Apartamente de vanzare Timisoara Girocului Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, centrala proprie, zona Girocului
9
2

Apartament cu 2 camere, centrala proprie, zona Girocului

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 intr-un bloc cu acoperis din tigla si are o suprafata de 59 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - ...

1558 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Parc Padurice. Etaj intermediar. Mobilat si utilat
8
1

Vand apartament cu 3 camere, etaj INTERMEDIAR, in zona Girocului, aproape de parc Pdurice, 65 mp utili + BALCON inchis cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan. Centrala termica proprie, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, corpuri sanitare noi, ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
CF Timisoara, Zona Girocului. Bloc izolat. Et 2. COMISION 0
11

CF Timisoara, Zona Girocului. Bloc izolat. Et 2. COMISION 0

Apartament cu 2 camere (schita anexata pentru suprafete si compartimentare), in Zona Girocului, benzinaria Esso, cu CF de Timisoara, in imobil construit in anul 2015, la etaj 2 3 + Mansarda, model cu vedere pe 2 parti, cu balcon deschis (cu vedere spre Sud) baie cu vana. Amenajat interior cu parchet ...

420 EUR/m2 | 45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Spitalul Judetean. Mobilat. Boxa la subsol.
14
1

Aproape de Spitalul Judetean. Mobilat. Boxa la subsol.

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, in zona Girocului, aproape de Spitalul Judetean, pozitie foarte buna. In bloc anvelopat termic exterior. Model semidecomandat, cu suprafata utila generoasa 53.20 mp + balcon de 5.40 mp; debara la bucatarie, geamuri termopan, balcon, mobilat si utilat, baie cu ...

1791 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Aproape de Parc Padurice. Etaj 3. Mobilat si utilat.
8
1

Aproape de Parc Padurice. Etaj 3. Mobilat si utilat.

Apartament cu 3 camere, etaj 3 4, renovat, totul nou, instalatia electrica a fost refacuta in totalitate, CENTRLA PROPRIE, balcon inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, izolat, complet mobilat si utilat, 125.000 Eur, negociabil. Pretul include mobilierul. 0750182615

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului. Langa parcul Padurice. Renovat. Etaj intermediar. Bloc izolat termic.
8
1

Vand apartament cu 3 camere, zona Girocului pozitionat excelent - langa parcul Padurice, bloc anvelopat termic, spatios - 65 mp utili, etaj 3 din 4, mobilat si utilat, clima, complet renovat, instalatie electrica schimbata, baie cu geam, balcon inchis cu geam termopan, centrala termica proprie. Pret ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Renovat. Centrala proprie. Et. 3 din 4. Zona Girocului - langa Parcul Padurice.
8
2

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Girocului
4
91

De vanzare apartament cu o camera zona Girocului

Se vinde garsoniera zona girocului, plavat 2, confort 1, la 1 4, 27 mp2 patrati, cu o camera, bucatarie, baie, hol. Gresie, faianta, parchet, geamuri termopan, usa metalica. Se vinde mobilat si utilat.

1375 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului confort 1 etaj 2 langa Spitalul Judetean  amenajat
20

Apartament 3 camere Girocului confort 1 etaj 2 langa Spitalul Judetean amenajat

De vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in zona Girocului,langa Spitalul Judetean. Apartamentul se afla la etajul 2, intr-un bloc cu 5 etaje (construit în anii 80, anvelopat termic). Avand o suprafata utila de 65 mp, apartamentul este compus din 3 camere, o baie mare cu aerisire naturala, ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere în Calea Girocului decomandat
10

Apartament cu 4 camere în Calea Girocului decomandat

De vânzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat în Calea Girocului. Apartamentul se află la etajul 3, într-un bloc cu 4 etaje (construit în anii 80). Având o suprafață utilă de 78,72 mp, apartamentul este compus din 4 camere, 2 băi, o bucătărie, 2 balcoane și 2 coridoare.Apartamentul este complet ...

1731 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Girocului
8
1

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Girocului

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament mobilat si utilat, cu 2 camere, si bucătărie închisă, situat in zona Girocului, foarte aproape de Restaurant Briana, Mega Image, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfășoară pe o suprafață utilă ...

1603 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
5

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare -Girocului
3
1

Apartament de vanzare -Girocului

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului,la etajul 1,suprafata de 44 mp,decomandat. Apartamentul este la cateva minute pe jos de mijloacele de transport in comun,piata si supermarket. Se accepta plata prin credit banacar sau cash ! Anul constuctiei :1998 Mai multe detalii telefonic!

Girocului, Timisoara, Timis

Apartamentul este situat pe Girocului
4
11

Apartamentul este situat pe Girocului

Apartamentul este situat pe Girocului , la parter. Apartamentul a fost renovat . Suprafata 45 mp . Apartamentul este aproape de Spitalul Judetean , scoala , parc , magazine alimentare. Apartamentul este izolat exterior si pe la subsol.

Girocului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere situat in zona Girocului
4
5

Vand apartament cu 2 camere situat in zona Girocului

Vand apartament cu 2 camere , etaj 3 4 , bloc cu acoperis , situat in zonA Girocului , str Apelor .Apartamentul se vinde mobilat , utilat precum e in poze . Zona linistita .In apropiere se afla piata , gradinita , scoala etc. Mai multe detalii la telefon. Suprafata totala 50 mp.

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Girocului
3
1

Apartament de vanzare Girocului

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet la etaj 3 4 cu centrala proprie si o suprafata de 35 mp. Se accepta si credit

Girocului, Timisoara, Timis

Decomandat. Bloc nou. Parcare inclusa. Bucatarie 10 mp
8