Vand apartament Zona Primarie

82 000 EUR negociabil 1065 EUR/m2
Valabil din 5/21/2026 9:59:31 AM
Specificații
Suprafata utila
77 m2
Numar camere
3 camere
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
1982
Descriere
Vand urgent apartament 3 camere , zona Ultracentrala , etajul 3 , renovat in urma cu 5 ani . Pentru vizionari si relatii
D&B Imobiliare 07 arata numarul

ID anunț: 1779346240

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.