Promovat
Cabana cu 7 camere 7 bai si teren 1000 mp in Avrig zona Mlaci
20
4

De vanzare cabana vila compus din 7 camere cu 7 bai si terasa de 60 mp, constructie noua, pozitionata pe un teren de 1000 mp situata pe Valea Avrigului zona Mlaci. Imobilul dispune de regimul de inaltime Demisol ( tehnic)+Parter+Etaj+Mansarda, in suprafata totala de 255 mp + anexe precum sunt camera ...

Avrig, Sibiu

Promovat
Hala in parc industrial, depozitare sau productie, 523 mp
5

Hala in parc industrial, depozitare sau productie, 523 mp

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un spatiu logistic modern, cu suprafata de 523 mp, situat intr-o hala noua de 8.000 mp. Proprietatea este localizata la doar 5 minute de oras, in imediata apropiere a viitorului drum expres ce va conecta zona cu Autostrada A1 Budapesta – Bucuresti, a carei finalizare ...

707 EUR/m2 | 523 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Spatiu birouri  zona Vlahuta  ITC
31

Spatiu birouri zona Vlahuta ITC

STARTIMOB va propune spre achizitie in sistem de reprezentare exclusiva si cu comision zero pentru cumparator, un spatiu pretabil pentru activitatea de birouri situat in zona ITC pe str. Branduselor, într-o cladire mixta finalizata in anul 2010 , de tip P+6 E, cu lift si acces la toate facilitatile ...

1803 EUR/m2 | 208 m2

Scriitorilor, Brasov, Brasov

Promovat
FILM! Oportunitate industriala, hala in localitatea Ghelinta, Covasna
20

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE COVASNA este onorata sa va propuna spre vanzare oportunitatea de a achizitiona un spatiu industrial in localitatea Ghelinta, judetul Covasna Pentru confortul dumneavoastra va invitam sa faceti o prima vizionare, din locatia unde va aflati, chiar acum, prin ...

Ghelinta, Covasna

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casute de lemn pentru targuri, Chioscuri comerciale din lemn, Tonete din lemn
4
12

Casute de lemn pentru targuri, Chioscuri comerciale din lemn, Tonete din lemn, Standuri comerciale de lemn, fabricate dupa modelele si dimensiunile cerute de beneficiari. Exemplu model Chiosc comercial din lemn premontat in panouri, cu o deschidere pentru servire si usa de acces laterala. Produsul se ...

248 EUR/m2 | 6 m2

Constanta, Constanta

Chioscuri din lemn rexal.ro, Casute pentru comert stradal, piete, targuri, expozitii - rexal.ro
3
9

Casute pentru comert stradal, piete, targuri, expozitii, Chioscuri comerciale din lemn - rexal.ro, dimensiunile 2,80x2,50m. Sistem constructiv: elemente portante de perete frezate pe lungime (nut si feder) si incastrate la capete(chertate); cu acoperis in doua ape, prelungire frontala, oblon dispus frontal ...

1344 EUR/m2 | 1 m2

Sector 1, Bucuresti

Casute de lemn pentru comert stradal, Chioscuri comerciale din lemn rexal.ro
3
10

Casute de lemn pentru comert stradal, targuri, Chioscuri comerciale din lemn, Tonete din lemn, Standuri comerciale de lemn, fabricate dupa modelele si dimensiunile cerute de beneficiari. Exemplu model Chiosc comercial din lemn premontat in panouri, cu trei deschideri pentru servire si usa de acces ...

261 EUR/m2 | 6 m2

Sector 6, Bucuresti

Piata Romana-Metrou,Spatiu Birou Apartament parter,Intrare Separata B
11
2

Avem deosebita placere de a va propune spre vanzare un Spatiu Birou Apartament deosebit (spatiu cu 20 de locuri la birouri), in zona Ultracentrala-Piata Romana- vis-a-vis de Ambasada Marii Britanii, la numai 3 minute de mers pe jos pana la metrou si doar 5-10 minute de Dorobanti, Piata Victoriei, Universitate, ...

