Promovat
Apartament 2 camere zona Vest
7
3

Apartament 2 camere zona Vest

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 3,decomandat,suprafata totala 55 mp,2 balcoane,gaz la usa,pret 65000 euro,tel.0747698898

1327 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Pensiune amenajata de vanzare, 10 camere, 10 bai, 2 bucatarii, Delta Dunarii
20
3

Oportunitate rara in Delta Dunarii – Crisan Reprezentare EXCLUSIVA, Comision 0 fata de cumparator! Pensiune premium de vanzare in Delta Dunarii – afacere la cheie cu brand, prezenta online si portofoliu clienti activi. Proprietatea este listata in continuare pe Booking, iar noul proprietar va beneficia ...

1417 EUR/m2 | 300 m2

Crisan, Tulcea

Promovat
Zona Gloriei, teren 500 mp, 32 ml deschidere
6

Zona Gloriei, teren 500 mp, 32 ml deschidere

Dobrogea Imobiliare va prezinta spe vanzare un teren situat in zona Str. Gloriei. Terenul are suprafata de 500 mp cu deschidere stradala de 32 ml. Pe teren se afla o constructie demolabila. Proprietatea dispune de urmatoarele utilitati: curent electric, apa, canalizare. ❗️❗️Va așteptam la vizionare! ...

500 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Zona centrala - Casa batraneasca, teren 690 mp
7

Zona centrala - Casa batraneasca, teren 690 mp

Agentia Dobrogea Imobiliare va prerzinta spre vanzare o caza batraneasca in zona Centrala, cu o suprafata aprox de 80 mp, situata pe un teren de 690 mp si o deschidere stradala de 11 ml. Imobilul are perete comun cu o alta proprietate, este compus din 3 camere, plus anexe, incalzirea se face cu sobe, ...

863 EUR/m2 | 80 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă de vânzare în loc. Macin județul Tulcea Str. Vânători , nr. 34
7
2

Suprafața totală teren 1041 m.p; suprafață construită 162 m.p. Preț în euro 57000Euro- merită văzută Casa are gaze, și toate utilitățile; Persiană de contact: Tel:

352 EUR/m2 | 162 m2

Central, Macin, Tulcea

Promovat
ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA
9

ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA

Lux Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Piața Nouă o locație centrală și foarte bine conectată la toate facilitățile. Apartamentul este poziționat la etajul 2, într-un bloc solid, cu acces rapid către mijloace de transport în comun, Piața Nouă, școli, ...

1364 EUR/m2 | 55 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa zona Pacii
10
3

Casa zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa zona Pacii,suprafata totala 230 mp,suprafata utila 100 mp,deschidere 9 ml,loc parcare in curte ,2 intrari ,2 corpuri,un corp mobilat utilat complet,un corp necesita renovare,centrala gaz pe butelii,gaz la poarta ,pret 77000 euro,tel.

770 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3
10

ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3

Nu mai căuta! Ai găsit! O locuință doar a ta! Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona E3, lângă Hypermarket-ul Kaufland, la un ETAJ INFERIOR ideal pentru confort și acces facil! Poziționarea blocului este foarte accesibilă, aproape de mijloacele de transport ...

1414 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

Buna ziua ! Vand casa in comuna ,Dunavat de Sus ,Tulcea !
6
2

Buna ziua ! Vand casa in comuna ,Dunavat de Sus ,Tulcea !

Buna ziua ! Vand casa in Dunvat de Sus ,Tulcea ! Casa este locuibila ,dispune de 4 camere spatioase ,hol , bucatarie ,baie ! Este racordata la apa ,curent electric ! Terenul este de 600 m2 ! Casa se afla in apropiera canalului la 100 m ,nu are iesire directa in canal ! Casa de afla pe coltu ,are iesire ...

30 EUR/m2 | 600 m2

Dunavatu de Sus, Tulcea

Vând teren intravilan Mineri

Vând teren intravilan Mineri

Vând teren intravilan în cartierul de vile de la Mineri. Sunt doua lucruri a câte 500M am toate actele pregătite pentru vânzare. Tel.

500 m2

Zona Industrială Est, Tulcea, Tulcea

Teren de vanzare
10
11

Teren de vanzare

Teren situat în Com. Sf.Gheorghe,Delta zona A,in suprafata de 266mp .Pe teren sunt construite un foișor,grup sanitar cu apa calda pe timp de vara,o magazie.Are toate utilitatile.Pretul este 50000euro pana pe 1mai 2026,dupa va fi 60000 euro.

266 m2

Sfantu Gheorghe, Tulcea

Teren agricol
9
10

Teren agricol

Teren agricol 5ha in Murighiol-Colina .Terenul este foarte bun pentru agricultura dar se preteaza si la eoliene sau fotovoltaice.Cine este interesat putem negocia prețul.

50,000 m2

Murighiol, Tulcea

Casa cu teren de vanzare
10
7

Casa cu teren de vanzare

Casa este tip apartament,3camere,bucătărie,baie cu boiler iarna si vara de la solar apa calda, centrala pe lemne ,gradina cu pământ feril,foișor, baie de vara afara ,anexe ,magazie ,gospodărie în toată regula.De reținut, locatia trebuie vizitata pentru a va face o impresie corecta.Este situata în zona ...

