Promovat
Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare   Liniste, Natura Si Confort Premium
20

Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare Liniste, Natura Si Confort Premium

Vă propunem spre vânzare un duplex P+1 modern, finalizat în anul 2023, situat în localitatea Cionchești, la aproximativ 13 km de centrul municipiului Satu Mare. Proprietatea este amplasată într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc confortul unei locuințe noi, departe de agitația urbană, ...

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Marcus Residence | Parcul Cubic - Satu Mare
14
1

Imaginează-ți o dimineață liniștită într-un colț verde al orașului, acolo unde natura și liniștea se împletesc cu modernul. Așa începe fiecare zi în noul apartament cu două camere din ansamblul Marcus Residence , ce va prinde contur chiar de la începutul lunii iunie, pe strada Emil Racoviță, lângă Parcul ...

1370 EUR/m2 | 49 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Carpati 2 , Str. Ganea , et. 4 , 67.900 euro neg.
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , la etajul 4 din 4 cu acopris in stare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ca dotari : geamuri termopan ...

1132 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
7

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa la tara
2
7

Vand casa la tara

Vand casa in loc Paulian, la drumul principal+teren Casa are 2 camere (parchet), baie , hol, bucatarie, camara, beci Apa curenta, gaz la poarta, izolata termic Telefon

6500 EUR/m2 | 10 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa 115 m   sat Pomi 1 Hectar pamant
3
6

Casa 115 m sat Pomi 1 Hectar pamant

Casa la 30 km de Baia Mare sau Satu Mare Sat Pomi la drumul principal În suprafață de 115 m pătrați, 4 camere + antreu + camera baie Casa este intabulată Racordata la Gaz , curent, apă. Cu centrala termică și 2 sobe de teracota + Șură Suprafața totală teren aproape 1 hectar, cu posibilitate de parcelare Se ...

443 EUR/m2 | 115 m2

Pomi, Satu Mare

Casă+Teren Măleni,jud Sălaj
8

Casă+Teren Măleni,jud Sălaj

Proprietate deosebită în Măleni, jud. Sălaj 5 hectare teren + casă + panouri fotovoltaice ideală pentru fermă sau viață independentă O oportunitate rară pentru cei care își doresc liniște, natură și independență! Se oferă spre vânzare proprietate compusă din casă și teren în suprafață totală de ...

875 EUR/m2 | 40 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren de inchiriat cu front mare la strada
3
1

Teren de inchiriat cu front mare la strada

Dacă sunteți în căutarea unui teren îngrădit pentru a-l închiria, atunci vă putem ajuta. Avem disponibil un teren îngrădit de 25 ari, care poate fi folosit pentru diverse scopuri, cum ar fi depozitare, parcarea mașinilor sau alte activități similare. Terenul este complet îngrădit și are o poartă culisantă ...

Satu Mare, Satu Mare

Casă în Viile Satu Mare
5
3

Casă în Viile Satu Mare

Casă in Viile Satu Mare, zonă centrală, teren aferent 4123 mp, casa are suprafața construită 123 mp compus din 3 camere, bucătărie, spais, cămară

620 EUR/m2 | 100 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan de vânzare Păulești
1

Teren intravilan de vânzare Păulești

Îți propun un teren de 450 mp situat în intravilan. Proprietatea dispune de toate utilitățile necesare: electricitate, apă, gaz și instalație de tratare a apei. Este o oportunitate bună pentru construcția unei case sau a unei investiții. Terenul se află într-o zonă liniștită, aproape de: Școala Păulești ...

450 m2

Satu+Mare+, Paulesti, Satu Mare

Apartament de închiriat
10
3

Apartament de închiriat

Apartament 2camere decomandat,mobilat nou,utilat complet, renovat nou,70m2, balcon mare, etajul 3din 4 cu lift,loc de parcare privat, poartă cu telecomanda.Zona semicentral,. pentru pretențioși

70 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând curte cu două case.
5

Vând curte cu două case.

Vând curte cu două case in comuna Culciu sat Cărășeu la 17 km de Satu mare.Imobilul se află la strada principala având teren 871 mp împrejmuit, utilități apă,canal curent,Digi iar gazul trece în fața porți.Necesita renovare. Cu acte in regulă. Preț 40000 Euro negociabil. Telefon .

426 EUR/m2 | 94 m2

Culciu, Caraseu, Satu Mare

Parcele pentru viitorul tău cămin, intr-un loc linistit
2
7

Parcele pentru viitorul tău cămin, intr-un loc linistit

De vanzare parcele la 6000 euro ar (lot 8 - lot 12) in intravilanul localitatii Paulesti, intr-o zona rezidentiala in plina dezvoltare. Fiecare parcela are in medie 7,44 ari, cu front stradal de cca 18 m. Accesul la fiecare lot se face de pe drumul situat in partea stanga a ariei de parcele, str. C-tin ...

