Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Mal Stang Somes , et.9 , 74.000 euro negociabil
10
1

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , la etajul 9 din 10 , intr-un bloc de caramida izolat la exterior . Imobilul este alcatuit din : 2 holuri , bucatarie , baie , o camera de zi , 2 dormitoare si debara . Suprafata incaperilor este : 2 camere de 17,6 mp ...

1104 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cartierul Soarelui et. 4 , 62.900 euro neg.
16
4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , in Cartierul Soarelui la etajul 4 4 cu acoperis . Imobilul este compus din : hol , baie , bucatarie si 3 camere separate . Apartamentul are geamuri termopan , gresie faianta , usa metalica , parchet , microcentrala , ...

806 EUR/m2 | 78 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
URGENT ! Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , et.3 , 22.500 euro negociabil
7

Va oferim spre vanzare , garsoniera pe Ostrovului , la etajul 3 din 4 , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : 1 camera Bucatarie Baie Garsoniera are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta , parchet . Ca si incalzire are incalzitor pe curent ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Vand Ferma zootehnica de porci Noua plus: Sem Pezzaioli, Tractor, Vidanja si utilaje
10
1

Se Vinde Societatea- Ferma de ingrasare porci Noua. ( Intabulata) Pentru alte Informatii sunati: zero754.243.19sapte Ferma este Noua ,Autorizata! Oportunitate de investitie : PRETUL de vanzare final al FERMEI reprezinta valoarea Societatii Fermei cu toate dotarile de mai jos. Finalizarea Lucrarilor ...

Hotoan, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă modernă 3 camere | Mobilată & utilată | Terasă, curte
5
6

Casă modernă 3 camere | Mobilată & utilată | Terasă, curte

Se oferă spre vânzare casă cu suprafață utilă de aproximativ 90 mp, compartimentată eficient, ideală pentru o familie. Compartimentare: living spațios bucătărie 2 dormitoare dressing (poate fi folosit și ca dormitor) baie Dotări & avantaje: se vinde complet mobilată și utilată terasă mare, ideală pentru ...

1722 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa apartament de vanzare 4

Casa apartament de vanzare

Vând apartament la parterul unei case,compus din 3 camere, baie, hol ,bucatarie!

797 EUR/m2 | 69 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand apartament 2 camere decomandate, M15, etajul 7, lifturi noi
10

De vanzare. 2 camere decomandate cu 2 balcoane. baie, bucatarie, camara, beci. Loc de parcare rezervata. 48 mp utili Etajul 7 din 10, sunt 2 lifturi noi. Zona foarte buna, in raza de 100m gradinita, scoala Balcsescu-Petofi, teren de joaca, magazine, piata, spital, statii de autobus. E usor de intretinut. ...

1313 EUR/m2 | 48 m2

Satu Mare, Satu Mare

casa locuibila  de vanzare
6
8

casa locuibila de vanzare

suprafata utila teren 80mp teren 700mp vita de vie pomi fructiferi anexe

450 EUR/m2 | 80 m2

Hodisa, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Oituz M15 , parter , 65.900 euro neg.
11
2

Agentia Imobiliara Dalmata , va ofera spre vanzare apartament 3+1 (camere) , decomandat , la parterul unui bloc cu 4 etaje , pe Aleea Oituz in Micro 15 . Imobilul este format din : hol , bucatarie , baie , si 3 camere decomandate . Incalzirea se face cu centrala pe gaz iar blocul este din caramida . ...

969 EUR/m2 | 68 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Vand teren
1

Vand teren

De vânzare teren intravilan- loc de casă cu suprafața de 2000 mp Se afla in județul Satu Mare localitatea Ciuperceni in centrul comunei este situat terenul Prețul este de 20000 negociabil.

2,000 m2

Ciuperceni, Satu Mare

Promovat
Apartament 4 camere de vanzare , Str. Codrului , Carpati 2 , et. 1 , 110.000 euro neg.
18

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , decomandat , pe Strada Codrului , in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 1 din 4 , avand o suprafata utila de 92 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri cu spatiu pentru depozitare Bucatarie spatioasa 2 bai 2 balcoane 4 camere ...

