Casa la duplex suprafata utila 224mp

145 000 EUR negociabil 647 EUR/m2
Valabil din 5/21/2026 6:03:54 PM
Specificații
Suprafata utila
224 m2
Suprafata terenului
270 m2
Numar camere
3 camere
Anul constructiei
2024
Incalzire
centrala proprie
Descriere

Bună ziua,casa are 224mp utili,270mp teren total.in acest moment este finalizată fațadă,la interior este în roșu.Gardul este doar fundația făcută.

Se poate vinde în 2 Variante.

Varianta 1:cum este acum,cu promisiune de cumpărare,cu obligația dumneavoastră de a finaliza gardul și la interior până la Gri în termen de 6 luni de la semnarea contractului la prețul de 650 euro mp.

Varianta 2:cu gardul finalizat complet(travertin + fier forjat),curtea exterioară la nivelul la care trebuie,hidroizolația pentru curte,pavaj curte,la interior încălzirea în pardoseală,electric,tencuială mecanizată.
Utilități:curent fosă septică foraj apă.

Termen de predare la gri(pentru intabulare) 6-9luni din momentul semnării contractului ,preț 830 Euro mp .
La parter este bucatarie,loc de luat masa,sufragerie si o baie iar la etaj 3 camere cu 2 bai.

Prețurile se înmulțesc cu 224(metri utili).

ID anunț: 1779376051

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.