2739 EUR/m2 | 115 m2

Piata+Romana, Sector 1, Bucuresti

spațiu comercial
10

spațiu comercial

CLĂDIRE COMERCIALĂ P+2 VÂND IMOBIL COMERCIAL reprezentativ situat strategic în Zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera. O oportunitate rară de a achiziționa un activ imobiliar de lux cu randament imediat și multiple surse de venit pasiv. DE CE SĂ INVESTEȘTI ...

1870 EUR/m2 | 115 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Cladire Campina (C1+C2) + teren 1110 mp - Campina, jud. Prahova
11
2

SC METINO PROD CONS SRL, societate in reorganizare, prin administrator judiciar C.I.I. Apostol Andra, anunta vanzarea la licitatie a bunului imobil Proprietate Imobiliara Industriala, compusa din teren intravilan in suprafata de 1110 mp; C1 Corp administrativ (214,84 mp) si Atelier si C2 Hala depozitare ...

408 EUR/m2 | 698 m2

Campina, Prahova

Promovat
Vand spatiu comercial cu vad foarte bun in Sighisoara situat pe strada Plopilor
6
1

Star Galaxy Imobiliare vinde in Exclusivitate spatiu comercial in Sighisoara cu suprafata utila de 50 mp si suprafata construita de 76, situat intr-o zona cu vad comercial foarte bun fiind ideal pentru pariuri sportive, magazin, salon infrumusetare, cabinet medical, birou, etc. Spatiul are centrala proprie, ...

1020 EUR/m2 | 50 m2

Sighisoara, Mures

Vanzare 2 cabinete stomatologie, Braila

Vanzare 2 cabinete stomatologie, Braila

De vanzare 2 cabinete stomatologie, utilate, Braila, str. General Eremia Grigorescu, parter. Tel.

1818 EUR/m2 | 66 m2

Braila, Braila

Spatiu comercial 200 mp Finisat cu Vad Comercial Vitrina Stradal Zona Stadion
3

Intermedia imobiliare va propune spre vanzare spatiu comercial  situat in Alba Iulia zona Stadion. Spatiul are o suprafata de 200 mp, format din spatiu cu vitrina, grup sanitar, spatiu depozitare. Dotari: centrala termica, termopane, gresiat, faiantat, locuri parcare in spate.Este pretabil pentru birouri, ...

1225 EUR/m2 | 200 m2

Alba Iulia, Alba

Prelungirea Ghencea, 2 sp. com. parter bloc, reducere 60.000 euro
10
8

Atentie!!! Reducere suplimentara de 30.000 de euro pentru antecontract sau contract semnat pana la 1 decembrie 2024 pret final 240.000 euro. Valoarea de evaluare a proprietatii este de 300.000 euro. Oferta speciala reducere 10% pentru plata integrala pret final 270.000 euro. Proprietar, vand ...

860 EUR/m2 | 279 m2

Prelungirea Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Spatiu comercial vitrat stradal, 130 mp, Calea Urseni – ideal showroom
1

Pozitionat intr-o zona in plina dezvoltare, acest spatiu comercial ofera vizibilitate excelenta si flexibilitate pentru showroom, retail sau birouri. Evand Homes va propune spre vanzare un spatiu comercial cu vizibilitate excelenta, situat pe Calea Urseni, intr-o zona in plina dezvoltare, cu acces facil ...

2000 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Vand, inchiriez in Dej hala si teren
4
5

Vand, inchiriez in Dej hala si teren

Vand sau inchiriez hala de productie sau depozitare, situata in Dej str Bistritei nr 63. Hala este compusa din 3 incaperi la parter , doua de 8x9 m si inaltime de 5 si 7 m si o incapere de 13x13m si 6m inaltime dotata cu palan manual. La etaj exista un apartament de 100 mp total finisat , format din ...