744 m2

Paulesti, Satu Mare

Teren zona Drum Carei lângă cartierul rezidențial proiectat a fi construit în spate la Decathlon.
1
5

Teren oportun pentru investiții imobiliare. Suprafața este de 3,42 ha având lungimea de 342 m și lățimea de 100 m fiind amplasat lângă cartierul rezidențial proiectat a fi construit de către CEETRUS, divizia imobiliară a grupului francez Auchan (fost IMMOCHAN), în spatele Centrului comercial Decat ...

Satu Mare, Satu Mare

Ag EUROPA vinde casa individuala 5 cam teren 5 ari 2014.
3

Ag EUROPA vinde casa individuala 5 cam teren 5 ari 2014.

Agenția EUROPA vinde casa individuala cu 5 camere si teren 500mp. Casa este in zona DRAXLMAIER si a foat construita în 2014.

750 EUR/m2 | 320 m2

Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde casa deosebita in zona Bercu Rosu.
5
1

BRASADAS vinde casa deosebita in zona Bercu Rosu.

Agentia imobiliara BRASADAS vinde CASA DEOSEBITA, FINISAJE MODERNE, ideală pentru cei care caută confort, spațiu și calitate într-o zonă liniștită și exclusivistă. Casa impresionează prin designul modern, finisajele premium și compartimentarea excelentă, oferind tot ceea ce are nevoie o ...

1049 EUR/m2 | 370 m2

botizului, Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare in Tiream
2

Casa de vanzare in Tiream

Casă de vânzare în Tiream. 4 camere, hol, bucătărie, baie, cămară, pivniță și acces la pod. Suprafața utilă este de 120 mp. În curtea din spate se află un coteț pentru găini, o magazie de lemne și un spațiu de depozitare. La casă aparține și o grădină de 7 ari. Preț: 45.000 euro, negociabil. Pentru mai ...

375 EUR/m2 | 120 m2

Tiream, Satu Mare

Vând teren intravilan VETIȘ SATU MARE
4
2

Vând teren intravilan VETIȘ SATU MARE

Vand teren intravilan, având suprafața totală de 2,80ha, cu frontul la stradă in Jud. Satu Mare, comuna Vetiș, strada Principală. Posibilitate recordare la apă, gaz, curent.Preț 10 euro metrul pătrat.Mai multe detalii la telefon.

Vetis, Satu Mare

Vand sau schimb casa în Nisipeni
10
1

Vand sau schimb casa în Nisipeni

Casa de vanzare in Nisipeni comuna Lazuri la doar 10 km de centura Satu Mare cu un teren aferent de 25 arii având 4 intrări independente pe proprietate.Casa a fost renovată în interior în totalitate si nelocuită,fundația a fost consolidată pentru a rezista si pentru mansardare 2 camere,livingul cu bucătărie ...

675 EUR/m2 | 80 m2

Nisipeni, Satu Mare

Închiriez apartament modern ULTRACENTRAL cu 2 camere în Satu Mare
8

Ofer spre închiriere apartament modern și elegant la etajul 2, situat în zona ultracentrală a orașului Satu Mare, pe strada Iuliu Maniu, în imediata apropiere de Biblioteca Județeană. Detalii apartament: 2 camere semidecomandate, bucătărie separată, baie, balcon, debara. Apartamentul este recent renovat, ...

50 m2

Ultracentral, Satu Mare, Satu Mare

Vând teren arabil
1

Vând teren arabil

Vând teren arabil, extravilan la ieșire din orașul Carei spre Oradea, pe partea stângă; la 100 m de șoseaua principală. Suprafața terenului este de 5000 mp.

5,000 m2

Carei, Satu Mare

Apartament de vanzare
8

Apartament de vanzare

Vând apartament cu 3 camere la parter în Carei Str. Liszt Ferenc bloc 23 apartament 1. Detalii la tel. Preț 90.000 euro negociabil.

1324 EUR/m2 | 68 m2

Carei, Satu Mare

Casa cu mansarda Cionchesti
10

Casa cu mansarda Cionchesti

Vand casa cu mansarda situata in localitatea Cionchesti la strada principala, compusa din salon 3 dormitoare bucatarie si 2 bai. Suprafata construita 168 mp2 iar utila 119 mp2. Mai multe detalii la telefon.

1143 EUR/m2 | 119 m2

Cionchesti, Satu Mare

hala industriala servis spatiu cazare, bar -club , birouri etc
10
2

hala servis 550 eur etaj +mansarda 350 eur închiriez spațiu posibilitate orice bar club , cosmetice frizerie birouri sau cazare ! etaj 1 mansarda 3 camere ! Careiului 104 C Lângă hanul lui ion toată clădirea Închiriez si separat spatiile !!! pe Careiului la drumul principal

350 m2

Centrul Nou, Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea