Spatii comerciale de vanzare

Promovat
Fosta Ferma a Partidului de la Horgesti - de vanzare
20
1

Fosta Ferma a Partidului de la Horgesti - de vanzare

Se vinde Fosta Ferma a PCR de la Horgesti, de pe malul lacului cu acelasi nume. Suprafata totala a ternului intravilan aferent acestei proprietati este de 5 Ha, pe care se regasesc Hale, o casa de locuit, constructii anexe. Acolo functioneaza la acest moment o activitate economica de producere si crestere ...

34 EUR/m2 | 50,000 m2

Horgesti, Bacau

Promovat
Victoriei 100 Bar | Spațiu HoReCa 169 mp Calea Victoriei
20
2

Victoriei 100 Bar | Spațiu HoReCa 169 mp Calea Victoriei

Vă prezentăm spre vânzare Victoriei 100 Bar, un spațiu comercial cu profil HoReCa, poziționat strategic pe Calea Victoriei nr. 100, una dintre cele mai exclusiviste și circulate artere din București. Proprietatea beneficiază de expunere excelentă, trafic pietonal intens și acces facil către zonele de ...

2953 EUR/m2 | 169 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
INVESTIȚIE OPERAȚIONALĂ – IMOBIL P+E+M ÎN ORADEA, NUFĂRUL
20

INVESTIȚIE OPERAȚIONALĂ – IMOBIL P+E+M ÎN ORADEA, NUFĂRUL

Preț vânzare: 750.000 euro Chirie: 8.000 euro/lună Se oferă spre vânzare sau închiriere un imobil complet funcțional, exploatat în prezent în regim hotelier, situat în cartierul Nufărul – una dintre zonele stabile și bine cotate ale municipiului Oradea. Amprentă la sol: 202 mp Suprafață teren: 534 ...

555 m2

salca, Oradea, Bihor

Promovat
Spatiu comercial ideal activitati liberale.
17

Spatiu comercial ideal activitati liberale.

Agentia Acord Imobiliar va ofera spre achizitie un spatiu comercial din constructie, ideal pentru activitati liberale. Spatiul are suprafata utila de 240 mp si este compartimentat, putand fi adus la orice alta forma de compartimentare deoarece din constructie era deschis. Structura este pe stalpi si ...

2083 EUR/m2 | 240 m2

Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Spatiu comercial de vanzare pe sos. Pantelimon
3

Spatiu comercial de vanzare pe sos. Pantelimon

Imobiliar Expert Grup va prezinta la vanzare un spatiu comercial de 204mp, stradal, pe sos. Pantelimon. Spatiul este inchiriat la 5 chiriasi, pentru 2400euro/luna.

1936 EUR/m2 | 204 m2

pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Proprietate industrială versatilă – ideală pentru investiții
17

Prime Imobiliare ADS vă propunem spre vânzare două hale industriale solide, construite între anii 2007-2008, amplasate strategic pe un teren generos de aproximativ 4.000 mp, cu deschidere directă la drumul european – un avantaj major pentru logistică, accesibilitate și vizibilitate. Construcțiile, realizate ...

1667 EUR/m2 | 4,500 m2

Craiova, Dolj

Spațiu comercial ultracentral, parter
3

Spațiu comercial ultracentral, parter

Prime Imobiliare ADS va propune spre vanzare un spațiu comercial ultracentral, parter, ideal pentru diverse activități profesionale. ️ Locație excelentă: Situat în zonă ultracentrală, la doi pași de centrul vechi. În apropiere se află: magazinul Mercur, Biserica Sfântul Dumitru, Biserica Madonna. Zonă ...

3571 EUR/m2 | 98 m2

ultracentral, Craiova, Dolj

Afacere de vanzare HORECA /Craiova
20

Afacere de vanzare HORECA /Craiova

Prime Imobiliare ADS Craiova va ofera spre vanzare cu 0 % comision, o afacere la cheie in industria HORECA. Vând investiție: bucătărie/laborator HoReCa complet echipat (~300 mp) Craiova | 150.000 € (negociabil) + chirie 1.500 €/lună Preț: 150.000 € (negociabil ) – include toate echipamentele + mobilierul ...

551 EUR/m2 | 272 m2

Craiova, Dolj

HALA SHOWROOM CENTURA NORD CALITATE SUPERIOARA
8

HALA SHOWROOM CENTURA NORD CALITATE SUPERIOARA

Localizarea imobilului este ideala fiind vizibilitate stradala si cu acces pe drumul exprex . Hala este construita special cu destinatie birouri , showroom , avand materiale de calitate , izolatie imbunatatita, si compartimentare adecvata. Suprafata utila este de 250 metri patrati si o sala ...

1100 EUR/m2 | 300 m2

Craiova, Dolj

AFACERE FUNCTIONALA SALA EVENIMENTE SI PISCINA
17

AFACERE FUNCTIONALA SALA EVENIMENTE SI PISCINA

Oportunitate preluare afacere cu vad format si autorizata complet cu multiple posibilitati de dezvoltare datorita suprafetei considerabile de 2739 metri patrati pe care este amplasata si 706 metri patrati utili. Pozitionata intr-o zona in continua dezvoltare cu concentrare mare de locuinte noi ...

1558 EUR/m2 | 706 m2

Albesti, Dolj

Proprietate Comercială Exclusivistă Șos. Alexandriei + 1.160 MP Teren
20

Oportunitate rară de investiție pe una dintre cele mai tranzitate artere din Sectorul 5. Se oferă spre vânzare un complex imobiliar versatil, pretabil pentru Centru de Evenimente, Clinică Medicală, Sediu Corporativ sau Showroom. PROPRIETATEA INCLUDE: Teren Generos: Suprafață totală de 1.160 mp, ...

1783 EUR/m2 | 617 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Pensiune de vânzare în Bușteni - Zona Zamora
20
1

Pensiune de vânzare în Bușteni - Zona Zamora

Pensiunea situata intr-o zona deosebit de frumoasa si linistita, are 8 camere si regim de inaltime P+1+M. Suprafata construita este de 309,60 mp, iar suprafata utila este de 254,10 mp. Curtea are o suprafata totala de 300 mp si este amenajata cu spatii verzi, foisor si zona pentru gratar. Constructia ...