Promovat
Spatiu comercial 65 mp, de vanzare,  zona Libertatii, Timisoara
8

Spatiu comercial 65 mp, de vanzare, zona Libertatii, Timisoara

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare spatiu comercial de 65 mp in zona Libertatii. Spatiul este amenajat, are intrare din strada, si este compus din 3 incaperi, hol, doua grupuri sanitare. Locatia este foarte buna fiind situata pe una din strazile pietonale. Confortul termic este asigurat de centrala ...

3000 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu comercial 88 mp, de vanzare, parter de bloc nou, Chisoda.
12

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare spatiu comercial, parter de bloc nou, 88 mp, Chisoda. Spatiul se afla la parterul unui bloc P+2, si are o suprafata de 88 mp, si este compus din 3 camere doua holui de acces si doua grupuri sanitare. Accesul in spatiu se face direct din strada. Spatiul beneficiaza ...

1477 EUR/m2 | 88 m2

Chisoda, Timis

Promovat
Popas Turistic Berthelot-Oportunitate rara pe E 85
13
1

Popas Turistic Berthelot-Oportunitate rara pe E 85

Afacere HoReCa complet funcțională | Locație strategică | Vizibilitate maximă | Preluare imediată Se oferă spre vânzare Popasul Turistic Berthelot, o afacere stabilă, cu istoric solid în domeniul turismului și alimentației publice, funcțională încă din 2007 și situată într-una dintre cele mai circulate ...

682 EUR/m2 | 550 m2

Marasesti, Vrancea

Promovat
Spatiu comercial, 40mp, 2 incaperi zona Vivo
7
4

Spatiu comercial, 40mp, 2 incaperi zona Vivo

IdealHome propune spre vanzare un spatiu comercial situat in zona Vivo -40mp -demisol -copus din: 2 incaperi + hol + grup sanitar -se vinde finisat si nemobilat

2075 EUR/m2 | 40 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Oportunitate afacere: Spatiu industrial + Casa de locuit - Bogdanestilor
20

Oportunitate de investitie: Spatiu intustrial + Casa individuala de vanzare in Timisoara, zona Bogdanestilor. FOXFORT propune de vanzare o proprietate cu functiune mixta: spatiu industrial impreuna cu o casa tip individuala pretabila pentru locuit sau clinica medicala, sediu firma, birouri. Spatiu ...

1433 EUR/m2 | 359 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu birouri si boxa depozitare dotata cu rafturi, zona Hortensiei
7

Imobiliare 1001 vă propune spre vânzare un spațiu de birouri amplasat pe strada Hortensiei. Spațiul are o suprafață utilă de 84 mp și are o compartimentare formată din două camere unde sunt organizate birouri, o bucătărie, o baie. Beneficiază de un spațiu de acces intermediar, utilizare individuală, ...

1548 EUR/m2 | 84 m2

Baia Mare, Maramures

Afacere la cheie - productie piatra naturala
5
1

Afacere la cheie - productie piatra naturala

Piatra naturală - potrivită pentru construcția și amenajarea de spații, produsă și comercializată de S.C. Piatra Naturală Dobrogea S.R.L. SC CREATIVE STONE SRL Oferta include hala care este racordata la energie electrica (trifazic) si este dotata cu masini de taiat piatra cu disc, bazine de decantare ...

667 EUR/m2 | 300 m2

Ciucurova, Tulcea

Depozit de vanzare sau inchiriere in Ploiesti
20

Depozit de vanzare sau inchiriere in Ploiesti

Agentia CRISSIMOB are placerea sa va prezinte pentru vanzare sau inchiriere hala industriala sau depozit in Ploiesti zona Bul. Bucuresti 1100 mp, suprafata teren 4000mp, cu o curte generoasa , cu doua garaje, spatii pentru birouri, parter, etaj 1 si etaj 2, transformator de cati volti este nevoie, gaze, ...

773 EUR/m2 | 1,100 m2

Ploiesti, Prahova

Pensiunea Freya e De Vanzare! 10 camere, 21ari Teren + Cabana A Frame
20
1

Pensiunea Freya ndash; Colibita | O oportunitate unica de investitie in inima naturii Situata intr-unul dintre cele mai spectaculoase colturi ale Romaniei, Pensiunea Freya din Colibita, supranumita bdquo;Marea de la munte, reprezinta o afacere turistica functionala, profitabila si cu un potential urias ...

