Promovat
2 camere decomandat + bucatarie mare, 53mp utili, Lacul Rosu - Marasti (Persoana Fizica)
10
2

Persoana fizica fer spre vanzare apartament in Cluj Napoca, strada Lacul Rosu nr 2, la parterul inalt al unui bloc de 4 etaje reabilitat termic. Apartamentul este izolat termic cu polistiren de 10cm atat exterior cat si din subsol. Compartimentare perfecta: -2 camere -bucatarie de 16mp care poate ...

3019 EUR/m2 | 53 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament open space cu dormitor
7
2

Apartament open space cu dormitor

De vânzare apartament in Cluj-Napoca, str Edgar Quinet nr 10 Preț: 117.500 euro Etaj 1 din 5, cu ascensor Orientare vest, lângă padure, aer curat si liniste Compartimentare: living+bucatarie open space, dormitor, baie cu Su 37,38 mpși balcon (logie) 7 mp Mobilat si utilat complet Construit 2018 Încălzire ...

3176 EUR/m2 | 37 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Casa individuala in Cluj-Napoca, ideala pentru renovare si mansardare (Persoana Fizica)
10
4

Casă individuală de vânzare Cluj-Napoca, Someșeni O oportunitate excelentă pentru cei care își doresc o casă pe care să o transforme complet după propriul stil. Situată într-o zonă liniștită de case, proprietatea oferă baza ideală pentru renovare și extindere, cu potențial real de creștere a valorii. Detalii ...

2841 EUR/m2 | 88 m2

Someșeni, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Vand apartament nou, finisat, mobilat la cheie  in Elite City.
10
2

Vand apartament nou, finisat, mobilat la cheie in Elite City.

Apartament 2 camere finisaje premium, gata de mutare Vând apartament deosebit, amenajat cu investiții consistente și atenție la detalii. Compartimentare ideală: 2 camere, bucătărie separată, baie și terasă generoasă de 13 mp. Complet mobilat și utilat cu electrocasnice de top: gamă Bosch (mașină de ...

4364 EUR/m2 | 55 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ocazie !Apt.2 cam. Marasti,Cluj Napoca
7
8

Ocazie !Apt.2 cam. Marasti,Cluj Napoca

Pfa,Vand apt.cf.1 decomandat 2 camere,bucatarie,balcon ,Cart.Marasti zona str.Scortarilor ,et intermediar 4 , suprafata 58 mp,finisat modern,parchet,gresie,faianta,boxa depozitare,centrala termica ,geamuri termopan,parcare cu abonament de la primarie.

2,984 m2

Mărăști, Cluj-Napoca, Cluj

3 cam.Marasti central
9
1

3 cam.Marasti central

Pfa,vand apt.3 cam.decomandat,80 mp,76 utili,2 bai,balcon,loc de parcare de la primarie ,finisat A-Z,mobilat si utilat,et.7 10,pret 257500 euro usor neg.

3686 EUR/m2 | 70 m2

Cluj-Napoca, Cluj

2 cam.d.rotund
7
5

2 cam.d.rotund

Pfa,casa cu 2 camere ,bucatarie vara,aproximativ 65 mp,teren 770 m,fr.13 m,finisata modern zona Gara,semidecomandat situat in cartierul D.Rotund.Se afla intr-o zona de case superba,aproape de mijloace de transport in comun. In proximitate se regasesc magazine, parcuri si statii pentru mijloacele de transport ...

6077 EUR/m2 | 65 m2

Cluj-Napoca, Cluj

PFA-Vand apt.3 cam.zona Europa
10
8

PFA-Vand apt.3 cam.zona Europa

PFA,vand apt.3cam.120 mp sistem living cu bucătărie, bloc ctie noua,et.int 6,baie,dressing,mobilat si utilat,Cart.Europa,,aproape de mijloace de transport in comun ,parcare subterana + boxa inclusa in pret

3696 EUR/m2 | 92 m2

Mărăști, Cluj-Napoca, Cluj

De vanzare teren Someseni 7

De vanzare teren Someseni

Persoană fizică, fără intermediari, vând teren construcții 1400 mp în Someșeni, lângă școală, zonă case, împrejmuit, utilități și acte la zi (inclusiv PUD), pe stradă înfundată. Accept schimb cu apartament + diferența.

Someseni, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Teren de vânzare în Cluj-Napoca   zona Eta Boeriu, 5029 mp, oportunitate investiție
2
1

Teren de vânzare în Cluj-Napoca zona Eta Boeriu, 5029 mp, oportunitate investiție

Se oferă spre vânzare teren intravilan situat în Cluj-Napoca, zona Eta Boeriu, cu o suprafață generoasă de 5029 mp. Terenul este amplasat într-o zonă în plină dezvoltare, ideal pentru investiții rezidențiale sau alte proiecte imobiliare. Suprafață: 5029 mp Teren intravilan Zonă în continuă expansiune ...

5,029 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vand teren Feleacu-Cluj-Napoca
3

Vand teren Feleacu-Cluj-Napoca

Vand teren in Cluj zona Feleacu 380 mp, intravilan cu cf, la strada principala (E60). Pret 200 euro mp negociabil.

380 m2

Feleac, Cluj-Napoca, Cluj

Vând 2 terenuri în sat Valcele- Cluj 4

Vând 2 terenuri în sat Valcele- Cluj

Vând 2 terenuri intravilane in sat Valcele- Cluj, fiecare având suprafața de 1550mp. Terenurile sunt la distanță de 1500m de la DE60 Turda- Cluj Napoca, pe partea dreapta. Terenurile sunt situate în apropiere de stația de autobuz din sat, zona de case, drumul de acces în sat. Precizez ca sunt utilități ...

