Apartament spatios in zona centrala
10
8

Apartament spatios in zona centrala

Apartament pe 2 nivele in zona centrala a orasului in casa cu 3 apartamente. Scara interioara. La primul nivel (situat la etajul 1 al imobilului) se afla o sufragerie spatioasa, baie cu cada, bucatarie si spatiu de depozitare (sub scara interioara) La nivelul intermediar, dressing si spatiu de depozitare. La ...

2529 EUR/m2 | 85 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Proprietar vând apartament 2 camere 58 mp utili singur pe etaj 1 cu loc de parcare și curte, în vilă
10
3

Proprietar (PF) vând apartament 2 camere 58 mp utili la et.1 cu loc de parcare și curte, orientare N+S+E+V, singur pe etaj, în vilă P+1+M. > Locație: strada Beiușului în Cluj-Napoca (zona Plevnei IRA) - zona de case > Orientare inedită: N+S+E+V lumină naturală în fiecare încăpere a imobilului. ...

2929 EUR/m2 | 58 m2

Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament open space cu dormitor
7
2

Apartament open space cu dormitor

De vânzare apartament in Cluj-Napoca, str Edgar Quinet nr 10 Preț: 117.500 euro Etaj 1 din 5, cu ascensor Orientare vest, lângă padure, aer curat si liniste Compartimentare: living+bucatarie open space, dormitor, baie cu Su 37,38 mpși balcon (logie) 7 mp Mobilat si utilat complet Construit 2018 Încălzire ...

3176 EUR/m2 | 37 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Vand aprtament 3 camere semidecomandat, Cluj-Napoca, Manastur
10
4

APARTAMENT DE VÂNZARE | CLUJ-NAPOCA | MĂNĂȘTUR | 3 CAMERE | GARAJ + BOXĂ Vă propun spre vânzare un apartament primitor, situat în cartierul Mănăștur, pe strada Grigore Alexandrescu nr. 38, într-o zonă accesibilă, bine conectată la mijloace de transport, magazine, școli, farmacii, langa Academia de Muzica ...

2750 EUR/m2 | 64 m2

M%c4%83n%c4%83%c8%99tur, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Se vinde ap 2 cam, 29 mp, în Gheorgheni, la 5 min de Iulius Mall.
6
3

Se vinde ap 2 cam, 29 mp, în Gheorgheni, la 5 min de Iulius mall. Apartamentul este complet finisat, mobilat, utilat, imobilul este reabilitat termic, geamuri termopan, cheltuieli foarte mici la întreținere. Stații de troleu, stații taxi, magazine, piețe, farmacii, la 2 minute de proprietate. Se află ...

4200 EUR/m2 | 29 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere, 65 mp, Manastur-Club Transilvania, comision 0%
10
3

ROG NU SUNATI DE LA AGENTII IMOBILIARE. Particular, vând apartament decomandat cu 2 camere, situat în cartierul Mănăștur, strada Arinilor, la etajul 6 8 al unui bloc dotat cu lift. Caracteristici: Suprafata utila 65 mp Camera de zi: 20 mp | Bucătărie: 11 mp | Dormitor 13 mp | Baie 5,25 mp 2 ...

2600 EUR/m2 | 65 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

PF Vand apartament 2 camere Elite City
9
2

PF Vand apartament 2 camere Elite City

PF Vand apartament 2 camere in ansamblul Elite City Residence. Compartimentare: Living+bucatarie, dormitor, baie, balcon. Apartamentul are suprafata utila de 51 mp si 9mp balcon si e finalizat in noiembrie 2025; se afla la etajul 5 ein 7 cu orientare estica si se vinde conform pozelor. Cladirea este ...

3136 EUR/m2 | 51 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament de vanzare Gruia
7
10

Apartament de vanzare Gruia

Buna ziua PF ofer spre vanzare apartament cu 1 camera + living cu bucatarie in cartierul Gruia Suprafata: 42 mp Localizare: Str. Migdalului (vis-a-vis de stadionul CFR) Etaj: 1 din 1 Curte comuna interioara, pod si beci (2 mp) Compartimentare: dormitor, living cu bucatarie tip open-space, baie Mobilat ...

2976 EUR/m2 | 42 m2

Gruia, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament Str.Horea
5
2

Apartament Str.Horea

De vânzare .Proprietate în Centru str. Horea 110 mp . Etaj 1 din 1. 3 camere , 3 băi , bucătărie . Lic parcare , pivniță .. Dotat, mobilat complet .

3818 EUR/m2 | 110 m2

Horea, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament de vânzare 40 mp Zorilor str. Observatorului - Pasteur
8
2

Bloc nou, etaj intermediar 2 6, lift Orientare spre vest Balcon 10 mp Proprietar Nu doresc colaborare cu agenții imobiliare

3875 EUR/m2 | 40 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vand garsoniera

Vand garsoniera

Vand garsoniera conf3 in cart Gheorgheni str Albac aproape de mijloacele de transport mobilat si utilat clasic

3636 EUR/m2 | 11 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament zona Piața Abator, Cluj Napoca
5
3

Vând apartament zona Piața Abator, Cluj Napoca

Vand ap. 48,60mp, complet utilat în zona Piața Abator. Apartamentul este compus din doua holuri, doua camere decomandate, baie, bucătărie mobilata, debara și Logie. Apartamentul arecentrala termica achiziționată recent, aer condiționat. Pretul este de 155.000 euro, ușor negociabil. Telefon

3163 EUR/m2 | 49 m2

Centrala, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo
7

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo

De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj, zona Vivo, etaj 1, suprafata utila de 44 mp, mobilat si utilat, 2 parcari proprii, ocupabil imediat, pret vanzare apartament: 105 000 euro.