0 EUR/m2 | 2,500 m2

Dej, Cluj

 Fast-food de vânzare în Iași + complet echipat  - 15.900 euro
7

Fast-food de vânzare în Iași + complet echipat - 15.900 euro

Se vinde fast-food complet echipat și funcțional, situat într-o zonă cu trafic intens, cu clienți fideli și flux constant de vânzări. Afacere gata de preluare imediată. Preț: 15.900 euro Locație excelentă: Poziționat strategic lângă magazinul de bricolaj Leroy Merlin, în zona campusului studențesc ...

883 EUR/m2 | 18 m2

Tudor%25252bVladimirescu, Iasi, Iasi

Spațiu comercial Petrosani

Spațiu comercial Petrosani

Spațiu comercial pretabil diverse activități. Ultracentral pe bvd 1 decembrie 1918 , nr 71 în Petroșani, suprafața de 13 mp compus din o cameră și un grup sanitar. 16000 euro

1231 EUR/m2 | 13 m2

Uricani, Hunedoara

spatiu comercial - colentina - sector 2 - cladirea p+3e+m
2
1

spatiu comercial - colentina - sector 2 - cladirea p+3e+m

de vanzare - spațiu comercial stradal, Suprafața construita - 760mp. Regim înăltime: P+3E+mansardă, teren:300mp, parter: 150mp, bucuresti, sector 2, Sos. Colentina nr.413 punct de reper: carrefour colentina, pentru contact , de preferat prin whatsapp: ,

563 EUR/m2 | 800 m2

Sector 2, Bucuresti

PENSIUNI 4 UNITATI + camping 14000 mp  ocna Sibiu afacere la cheie
10
1

PENSIUNI 4 UNITATI + camping 14000 mp ocna Sibiu afacere la cheie

Afacere GARANTATA la cheie (POSIBILITATE RATE) pe un teren de 14.000 mp, PENSIUNEA BRINCOVEANU din statiunea OCNA SIBIULUI - Lacul Brancoveanu cu 44 de LOCURI DE CAZARE,dispuse in 4 corpuri de cladiri separate,camere cu bai proprii,mobilate si utilate,respectiv: Receptie și camera de odihna ,pensiune ...

299 EUR/m2 | 350 m2

Sibiu, Sibiu

Vand cavou zidarie in cimitirul Bolovani Ploiesti
4
2

Vand cavou zidarie in cimitirul Bolovani Ploiesti

Cavou loc cu suprafata de 3,00 3,00 mp, cu patru rafturi. Pret 60.000 lei negociabil

3819 EUR/m2 | 3 m2

Ploiesti, Prahova

vand garaj
6
22

vand garaj

Persoana fizica vand garaj Timisoara str I. Curea ( fosta Stadion ) langa facultatea de constructii Pret fix 8000 Garajul dispune de curent si tablou electric separat!!

267 EUR/m2 | 30 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Gater Vanzarea complet utilat in zona Bacau
10
4

Gater Vanzarea complet utilat in zona Bacau

Vanzare de Gater sau si Firma, total utilat si funcional in zona Bacau (Moinesti). Dotari: Hale diverse de productie si pregatire lenm, lambriu diferite grosime, , Hala uscator, Instalatia Centrala caldura, Instalatia aspirator remegus la fie care utilaje, deposit remegus, Ifron, Transformator Electric ...

14 EUR/m2 | 11,000 m2

Moinesti, Bacau

Vand spatiu comercial birouri -apartament 3 camere- central 55 mp
10
2

Spatiu comercial birouri situat central in Campulung Moldovenesc, str. Dimitrie Cantemir, nr. 14, parter, compus din 3 camere si 1 grup sanitar, recent renovat, suprafata utila 55 mp. Spatiul dispune de incalzire centralagaz metan, curent trifazic, termosistem, tamplarie PVC cu geam termopan, pardoseala ...

1091 EUR/m2 | 55 m2

Central, Campulung Moldovenesc, Suceava

Salvează căutarea