1196 EUR/m2 | 92 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Vind casa cu teren și anexa
2

Vind casa cu teren și anexa

Vind casa cu etaj suprafața utila 236mp, suprafața teren 786mp un garaj cu 2 boxe. Casa este pe colț cu posibilitate de extindere ,mai multe detalii la telefon.

742 EUR/m2 | 236 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casă noua de vânzare
7

Casă noua de vânzare

Casă modernă de vânzare, în curs de edificare, situată la intrare în localitatea Vetiș, județul Satu Mare, într-o zonă aflată în plină dezvoltare, cu acces rapid către drumul principal DN și foarte aproape de Penny Market. Proiectul este gândit pentru confortul unei familii și oferă o compartimentare ...

1456 EUR/m2 | 103 m2

Vetis, Satu Mare

Apartament 3 camere | 65.68mp | Green Residence
15

Apartament 3 camere | 65.68mp | Green Residence

Descoperă o oportunitate excepțională de a deveni proprietarul unui apartament modern și primitor într-un bloc nou, situat în zona Strada Păuleștiului. Despre Apartament -Suprafața utilă spațioasă de 65,68mp , optimizată pentru a te bucura de fiecare colț al locuinței tale. -Un dormitor relaxant ...

1541 EUR/m2 | 66 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament semidecomandat, 32 mp, zona Closca
5

Apartament semidecomandat, 32 mp, zona Closca

Blitz va propune un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat într-o zonă liniștită și accesibilă, ideal pentru cei care își doresc să amenajeze locuința după propriul gust. Proprietatea necesită renovare completă, oferind posibilitatea de a fi personalizată integral, de la instalații electrice ...

1000 EUR/m2 | 32 m2

Satu Mare, Satu Mare

Spatiu comercial 212 mp, vitrina 19 ml, Lucian Blaga
7

Spatiu comercial 212 mp, vitrina 19 ml, Lucian Blaga

Spatiu comercial situat la parter de bloc, vitrina 19 ml, pe Bulevardul Lucian Blaga, in zona Piata Soarelui, cu vizibilitate foarte buna si acces facil, ideal pentru multiple tipuri de activitati comerciale sau de servicii. Detalii spatiu: Suprafata utila: 212 mp Vitrina stradala: 19 ml Open ...

212 m2

Bulevardul%252bOctavian%252bGoga, Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare cu 3 camere , Str . Nicolae Golescu 168.000 euro neg.
20
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare Casa P+1 cu 3 camere din caramida , pe strada Nicolae Golescu . Casa are 100 mp si este compusa din 3 holuri , bucatarie , baie , 2 dormitoare si living room . Este pretabila pentru cabinet medical , cabinet avocatura etc . Are beci , canalizare , apa ...

1680 EUR/m2 | 100 m2

Satu Mare, Satu Mare

Hotoan, Satu Mare

Teren intravilan de vanzare   3000 mp, Botiz, str. Sirul Mare, la doar 7 km de centrul Satu Mare
10
3

Teren intravilan de vanzare 3000 mp, Botiz, str. Sirul Mare, la doar 7 km de centrul Satu Mare

Vă oferim spre vânzare un teren intravilan în suprafață de 3000 mp, situat în localitatea Botiz, pe strada Șirul Mare, la aproximativ 7 km de centrul municipiului Satu Mare și la doar 4 km de centura orașului. Proprietatea beneficiază de un front stradal generos de 25 metri liniari și o adâncime de ...

Satu Mare, Satu Mare

vand teren extravilan
3
2

vand teren extravilan

Vand teren extravilan (sau inchiriez cu contract de superficie) 4,5 ha cu deschidere pe drumul Carei-Urziceni, partea dreapta a directiei de mers la aprox. 300 m de fosta fabrica Unio, potrivit pentru infiintarea unui parc fotovoltaic, sistem de stocare al energiei electrice sau orice alta investitie, ...

45,000 m2

Carei, Satu Mare

Teren intravilan Ardud str. Balc Voievod