2386 EUR/m2 | 44 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca
8
1

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca

De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca, cartierul Manastur, bloc din 2012, aproape de statie de autobuz, mobilat si utilat, ocupabil imediat, pret: 148 000 euro neg.

3217 EUR/m2 | 46 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Vand garsoniera 11 mp Manastur
4
6

Vand garsoniera 11 mp Manastur

Vand garsoniera confort 3 Manastur Str Garbau parter mobilata si utilata complet, usa, geamuri, electrocasnice, canapea cumparate de 5 ani toate, disponibila imediat, pret 40.000 euro.Nu colaborez cu agentii imobiliare sau alti intermediari.Rog wats up la numarul afisat.

3636 EUR/m2 | 11 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vand apartament cu 3 camere in Manastur, Cluj-Napoca.
10
1

Vand apartament cu 3 camere in Manastur, Cluj-Napoca.

Vand apartament cu 3 camere in Manastur pe strada Mehedinti cu posibilitatea de a prelua chiriasii actuali. Centrala proprie

3149 EUR/m2 | 47 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament de vânzare Centru  în zona 0 Cluj-Napoca
4
2

Apartament de vânzare Centru în zona 0 Cluj-Napoca

Se vinde apartament Ultracentral în Zona 0 Cluj-Napoca cu o Suprafață construita de 49,03 ,renovata recent ultramodern. Prețul este de 6800 euro mp , preț usor negociabil. Curte interioara cu porti actionate electric si camere de supraveghere, parcare in curte pentru proprietari in limita locurilor ...

6800 EUR/m2 | 49 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Vand in Cluj apartament 2 camere 70 mp 7

Vand in Cluj apartament 2 camere 70 mp

Proprietar vand Apartament 2 camere 70 mp, zona centrala in Cluj, strada Nicolae Cristea 25, complet utilat, etaj 3 din 6, bloc din 2006, mobilat cu mobila lemn, frigider, televizor, aer conditionat, masina de spalat. Doar cei interesati FARA Agentii de intermediere.

3968 EUR/m2 | 63 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament str Motilor, zona Platinia
7
6

Apartament str Motilor, zona Platinia

Vând apartament cu 1 camera pe str Motilor 143-145, lângă Agronomia, vis-a-vis de Platinia. Apartamentul are suprafata de 46 mp și este compartimentat astfel: dormitor, living cu bucatarie, hol și baie. Apartamentul este mobilat și utilat modern.

3804 EUR/m2 | 46 m2

Cluj-Napoca, Cluj

vand ap 4 camere - zona Big Manastur
9
2

vand ap 4 camere - zona Big Manastur

PF, va propunem spre vanzare un apartament cu 4 camere situat in zona Big Manastur (mai exact vizavi de Big) acesta se afla la 2 minute de statiile de transport in comun, de magazine locale, piata agroalimentara, la 10 minute de scoli si gradinite. Apartamentul este situat la etajul 5 din 8 si are ...

3000 EUR/m2 | 80 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere+terasa Sopor
7

Apartament 2 camere+terasa Sopor

Apartament 63m2+terasa 79m2 feasupra Mega Image Sopor,mobilat finisat,fara loc de parcare.

1761 EUR/m2 | 142 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Ap. 2 camere demisol, Comision 0, central, zona Hasdeu
10
10

Ap. 2 camere demisol, Comision 0, central, zona Hasdeu

Persoana fizica, vand apartament 2 camere in casa la demisol pe strada B.P. Hasdeu langa restaurantul Paco, in plin campus studentesc. Apartamentul are 43 mp, e utilat si partial mobilat. Dotari: - centrala termica de apartament - usa de la intrare metalica - geamuri termopan - plase anti-insecte - ...

2209 EUR/m2 | 43 m2

Hasdeu, Cluj-Napoca, Cluj

Garsoniera 21,5 m pătrați în Marasti
1
2

Garsoniera 21,5 m pătrați în Marasti

Vând garsonieră in zona Expo Transilvania,pe Cojocnei Este de 21,5 m pătrați Este total renovata,inclusiv instalațiile Am filme care dovedesc reconstruirea ei

3568 EUR/m2 | 22 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vand apartament 3 camere ,Floresti .
5
2

Vand apartament 3 camere ,Floresti .

Vand apartament 3 camere 65 mp; compus astfel: -2 dormitoare; living , bucatarie ,hol, 2 bai, balcon, parcare exterioara! Etaj 4 5 cu lift Finisat, partial mobilat! Pret 135000 euro Pt mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati:

2077 EUR/m2 | 65 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Salvează căutarea