Promovat
Vand vila situata in Pitesti, impartita in 8 apartamente
15
4

Vand vila situata in Pitesti, impartita in 8 apartamente

Vand vila situata in Pitesti, zona linistita, langa Universitatea din Pitesti, corp Gheorghe Doja. Vila are demisol, parter, etaj si mansarda. E impartita in 8 apartamente, cu doua camere. Este construita in anul 2000, nu a fost locuita si necesita renovare. Are 538 mp suprafata construita desfasurata ...

595 EUR/m2 | 538 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Garsonieră spațioasă, Trivale complex 2, Etaj 2
7
7

Garsonieră spațioasă, Trivale complex 2, Etaj 2

Agenția imobiliară Project Center vă propune spre închiriere garsonieră decomandată situată în cartierul Trivale, Complex 2, amplasată la etajul 2 din 4 al unui imobil construit în anul 2007. Locuința are o suprafață utilă de 37 mp și este compartimentată eficient, oferind un spațiu confortabil și bine ...

37 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Vand casa in Pitesti, ultracentral, strada Rahovei
11
3

Vand casa in Pitesti, ultracentral, strada Rahovei

Proprietatea care se vine e situata in Pitesti, ultracentral. Are teren in jur de 220 mp si casa in jur de 115 mp construiti. Deschiderea la strada e de 11 m. Are toate utilitatile si necesita renovare. E pretabila pentru locuit, birou, servicii medicale...

1966 EUR/m2 | 89 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

Promovat
Inchiriere apartament bloc nou, Banat - Stadion
11

Inchiriere apartament bloc nou, Banat - Stadion

AZURA Imobiliare va ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere amplasat la etajul 2 al unui bloc nou construit din zona Banat, strada Nicolae Dobrin. Apartamentul dispune de finisaje moderne, este mobilat si utilat complet cu lucruri de calitate, noi, dispune de loc de parcare in garajul de la demisolul ...

50 m2

banat, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

APARTAMENT 2 Camere EXERCIȚIU-BANAT Confort 1 Decomandat De LUX Mobilat Și Utilat Boxă
10
13

UN APARTAMENT DEOSEBIT CU 2 Camere Confort 1 Decomandat BANAT - EXERCIȚIU, De LUX, RENOVAT TOTAL, În Apartament sau băgat peste 22.000 euro (numai de calitate), izolat termic exterior, centrală termică cu instalație pe cupru, uși de interior termopan culoarea maro, ușă metalică de calitate, gresie și ...

1818 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

Apartament 2 Camere CALEA BUCUREȘTI Centru De Afaceri Confort 1 Mobilat Și Utilat Complet
13
3

Apartament 2 camere Confort 1 Calea București, Pitești ( Aproape De Centru De Afaceri ) - Locație premium, la doar câțiva pași de centrul orașului și de Centrul de Afaceri ! - Descoperă un apartament modern, complet mobilat și utilat, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Pitești ...

1874 EUR/m2 | 48 m2

Central, Pitesti, Arges

Apartament 2 Camere ULTRACENTRAL Confort 1 Decomandat Etaj 3 Mobilat Și Utilat NOU
13
3

Apartament 2 camere Ultracentral Zona Zero Teatrul Davila Confort 1 Decomandat Etaj 3 - Acest apartament modern și complet renovat în 2024 oferă dotări premium și un confort excelent : - Centrală termică eficiență energetică și confort optim - Tâmplărie PVC Gri Antracit termopan integral, ...

2089 EUR/m2 | 45 m2

Central, Pitesti, Arges

Apartament 2 Camere Calea București Confort 1 Stradal 55 Mp. Centrală Mobilat Și Utilat
9
5

Apartament 2 Camere Confort 1 SEMICENTRAL - CALEA BUCUREȘTI Foarte aproape de centru, ETAJ 4 DIN 4, Liber, Mobilat Și Utilat Complet !!! Stradal, dotat cu centrală termică, izolat termic exterior, termopan integral inclusiv balcoane, izolat termic exterior, baie cu aerisire, parchet lemn, ușă metalică, ...

1454 EUR/m2 | 55 m2

Calea%25252bBucuresti, Pitesti, Arges

Inchiriez apartament 2 camere - Pitesti, Fratii Golesti
5

Inchiriez apartament 2 camere - Pitesti, Fratii Golesti

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, cu vedere la strada principală, decomandat, având o suprafață de 70 mp. Imobilul se află la etajul 2 8 al unui bloc construit între 1990 și 2000 avand izolatie exterioară si centrală proprie. Blocul dispune și de lift. Spațiul este luminos, cu pereți albi, ...

70 m2

Pitesti, Arges

Vand Garsoniera 26 m
9
3

Vand Garsoniera 26 m

Garsoniera este situată în cartierul Razboieni la etajul 2 cu vedere la strada se vinde complet utilată:mobilă,TV,canapea,mașină de spălat,frigider,aragaz, baia este recent renovată cu boiler dispune de apă caldă,duș,izolată exterior,ușă metalică nouă.Merita văzută!

1615 EUR/m2 | 26 m2

Razboieni, Pitesti, Arges

Vând apartament 2 camere, Pitesti, zona Spital Pediatrie
10
9

Vând apartament 2 camere, Pitesti, zona Spital Pediatrie

PROPRIETAR, vând apartament 2 camere, etaj 3 din 4, situat in mun. Pitesti, str. Dacia, zona Spital Pediatrie. Apartamentul este mobilat, utilat cu frigider, aragaz, masina de spalat, centrala proprie (2 ani vechime), are 2 balcoane inchise cu termopan, 2 debarale și este izolat. An de constructie 1990. ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

Pitesti, Arges

Teren în comuna Drăganu
4

Teren în comuna Drăganu

Vând 1100 de metri de teren extravilan care se poate trece în intravilan în comuna Drăganu la nouă km de Pitești.

1,100 m2

Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

Chiria cea mai ieftină-n Pitești: 370 Lei Pers.
1

Chiria cea mai ieftină-n Pitești: 370 Lei Pers.

OFER INCHIRIERE, numai pentru tineri (baieti, fete). Conditii deosebite, Pitesti Nord, Kaufland, complet mobilate si modern utilate (aragaz, frigider, masini de spalat,TV, internet).Seriozitate, curatenie, liniste, ordine si disciplina. Pretul - 370 lei pers.(2 pers. camera). Telnumar etaj: 5, numar ...

17 m2

Pitesti, Arges

Chirie ieftină-n Pitești, la 370 lei pers., la casă 1

Chirie ieftină-n Pitești, la 370 lei pers., la casă

17 m2

Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

Chirie Tineri Pitesti Nord 360 Lei Persoana

Chirie Tineri Pitesti Nord 360 Lei Persoana

Suntem interesati de persoane serioase, pentru chirie in camere la casă. Spatiul beneficiază de toate utilitatile+ conditiile necesare. Este ordine, liniste și curatenie.

16 m2

Pitesti, Arges