Promovat
Vand apartament nou, finisat, mobilat la cheie  in Elite City.
10
2

Vand apartament nou, finisat, mobilat la cheie in Elite City.

Apartament 2 camere finisaje premium, gata de mutare Vând apartament deosebit, amenajat cu investiții consistente și atenție la detalii. Compartimentare ideală: 2 camere, bucătărie separată, baie și terasă generoasă de 13 mp. Complet mobilat și utilat cu electrocasnice de top: gamă Bosch (mașină de ...

4364 EUR/m2 | 55 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Proprietar vând apartament 2 camere 58 mp utili singur pe etaj 1 cu loc de parcare și curte, în vilă
10
3

Proprietar (PF) vând apartament 2 camere 58 mp utili la et.1 cu loc de parcare și curte, orientare N+S+E+V, singur pe etaj, în vilă P+1+M. > Locație: strada Beiușului în Cluj-Napoca (zona Plevnei IRA) - zona de case > Orientare inedită: N+S+E+V lumină naturală în fiecare încăpere a imobilului. ...

2929 EUR/m2 | 58 m2

Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament cu 3 camere Ultrafinisat   situat în cartierul Andrei Mureșanu Cluj Napoca
10
3

Apartament cu 3 camere Ultrafinisat situat în cartierul Andrei Mureșanu Cluj Napoca

Apartament cu 3 camere semidecomandat situat în cartierul Andrei Mureșanu una dintre cele mai căutate și liniștite zone din Cluj-Napoca. Apartamentul are o suprafata utila de 74.mp, la care se adauga o terasa de 15mp. Este pozitionat la ultimul etaj al unei cladiri de 4 etaje, cu Lift modern. Detine ...

3986 EUR/m2 | 74 m2

Andrei Muresanu, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Vând apartament cu 2 camere.
9

Vând apartament cu 2 camere.

Vând apartament cu 2 camere decomandat situat între Lacuri Str Tulcea, aproape de Iulius mall și facultatea de științe economice. Ideal pt închiriere. Apartamentul se vinde mobilat și utilat. Nu colaborez cu agențiile care percep comision vânzătorului .

3250 EUR/m2 | 52 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament 3 camere demisol
10
4

Vând apartament 3 camere demisol

Vând apartament cu 2 dormitoare și dacă se schimba întrarea din spatele blocului cu întrare din fața blocului holul de acum se poate transforma în dormitor. E la demisol, 1 m in pământ pe o latură, 2 balcoane, unu închis altul nu. Bucătăria e împreună cu livingul opan-spice, o baie, și un loc de parcare ...

1972 EUR/m2 | 71 m2

Europa, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament doua camere de vanzare str Avram Iancu 344 Floresti
9
2

Apartament doua camere 53mp balcon mare 7 mp ,living bucatarie ,baie ,dormitor ,spatiu depozitare finisat mobilat utilat complet,plita hota cuptor frigider masina spalat vase masina spalat rufe aer conditionat,centrala proprie incalzire pardosea televizoare toate noi ,nelocuit ,contine si un loc de parcare ...

2698 EUR/m2 | 53 m2

Cluj-Napoca, Cluj

PF Apartament 3 camere mobilat utilat Mănăștur
7
7

PF Apartament 3 camere mobilat utilat Mănăștur

Proprietar ofer spre vânzare apartament cu trei camere decomandate etaj intermediar cartierul Mănăștur central zonă foarte căutată strada Vidraru, 10-12 minute de centru, et.4 bloc cu 10 etaje dotat cu două lifturi, izolat termic. Compus din 3 camere decomandate, bucătărie, loc de servit masa, baie cu ...

3436 EUR/m2 | 64 m2

Cluj-Napoca, Cluj

2 camere Borhanci, locatie excelenta
9
5

2 camere Borhanci, locatie excelenta

Apartament 2 camere, 52mp, locatie excelenta (zona spital pediatric, statie transport in comun), etaj1 4, orientare sudica, vizibilitate inspre Dealul Feleacului, bloc cu lift, 2 balcoane, finisat recent si modern (bucatarie IKEA), partial mobilat (mobila noua) si utilat cu echipamente noi

3558 EUR/m2 | 52 m2

Borhanci, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 3 camere Someșeni de la PROPRIETAR
5
1

Apartament 3 camere Someșeni de la PROPRIETAR

**PERSOANĂ FIZICĂ!!** Apartament 3 camere in suprafața totală de 78 mp (64+15 terasa) într-un bloc nou situat într-un complex de 3 blocuri situate în zona IRA, în spatele magazinului Leroy Merlin, Kaufland și Lidl de pe strada Aurel Vlaicu. În incinta cartierului se regăsesc locuri de parcare supraterane, ...

3500 EUR/m2 | 64 m2

Cluj-Napoca, Cluj

casa spatiu apartament strada Emil Isac, Cluj Napoca
3
22

casa spatiu apartament strada Emil Isac, Cluj Napoca

Apartamentul face parte dintr o cladire (casa) parter este situat intr o curte interioara sc =40mp su =70mp pret 230000euro

3286 EUR/m2 | 70 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 4 Camere Cluj-Napoca, zona Oasului 86-90   Rivus Mall
10
2

Apartament 4 Camere Cluj-Napoca, zona Oasului 86-90 Rivus Mall

4 Camere decomandate | Zona Oașului - Rivus | 2 Locuri de Parcare | Eficiență energetică Clasa A Detalii Proprietate Număr camere: 4 Compartimentare: Decomandat Suprafață utilă: 70 mp Suprafață totală (cu balcon): 71 mp Etaj: 8 din 10 (Imobil cu 2 lifturi, regim S+P+10E) An construcție: 2018 Stadiu ...