1462 EUR/m2 | 390 m2

Colibita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Spatiu Comercial de vanzare.
8

Spatiu Comercial de vanzare.

Spatiu comercial . Spatiu comercial la Parterul blocului avad 3 iesiri. Spatiul este destinat pentru 3 afaceri independente , incalzire centrala pe gaz , aer conditionat , geam cu tamplarie pvc. Sistem de alarma , 2 bai 3 debarale de depozitare. 100 mp utili.

1090 EUR/m2 | 100 m2

Salonta, Bihor

Vilă mare-individuală, ideală pentru clinică, sanatoriu,azil de bătrâni, Sag-Mănăstire
18
4

De vânzare vila mare , individuală,ideală pentru clinică-sanatoriu , azil de bătrâni .Proiectul este deosebit ,P+E,două garaje ,suprafata utila este de 450 mp ,suprafață terenului este de 1400 mp ,în curte mai există o construcție -bucătărie de vară, spațiu de depozitare,cămară, magazie. Compartimentarea ...

844 EUR/m2 | 450 m2

Timisoara, Timis

Hala noua 303mp - zona Drumul Intre Tarlale - Sos. Garii Catelu
5

Va prezentam la vanzare o hala noua situata in zona Drumul Intre Tarlale - Sos. Garii Catelu. Hala are amprenta de 256mp si suprafata desfasurata de 303mp, care cuprinde la etaj un spatiu de birouri, grup si camera tehnica de 47mp. Suprafata teren 600mp. Hala dispune de curent electric, putere instalata ...

1155 EUR/m2 | 303 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Hala productie in Timisoara COMISION 0% - ID V4732
18
9

Hala productie in Timisoara COMISION 0% - ID V4732

ID intern: V4732 Maximizeaza productivitatea cu hala ta de 1500 mp cu doua nivele eficiente. FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare hala productie situata in Timisoara cu un regim de inaltime P+2 Etaje, avand o suprafata construita de 1800 mp si 1500 mp utili. Pretabil pentru productie, curierat, ...

593 EUR/m2 | 1,500 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Spatiu comercial si terasa cu casa de locuit - zona Dambovita
16
2

FOXFORT propune de vanzare cu COMSION 0% o oportunitate rara: SPATIU COMERCIAL CU CASA ( 6 camere) – locul unde afacerea si confortul se intalnesc. Spatiul comercial beneficiaza de vizibilitate excelenta, fiind situat pe 2 fronturi stradale, cu acces facil si multiple posibilitati de amenajare. Este ...

2708 EUR/m2 | 144 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Piata Unirii- SAD
11
4

Piata Unirii- SAD

Vand spatiu comercial in suprafata de 70 mp,compus din 3 incaperi,grup sanitar,hol.Dispune de vitrine mari.Ideal orice activitate: cabinete de orice natura,magazine,sedii firme etc.Vad deosebit.Amenajat modern,incalzire cu centrala proprie. Zona Piata Unirii Pret:350000 euro

5000 EUR/m2 | 70 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

COMISION 0% Spatiu comercial 295 mp cu vad bun, zona Torontalului
9
1

Spatiu comercial cu o incapere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare spatiu comercial open space cu suprafata utila de 295,22 mp, situat la parterul unui bloc cu regim de inaltime Parter + 5 Etaje. Finisaj fatada: Peretii exteriori sunt realizati din caramida cu ...

1929 EUR/m2 | 295 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Hala industriala de vanzare 531 mp cu teren 1103 mp Cristian Sibiu
20
1

COMISION 0%!! Spatiu industrial de vanzare cu suprafata utila de 490 mp si o suprafata totala de 531 mp, locul ideal pentru a dezvolta si extinde operatiunile. Cu o structura moderna din metal, construita in 2009, aceasta proprietate ofera atat functionalitate, cat si versatilitate, fiind potrivita ...

1069 EUR/m2 | 490 m2

Cristian, Sibiu

Promovat
Vilă mare-individuală,ideală pentru clinică,sanatoriu,azil de bătrâni.
5
1

844 EUR/m2 | 450 m2