1600 EUR/m2 | 100 m2

Sfantu Gheorghe, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total
10

Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , modern , decomandat , situat pe str. Isaccei , central , la etajul 4 . Suprafata totala 50 mp . Incalzire proprie centrala pe gaz . Apartamentul se vinde mobilat si utilat complet , conform pozelor . PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1500 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag
20
4

ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag

SUPER PREȚ - 83.000 EURO - 108 MP LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament tip duplex, amplasat ultracentral, pe Strada Babadag o zonă de top, ideală pentru cei care apreciază confortul, spațiul și accesul rapid la toate punctele de interes din oraș. Suprafață totală: 108 mp Etaje: 4 și ...

769 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 8205 EXCLUSIVITATE - Spatiu de inchiriat pe Strada Babadag
10
2

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Lux Imobiliare îți oferă, în exclusivitate, oportunitatea de a închiria un spațiu comercial cu vad excelent, situat ultracentral, pe Strada Babadag, lângă ING Bank! Suprafață utilă: 29 mp Acces stradal direct Vitrină stradală vizibilitate maximă Compartimentare: cameră și ...

29 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7833 EXCLUSIVITATE - Teren cu priveliste superba
11
3

ID 7833 EXCLUSIVITATE - Teren cu priveliste superba

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Oportunitate unică! Teren INTRAVILAN în EXCLUSIVITATE! Agentia LUX Imobiliare îți propune spre vânzare, în EXCLUSIVITATE, un teren situat pe Strada Fulgerului, Sat Mineri, Comuna Somova, la doar 8 minute cu mașina de orașul Tulcea (5 km)! Suprafața terenului: 500 mp, cu ...

500 m2

Mineri, Tulcea

Promovat
ID 7863 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan la 6 minute de Tulcea
4
3

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Lux Imobiliare vă prezintă spre vânzare în EXCLUSIVITATE teren intravilan cu suprafața de 615 mp, ideal pentru construcția casei tale sau pentru investiție! Situat la 100 m de Șoseaua Agighiol (km - DN222, la doar 6 minute cu mașina de Tulcea. Categoria: CURȚI CONSTRUCȚII Două ...

615 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan de vânzare   5.000 m2 , Mineri - posibilitate parcelare lot
4
2

Teren intravilan de vânzare 5.000 m2 , Mineri - posibilitate parcelare lot

Locație: Mineri Suprafață: 5.000 m Categorie: Teren intravilan Utilități: Apă și curent electric în apropiere Front stradal : 50m liniari Ideal pentru: Construcție casă de vacanță sau rezidențială Investiție pe termen lung pentru parcelare si constructie cartier Activitate agricolă Activitate ...

5,000 m2

Mineri, Tulcea

Promovat
ID 8141 Spatiu comercial de inchiriat!
4
1

ID 8141 Spatiu comercial de inchiriat!

LUX Imobiliare vă oferă spre ÎNCHIRIERE un spațiu comercial situat pe Strada Isaccei una dintre cele mai circulate artere din Tulcea, atât pietonal, cât și auto! Caracteristici principale: Suprafață: 75 mp Acces stradal + vitrină pentru expunere Compartimentare: spațiu vânzare, birou, hol, grup sanitar Utilități: ...

75 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa +Teren 414 mp
15
9

Casa +Teren 414 mp

Oferim spre vanzare , Casa batraneasca din chiripic tencuita si izolata exterior , situata inntr-o zona linistita , zona Primaverii . Suprafata totala 414 mp , suprafata construita 103 mp . Este compusa din 5 camere , bucatarie , baie si 3 holuri . Detine 2 garaje . Teava de gaz la poarta . Cheia in ...

583 EUR/m2 | 103 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Garsoniera confort 1 zona Piata Noua
7
2

Garsoniera confort 1 zona Piata Noua

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Garsoniera confort 1 zona Piata Noua,etaj 2.suprafata totala 32 mp,imbunatatita,mobilata utilata ,aparat aer conditionat,lift nou,pret 45500 euro,tel.0747698898

1422 EUR/m2 | 32 m2

Tulcea, Tulcea

Se vinde teren
2

Se vinde teren

Îți propun un teren de vânzare 35 metru cu o suprafață de 1,286mp in somova jd tulcea. Terenul este situat în zonă urbană, având acces pavat și asfaltat. Este ideal pentru construcții, fiind înconjurat de un gard. În apropiere, beneficiezi de diverse facilități: Bar "Terasa Adi" la doar 290 m Magazin ...

1,286 m2

Somova, Tulcea

Promovat
ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare
20
5

ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare

SUPER OFERTĂ PREȚ REDUS! Alege varianta care ți se potrivește: 128.000 EURO Mobilată și utilată complet (Gata de mutare!) 122.000 EURO Nemobilată COMISION 0% PENTRU CUMPĂRĂTOR! Vă doriți o locuinta care să asigure un mediu ideal pentru toată familia? Agentia LUX Imobiliare vă propune spre vanzare ...

968 EUR/m2 | 126 m2

Tulcea, Tulcea

Categorii

Imobiliare

Județe

Tulcea
Salvează căutarea