3643 EUR/m2 | 70 m2

Oasului 86-90, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament

Vanzare apartament

Apartament 2 camere, mobilat si utilat, etaj intermediar (parcare exterioara inclusa). Pret 160.000 euro negociabil.

3636 EUR/m2 | 44 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere Plopilor
7
3

Apartament 2 camere Plopilor

Vand apartament 2 camere, 50.41 mp util, decomandat, balcon inchis, centrala, geam termopan, eraj 1, ocupabil imediat. Pret 178500 euro neg. Nu platesc comision !

3541 EUR/m2 | 50 m2

Plopilor, Cluj-Napoca, Cluj

De vânzare apartament Manastur
5

De vânzare apartament Manastur

Vând apartament 43 mp proaspăt renovat și utilat! Apartamentul este situat la etajul 9 cu 2 camere baie bucătărie un dressing și spațiu de depozitare , pentru mai multe informații sunați la numărul de telefon .

4651 EUR/m2 | 43 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 4 camere decomandate ultrafinisat | Gheorgheni | 78 mp | Etaj 3 4 | Instalații noii
8
6

PF vând apartament cu 4 camere decomandate, ultrafinisat, situat într-o zonă liniștită și verde din cartierul Gheorgheni, pe strada Azuga, în Cluj-Napoca. Poziționare excelentă în apropiere de hotel Royal, Transylvania College, poliție și Interservisan, la 10 minute de FSEGA și Iulius Mall. Suprafață ...

3462 EUR/m2 | 78 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Închiriez garsonieră ultracentral Cluj -Napoca 2

Închiriez garsonieră ultracentral Cluj -Napoca

Garsoniera 73mp,situata in apropierea Catedralei Ortodoxe, etaj 1, compusa din : 1 camera 45mp, bucătărie 14mp, baie 5 mp, debara, antre comun, pivniță, pod comun , deschidere spre curte interioara, balcon mare înspre curte.Centrala termica proprie, geamuri și ușa tip termopan din lemn 550 euro.

7 EUR/m2 | 73 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Vând garsonieră la casă, cu grădină, in Hasdeu.
5
4

Vând garsonieră la casă, cu grădină, in Hasdeu.

Vând o garsonieră cochetă de 16 mp, completată de o grădină cu acces direct din interiorul locuinței. Proprietatea este situată la doar câteva minute de mers pe jos de UMF, într-o zonă liniștită și ușor accesibilă. Garsoniera se află la demisol, însă beneficiază de lumină naturală datorită ferestrelor ...

4063 EUR/m2 | 16 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere Floresti, in aproprierea Clujului.
5

Apartament 2 camere Floresti, in aproprierea Clujului.

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-o zonă liniștită și foarte căutată, în apropiere de Cluj-Napoca, zona Someșului. Locuința are un design contemporan, este complet finisată și se vinde mobilată și utilată. Dispune de un living luminos, dormitor, bucătărie open-space, ...

2375 EUR/m2 | 40 m2

Somesului, Cluj-Napoca, Cluj

PFA-Vand apt.3 cam.zona Europa
10
8

PFA-Vand apt.3 cam.zona Europa

PFA,vand apt.3cam.120 mp sistem living cu bucătărie, bloc ctie noua,et.int 6,baie,dressing,mobilat si utilat,Cart.Europa,,aproape de mijloace de transport in comun ,parcare subterana + boxa inclusa in pret

3696 EUR/m2 | 92 m2

Mărăști, Cluj-Napoca, Cluj

2 cam.d.rotund
7
5

2 cam.d.rotund

Pfa,casa cu 2 camere ,bucatarie vara,aproximativ 65 mp,teren 770 m,fr.13 m,finisata modern zona Gara,semidecomandat situat in cartierul D.Rotund.Se afla intr-o zona de case superba,aproape de mijloace de transport in comun. In proximitate se regasesc magazine, parcuri si statii pentru mijloacele de transport ...

6077 EUR/m2 | 65 m2

Cluj-Napoca, Cluj

3 cam.Marasti central
9
1

3 cam.Marasti central

Pfa,vand apt.3 cam.decomandat,80 mp,76 utili,2 bai,balcon,loc de parcare de la primarie ,finisat A-Z,mobilat si utilat,et.7 10,pret 257500 euro usor neg.

3686 EUR/m2 | 70 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vand ap central km 0 pt activitate, birou cabinet agenție sediu firma
10
15

Situat pe str Memorandumului ap de 74 m compus din camera cu 43 m alta camera de 18m hol 12m baie 6 m ,loc de parcare in curte,teren aferent de 80m constructie acces auto parcare in curte istoric.gradina retrasa acces doar proprietari

3473 EUR/m2 | 74 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 3 camere, vedere deosebită lac Gheorgheni și Iulius Mall
11
2

Persoană fizică ofer spre vânzare apart. 3 cam. 80.3 mp supr. utilă totală, etj.4 6, construcție 2016-2017, situat în complex rezidențial în zonă deosebită a Mun. Cluj Napoca, str. Sarmisegetuza nr. 17-19, cartier Între Lacuri, în imediata apropiere a complexului comercial Iulius Mall, Lacul Gheorgheni, ...

3563 EUR/m2 | 80 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Achiziționez apartament cu o cameră
1

Achiziționez apartament cu o cameră

Constituie avantaj apartamentul cu următoarele proprietăți: Etaj: Parter - Etaj 3 (exclus demisol sau etajul 4) Suprafața utila: minim 25 mp Stare imobil: Renovat sau nerenovat Sursa de finanțare: avans + credit Pret: Euro (în funcție de zonă, etaj, starea imobilului, Dotări) Mesaj cu preț, poze ...

2600 EUR/m2 | 25 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Salvează căutarea