Promovat
Studio in cel mai exclusivist bloc din Pitesti, parcare acoperita
6

Agentia imobiliara Project Center va propune spre inchiriere studio situat in complexul exclusivist Nordmark, in partea de nord a orasului, chiar langa universitatea "Constantin Brancoveanu". Blocul este finalizat in anul 2022, complexul beneficiaza de receptie si paza 24/24. Este situat la etajul ...

40 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere Central - zona Sfânta Vineri, etaj 2, terasă
16

Apartament 3 camere de lux – zonă centrală, etaj 2, parcare inclusă Agenția imobiliară Project Center vă propune spre vânzare un apartament elegant cu 3 camere, situat central, la etajul 2 al unui bloc modern construit în 2007, cu spații comune atent întreținute. Proprietatea se remarcă prin: - bucătărie ...

1984 EUR/m2 | 68 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Garsonieră spațioasă, Trivale complex 2, Etaj 2
7
7

Garsonieră spațioasă, Trivale complex 2, Etaj 2

Agenția imobiliară Project Center vă propune spre închiriere garsonieră decomandată situată în cartierul Trivale, Complex 2, amplasată la etajul 2 din 4 al unui imobil construit în anul 2007. Locuința are o suprafață utilă de 37 mp și este compartimentată eficient, oferind un spațiu confortabil și bine ...

37 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere, 100 mp, Centru, Nou Amenajat, Etaj 5/8
13

Apartament 3 camere, 100 mp, Centru, Nou Amenajat, Etaj 5/8

Agenția imobiliară Project Center vă propune spre închiriere apartament cu 3 camere. Locație ultracentrală, cu acces facil către mijloace de transport, instituții, restaurante și spații comerciale. Dispune de 3 balcoane și 2 băi. Are suprafața de 100 mp și este ideal pentru locuit sau birou. Apartamentul ...

100 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

 OFERTA Garsoniera confort 1 decomandata gavana 3 Etaj 4din4
9
9

OFERTA Garsoniera confort 1 decomandata gavana 3 Etaj 4din4

PROPRIETAR Vând garsoniera confort 1 decomandat etaj 4 din 4 Garsoniera este mobilata și utilata: Ușa metalica, Izolata exterior Gresie și faianță,parchet Balcon închis cu termopan Masina de spălat. Combina frigorifica Full ne-o frost. Televizor led. Loc de parcare rezervat Cheie de la uscătorie ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

garsoniera sau apartamente  Pitesti minim 200europe luna
1
2

garsoniera sau apartamente Pitesti minim 200europe luna

inchiriez garsoniere sau apartamente in pitesti mobilate sau nemobilate incepand de la 180euro luna.se va plati in avans chiria pe o luna+ garantie contravaloarea unei chirii+50%comision dintr-o chirie la intrarea in spatiuSUPER OFERTA!!!!3 CAMERE DECOMANDAT B ANAT MOBILAT UTILAT CENTRALA250EURO ...

30 m2

Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Vand apartament 2 camere in Pitesti, zona Nord.
9
12

Vand apartament 2 camere in Pitesti, zona Nord.

Proprietar, ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Nord, confort I, 2 10, decomandat, cu vedere la bulevard, renovat, izolat, mobilat si utilat in totalitate. La parter se afla magazine alimentare si nealimentare, clinica privata, cabinete medici de familie, facultate, Kaufland... ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Pitesti, Arges

Marinescu Gheorghe
10

Marinescu Gheorghe

Închiriez garsonieră in Pitești zona Trivale Montastar , bloc fond nou etaj 2 din 6 mobilata și dotată modern.Balcon închis . In zona exista LIDL , Penny, Profi și statie de autobuz.

36 m2

Pitesti, Arges

Apartament 3 camere Ultracentral-Pitesti, mobilat si utilat, centrala termica
8
2

Ofer spre închiriere apartament 3 camere situat Ultracentral-Pitești, confort 1 decomandat, 2 grupuri sanitare, bloc cu lift nou, centrala proprie, mobilat si utilat complet. Perioadă minim 1 an, fără animale de companie. Preț chirie 450 euro+( 1 lună garanție). Comision agenție 50% din valoarea primei ...