Promovat
Casa de vanzare cu 2 camere , langa Liceul Economic , 110.000 euro neg
12
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 2 camere , din caramida vizavi de Liceul Economic . Casa este compusa astfel : are hol , bucatarie , baie si 2 camere separate . Incalzirea se face cu convector pe gaz dar are si sobe de teracota . Are geamuri termopan , gresie-faianta , parchet ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
7

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Panorama uimitoare | Cele mai frumoase locuri de casa din judet
7
4

Când ai o panoramă de peste 30 km, se poate spune că locul cu cea mai frumoasă priveliște de pe lângă Satu Mare, este aici. Și nu doar unul, ci 12 de locuri situate pe strada Iepurilor din Viile Satu Mare, la 13 minute de municipiul Satu Mare. Este probabil singura zonă care îți oferă îmbinarea perfectă ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Etajul 2 | Micro 16
10
3

Apartament 2 camere | Etajul 2 | Micro 16

Descoperă confortul unui apartament primitor, situat într-o zonă liniștită și bine conectată din municipiul Satu Mare, în cartierul Micro 16, pe strada Brândușa G 32. Amplasat la etajul 2 dintr-un imobil cu 4 niveluri, acest apartament semidecomandat oferă un echilibru ideal între funcționalitate și ...

815 EUR/m2 | 54 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare
3
5

Casa de vanzare

Casa de vanzare la Viile Satu Mare . Str.Tataresti nr.19 .Casa este alcatuita din 2 camere ,bucatarie ,o debara ,un hol si o terasa . Casa necesita renovare . Terenul are 26 de arii .Mai multe detali la telefon .

455 EUR/m2 | 110 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Apartament Premium 3 camere ( zonă liniștită )
5
7

Apartament Premium 3 camere ( zonă liniștită )

Apartament Premium 3 camere de vânzare Satu Mare, strada Teilor. Descriere: Vă oferim spre vânzare un apartament modern, spațios și luminos, perfect pentru familii sau cupluri care își doresc confort, intimitate sau chiar investiție pentru închiriere. Suprafață: 70 mp 3 camere (living open space ...

1029 EUR/m2 | 70 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casuta de vacanta
10
10

Casuta de vacanta

Vând Schimb cabană de locuit în Adud vii ,la 20 km de orașul Satu Mare sau schimb cu garsoniera în Satu Mare.

933 EUR/m2 | 30 m2

Satu Mare, Satu Mare

Se vinde casă + teren generos în comuna Acîș (aprox. 38 km de Satu Mare)
10

Proprietate situată pe strada Principală (prima casă vizavi de firma Chereji), într-o zonă liniștită, foarte aproape de ștrandurile termale Acîș și Mihăieni. Detalii proprietate: Teren total: aproximativ 2 hectare Casă construită: 7x35 m Mansardă: 2 x (8x4 m) Ideală pentru două familii Compartimentare: 2 ...

Acas, Satu Mare

Garsoniera, 21 mp, zona Soarelui
5
1

Garsoniera, 21 mp, zona Soarelui

Blitz vă propune o garsonieră cochetă, cu o suprafață de 21 mp, se vinde parțial mobilată, ideală pentru locuit. Locuința este situată într-o zonă practică și bine conectată, având în imediata apropiere supermarketuri, grădiniță, farmacii, parc – tot ce aveți nevoie pentru un stil de viață confortabil ...

952 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 62.88 mp, zona Micro 16
9

Apartament 3 camere, 62.88 mp, zona Micro 16

Blitz propune spre vânzare un apartament primitor și bine compartimentat, situat în zona Micro 16, ideal pentru locuință personală. Cu o suprafață utilă de 62,88 mp, completată de un balcon de 7 mp integrat armonios în living, proprietatea oferă un spațiu aerisit și luminos, perfect pentru confortul ...

1097 EUR/m2 | 63 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Micro 17 , etaj 4 , 62.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Strada Jocului in Micro 17 , la etajul 4 4 , intr-un bloc de caramida , avand o suprafata utila de 56 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 balcoane 2 camere Apartamentul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica ...

1123 EUR/m2 | 56 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

Casă în roșu și teren

Casă în roșu și teren

Casa are o suprafață utilă de180mp și este compusă din:3Dormitoare,1Cameră de zi,O bucătărie cu loc de luat masa,2Băi,1Garderobă,Garaj+Cameră tehnică pt Centrală. Deasupra garajului se găsește un spațiu care poate fi folosit ca:Loc de joacă pentru copii,Birou,Cameră Hobby,Dormitor 1cameră copii. Rămîne ...