3,100 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vând Ap3 camere Florești jud Cluj
9
1

Vând Ap3 camere Florești jud Cluj

3 camere finisat,decomandat,et2 ,bloc cu o scară,65 mp,balcon 4 mp,parcare cu cf-se vinde complet mobilat și utilat -fara sarcini tf

1931 EUR/m2 | 65 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament de 2 camere
11
6

Vând apartament de 2 camere

Persoana fizica vând apartament 2 camere, decomandate, alcătuit din 2 dormitoare, baie, bucătărie și debara, cu un total de 72 mp. Apartamentul este situat la mansarda(pod în cf) și se vinde utilat mobilat, cu centrala proprie și aparat de aer condiționat. Este situat pe strada Beiușului din Cluj-Napoca, ...

1458 EUR/m2 | 72 m2

Someseni, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 Camere, Park Lake, Iulius Mall
5

Apartament 2 Camere, Park Lake, Iulius Mall

Apartament 2 camere de vânzare Park Lake, Cart. Marasti, Cluj-Napoca, Persoana fizică (proprietar) propune spre vânzare un apartament modern, ideal pentru investiție sau locuință proprie, situat într-una dintre cele mai căutate zone ale Clujului ansamblul Park Lake, la doar câțiva pași de Iulius ...

4034 EUR/m2 | 59 m2

Cluj-Napoca, Cluj

vand sau schimb teren in Tureni - Turda- cu apartament , garsoniera
7
11

PF, vand sau schimb teren 18100 mp, pozitie si amplasament foarte bune pentru construit, front 280ml la soseaua E-60, vis a vis de pensiunea Sf. Sava si Temoport , pe Dabagau, curent electric, teren plan, compact, CF, plan de amplasament, coordonate, . Tel.

Cluj-Napoca, Cluj

Vand-Schimb  aprt in vila A.Muresanu
5
22

Vand-Schimb aprt in vila A.Muresanu

A.Muresanu Vand ,aprt in vila ,partial demisol inalt ,cu teren in proprietate ,zona p-ta Engels . 47 MP UTILI ,si Teren 75 MP inclus in pret .Loc de parcare si pe trotuarul din fata GRATIS, STATIE DE AUTOBUZ LINIA 21 LA 50 M !!Format din 3 camere ,1 bucatarie o baie si o camara si terasa acoperita ...

3383 EUR/m2 | 47 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vând garsonieră 11mp et3 în Mănăștur pe aleea Gârbău
10
1

Vând garsonieră 11mp et3 în Mănăștur pe aleea Gârbău

Vând garsonieră 11mp etajul 3 în Mănăștur pe aleea Gârbău în bloc izolat exterior cu repartitor pe calorifer

3545 EUR/m2 | 11 m2

Mănăștur, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament cu 3 camere 2 bai parcare subterana
10
2

Apartament cu 3 camere 2 bai parcare subterana

Persoana fizica vand apartament cu 3 camere 2 bai in Floresti pe Ioan rus 8d ( constructie 2019) mobilat si utilat conform pozelor. Apartamentul este foarte bine izolat datorita faptului ca este la etajul 3( deasupra este pod cu acoperis deci NU sunt vecini deasupra care sa deranjeze) iar geamurile sunt ...

1893 EUR/m2 | 56 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Proprietar vând apartament 2 camere 58 mp utili singur pe etaj 1 cu loc de parcare și curte, în vilă
10
3

Proprietar (PF) vând apartament 2 camere 58 mp utili la et.1 cu loc de parcare și curte, orientare N+S+E+V, singur pe etaj, în vilă P+1+M. > Locație: strada Beiușului în Cluj-Napoca (zona Plevnei IRA) - zona de case > Orientare inedită: N+S+E+V lumină naturală în fiecare încăpere a imobilului. ...

2929 EUR/m2 | 58 m2

Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj

vand case individuale tip duplex  cu CF si utilitati
4
14

vand case individuale tip duplex cu CF si utilitati

Vânzare case tip duplex in varianta cu garaj și cu parcare în Chinteni cu o suprafață utilă de la 154 de metri pătrați și aproximativ 300 de metri pătrați de grădină, 190mp și garaj dublu și respectiv 240ml și 2 garaje.Casa dispune de un regim de înălțime P+E+M ,încălzire în pardoseală în toată casa ...

1396 EUR/m2 | 154 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament grigorescu
1

Apartament grigorescu

Apartament Cart. Grigorescu Preferabil Parter Apartamentul sa fie de minim 39 mp Buget 110.000 Euro

2821 EUR/m2 | 39 m2

Grigorescu, Cluj-Napoca, Cluj

Vand casa vacanță
10
3

Vand casa vacanță

Casa este situata in judetul Cluj com Poieni sat Tranisu într-un cadru natural deosebit chiar pe malul râului. Casa este dispusă altfel: La parter - living generos 46 mp bucătărie , loc servit masa, terasa 16 mp. La mansarda 3 dormitoare, 2 băi , terasa.Suprafata desfășurată este de 120 mp. Casa dispune ...

3190 EUR/m2 | 116 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Vand aprtament 3 camere semidecomandat, Cluj-Napoca, Manastur
10
3

APARTAMENT DE VÂNZARE | CLUJ-NAPOCA | MĂNĂȘTUR | 3 CAMERE | GARAJ + BOXĂ Vă propun spre vânzare un apartament primitor, situat în cartierul Mănăștur, pe strada Grigore Alexandrescu nr. 38, într-o zonă accesibilă, bine conectată la mijloace de transport, magazine, școli, farmacii, langa Academia de Muzica ...

2750 EUR/m2 | 64 m2

M%c4%83n%c4%83%c8%99tur, Cluj-Napoca, Cluj

Salvează căutarea