2 camere Dambovita 78000
Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012
1625 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
14 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1625 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
14 mai
Apartamentul este structurat astfel: - Bucatarie; - 3 Camere - Baie; - Hol; - Balcon si are dupa amiaza umbra. Finisajele interioare sunt moderne: - Usa intrare: metal; - Usi interioare: celulare; - Tamplarie ferestre: pvc; - Podele: parchet, gresie. Apartamentul se afla la etajul 3 intr-un bloc ...
1567 EUR/m2 | 67 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
10 mai
PROPRIETAR vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 50 mp utili + GRADINA PROPRIE, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret ...
2080 EUR/m2 | 50 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 14:47
Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 40 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...
1713 EUR/m2 | 40 m2
Șagului, Timisoara, Timis
azi 01:35
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Proprietar, vând apartament cu 3 camere, decomandat, 2 balcoane închise, o baie, complet mobiltat, toate electrocasnicele (exceptând mașina de spălat și centrala) + mobilierul sunt noi, au fost achiziționate la sfârșitul anului trecut. Apartamentul se află la 2 minute (mers pe jos) de Bega Lipovei, ...
2129 EUR/m2 | 62 m2
Lipovei, Timisoara, Timis
ieri 10:34
Apartament nou in Complexul Ateneo, bloc Todi 1, et. 9 54.5 mp utili, balcon mare 11 mp Dormitor 17 mp Incalzire in pardoseala, aer conditionat in ambele camere Bloc izolat fonic cu tehnologie certificata italiana Geamuri tripan Loc de parcare suprateran Pret 132.000 euro + TVA
242 EUR/m2 | 545 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
ieri 10:22
Proprietar vând apartament de 3 camere decomandat in Timisoara, in bloc nou. Imobilul este la etajul 2, pe strada Gavril Muzicescu. Blocul este construit in 2017. Apartamentul este alcătuit din : - 2 dormitoare - living - bucătărie închisă - balcon - hol - loc de parcare in cf Suprafata utila : ...
2114 EUR/m2 | 66 m2
Braytim - Timișoara Sud, Timisoara, Timis
ieri 10:21
Proprietar vand apartament cu 1 camera, in cladire istorica de caramida, situat ultracentral in Timisoara, zona Marasti - Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...
2651 EUR/m2 | 43 m2
Timisoara, Timis
ieri 10:15
Proprietar vând apartament 2 camere,parter 56m2,zona pădurea verde,UMT,ocupabil imediat,89.000 negociabil.
1589 EUR/m2 | 56 m2
Timisoara, Timis
ieri 10:06
Vând apartament spațios și luminos situat în zona Torontal, pe strada Augustin Coman, direct de la proprietar. Locuința are o suprafață utilă de 70 mp și o compartimentare inteligentă care oferă viitorului proprietar o flexibilitate rară. Compartimentare actuală: Hol de acces generos. Baie spațioasă ...
1986 EUR/m2 | 70 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
ieri 10:00
Vând apartament 3 camere semidecomandat, situat la etajul 2 într-un bloc de 4 etaje, pe Bld Cetății, în stația de tramvai vis-a-vis de Rolling. Orientat spre sud, luminos, cu vedere spre parc, zonă liniștită. Dispune de geamuri termopan, parchet, centrală termică și o boxă, situată la demisol și trecută ...
2059 EUR/m2 | 51 m2
Cetatii, Timisoara, Timis
ieri 09:58
Proprietar , vand garsoniera , 17 mp , mobilata , baie cu dus ,clima , zona Lipovei , et 5 ,nu se accepta credit . Zona linistita , acces imediat piata , magazine , mijloace de transport in comun , potrivita pentru o persoana la studii sau ca investitie . tel
2235 EUR/m2 | 17 m2
Lipovei, Timisoara, Timis
ieri 09:54
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat etaj 2 , posibilitate de centrală preț 65000 euro tel 0727516012
1444 EUR/m2 | 45 m2
Timisoara, Timis
ieri 09:47
3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...
1867 EUR/m2 | 75 m2
Timisoara, Timis
ieri 09:47
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012
1873 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
ieri 09:47
Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere SD, baie, bucătărie, hol ,balcon, curat, renovat fără îmbunătățiri, et. 4 cu acoperiș nou , Amvelopat exterior și renovată casa scărilor, 4 nivel. Mobilat sau nemobilat , cum se dorește, situat în apropierea de complex Doina ,Calea Sagului.Comision la înțel ...
1475 EUR/m2 | 48 m2
DOINA, Timisoara, Timis
ieri 09:46
Vand apartament nou 2 cam mobilat complet in zona Torontal. X CITY TOWER 3 . Apartamentul dispune de parcare subterana
2979 EUR/m2 | 47 m2
Timisoara, Timis
ieri 09:27
proprietar vând garsonieră confort 3 ,în zona Dâmbovița preț 26.000 .Garsoniera se află la parter cu vedere în față, zona liniștită mijloace de transport cameră plus baie din construcție rog și ofer seriozitate. pentru orice detalii vă rog să sunați la mulțumesc
2167 EUR/m2 | 12 m2
Timisoara, Timis
ieri 09:27
Sufragerie cu semineu pe lemne, centrala, demisol amenajat, pod, curte 35 mp, nou renovata, situata la 200 m de statia de tramvai, 800 m fata de piata Iosefin. Contact dupa ora 16:00.
1712 EUR/m2 | 73 m2
Iosefin, Timisoara, Timis
ieri 09:26
Proprietar, vând garsonieră, zona Plavat, et.4, 15 mp, utilata și mobilata. Pret negociabil.
2533 EUR/m2 | 15 m2
Girocului, Timisoara, Timis
ieri 08:35
Propietar vând apartament 2 camere cu balcon etaj 4 Semidecomandat 42mp Finisaje Lux in calea sagului zona turist str Ana ipatescu 2 min de mall city piața aurora școli bănci farmaci magazine transporturi parcări etcc complet renovat încă se lucrează și se folosesc materiale premium se vinde la prețul ...
2143 EUR/m2 | 42 m2
Dâmbovița, Timisoara, Timis
ieri 08:27
Proprietar vînd ap 3 cam decomandat bloc nou 2017 cu terasă acoperită de18m2 ap 60 m2 utili în zona Buziașului pe str Olarilor nr 5 apartamentu se vinde nemobilat și neutilat la preț 126000 euro sau mobilat și utilat complect la preț 133000 euro neg blocu are lift la 3 nivele ap se află la penthouse ...
2136 EUR/m2 | 59 m2
Ciarda Roșie, Timisoara, Timis
ieri 07:14
Proprietar, vand apartament 2 camere,zona Lipovei, mobilat, decomandat, living open space, spatiu separat de gatit(usa sticla, izolata,aragaz, cuptor, chiuveta, masina spalat vase). La 10 min. de mers pe jos la Iulius Mall, Dedeman,Euro, Kappa.Statia de autobuz linia 40 si E2 este la 100 m.Apartam.este ...
1981 EUR/m2 | 53 m2
Lipovei, Timisoara, Timis
ieri 07:04
În centrul vibrant al Timișoarei, chiar pe celebra stradă a umbreluțelor Strada Alba Iulia, se află un apartament spectaculos de 80 mp utili ,care se află într-o clădire istorică complet renovată și consolidată recent Situat la etajul 2 din 2, apartamentul se remarcă prin camerele sale spațioase ...
2688 EUR/m2 | 80 m2
Ultracentral, Timisoara, Timis
14 mai