806 EUR/m2 | 180 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casă de vânzare
2
15

Casă de vânzare

Casă de vânzare din chirpici în localitatea satu mic casa are 2 camere o curte destul de mare grădină arabilă plus un mic teren separat de casă Se poate ajunge ușor în localitatea cu mașina străzile sunt asfaltate În apropiere la 30 de minute distanță cu mașina este ștrandul termal Tășnad Preț negociabil ...

17 EUR/m2 | 1,000 m2

Satu Mic, Satu Mare

Casa de vânzare, Călinesti - Oaș
10

Casa de vânzare, Călinesti - Oaș

Casa de vânzare, Călinesti - Oaș, zona Barajului ( la 150 de metri de lac), P+2, 140 mp amprenta la sol, 55 mp garaj, teren 6 ari. Pret:79000 negociabil. Pentru informații suplimentare, tel.

282 EUR/m2 | 280 m2

Calinesti-Oas, Satu Mare

Vând teren intravilan

Vând teren intravilan

Vând teren intravilan 76 ari pe Lucian Blaga toate utilitățile la stradă.Pret.10000 euro arie.

76 m2

Satu Mare, Satu Mare

3 camere solidarități ipotesti 9
5
14

3 camere solidarități ipotesti 9

Apartament 3 camere solidarități ipotesti. 9. 3 camere+ 1camera 2 holuri 2 camara 1bucatarie centrala proprie 1baie 1balcon 91mp în extras cf, et. 3, cu beci separat. Nu colaborez cu agenți imobiliari.

548 EUR/m2 | 93 m2

Solidarit%25c4%2583%25c8%259bii, Satu Mare, Satu Mare

Vând teren intravilan cu cabană de vacanță și livadă
4
1

Vând teren intravilan cu cabană de vacanță și livadă

Vând teren intravilan în suprafață de 13 ari, front de 20 m, cu cabana de vacanță și livada de pomi fructiferi pe rod. Curent și apa introduse, gaz- ul și canalizarea, la poarta. Strada asfaltata, liniștită. Preț negociabil.

Viile Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere de vanzare 2

Apartament 3 camere de vanzare

Apartament situat in Municipiul Satu Mare, str Tudaor Vladimirescu nr 2, vis-avis de Scoala Gimnaziala " Grigore Moisil". Apartamentul este situat la et IV necesita renovare, deoarece nu a fost locuit din 2016. Este un imobil in care sunt mai multe firme notariale si avocatura

887 EUR/m2 | 71 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Vand teren intravilan, 98,8 arii
2
1

Vand teren intravilan, 98,8 arii

Teren intravilan amplasat la intrarea in Negresti - Oas cu o suprafata de 98,8 ar, pretabil pentru constructii rezidentiale sau industriale. Localizat la aprox 100m de soseaua principala (Strada Victoriei). Pret 1800 euro arie negociabil

98 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

vind loc casa
4
4

vind loc casa

vind teren extravilan intravilan 27 arii, 23 m front stradal zona Ritu Mare întrare de pe depozitelor prețet 31000euro parcela tel

2,700 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vânzare 3 camere etajul 3
10
1

Apartament de vânzare 3 camere etajul 3

Apartament de vânzare 3 camere str Careiului Etajul 3 Complet renovat Parchet laminat,gresie ,electrice nou,sanitar, uși Termopan tripan Boxă la beci Tel Preț 84500 euro negociabil

1261 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Terén cu livada sí vita de vie
3
1

Terén cu livada sí vita de vie

De vanzare terén cu livada sí vita de vie la Viile Livada ín apropierea Manastirii Portarita Pasunea Mare lánga Prilog Vii, livada 16 ari Vita de vie 9 ari tras pe spalier,pe terén este fundatie pentru casa, locul este ideál pentru relaxare ín liniste ín mijlocul naturii. Pretul este de 12000 euró,telefon ...

25 m2

Prilog-Vii, Satu Mare

Apartament 3 cam. Carpati 2
8
1

Apartament 3 cam. Carpati 2

Apartament cu 3 camere, ce face parte dintr-un ansamblu rezidențial, împrejmuit, cu acces securizat prin barieră, în Cartierul Carpați II, strada Alecu Russo din municipiul Satu Mare. Apartamentul este amplasat la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+2 finalizat în anul 2021 Locuința are o suprafață ...

815 EUR/m2 | 151 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

teren intravilan
2
1

teren intravilan

De vanzare parcela de teren intravilan loc de casa, in localitatea Satu Mare str. Ratu Mare zona Balta Blonda , la distanta de 2 km de Bld. Closca sau Bld. Lucian Blaga. Suprafata de 12.5 ari si front de 15 m cu P.U.Z. (Plan Urbanistic Zonal) situat intr-un Cartier nou cu case familiare la 100 m de ...

Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea