Promovat
Apartament 3 camere Nicolina 2
6
2

Apartament 3 camere Nicolina 2

Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere in zona Nicolina - Ocazie Caracteristici: Compartimentare: Decomandat Suprafata: 77 mp Etaj: 2 in bloc cu 4 etaje Constructie bloc: 1982 Avantaje: Apartament 3 camere, deosebit, luminos, spatios - 77 mp et. 2 din 4, intr-un bloc ...

1627 EUR/m2 | 77 m2

nicolina, Iasi, Iasi

Promovat
Bucium - Pădurea de Tei | Casă 140 mp | Vedere Superbă & Panouri Fotovoltaice
10
1

Liniște totală la 1.5 km de Trei Sarmale. Vindem casa noastră din Bucium (intrare Bârnova) un loc inundat de lumină, cu vedere spre pădure, facturi minime și o grădină matură pe care alții ar aștepta ani de zile să o crească. Casa oferă: - Costuri minime (Instalație panouri fotovoltaice de 5 kw ...

1428 EUR/m2 | 140 m2

Barnova, Iasi

Promovat
ADAMANT ECLYPSE, 2 camere decomandat, TIP 2E, 68.2mp
14

ADAMANT ECLYPSE, 2 camere decomandat, TIP 2E, 68.2mp

ADAMANT ECLYPSE - un complex de apartamente în care confortul și designul modern se întâlnesc pentru a-ți oferi stilul de viață pe care îl meriți! Indiferent dacă visezi la un apartament cozy sau la un spațiu generos, găsești variante de 1, 2, 3 și 4 camere, decomandate și open space, cu suprafețe ...

2204 EUR/m2 | 57 m2

Cug, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, etaj intermediar, TVA Inclus
1
1

COMISION 0 TVA inclus Finalizat Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, finalizat, model decomandat, situat in Tatarasi, pe strada Aurel Vlaicu, intr-un complex de blocuri noi, la etajul 7 8. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 54 mp, plus ...

2093 EUR/m2 | 61 m2

Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare
2
11

Casa de vanzare

Casa de vanzare Comuna Tansa Judetul Iasi

2500 EUR/m2 | 10 m2

Tansa, Iasi

Teren drept 650 mp la drum de asfalt si beton, la 900 metri distanta de OMV Bucium - iasi
6
10

Direct proprietar, persoana fizica, vind 650 mp teren situat in mun. Iasi, zona Visani, str Fermei - Geo Chavez Este la 900 metri distanta de OMV Bucium (distanta pe TRASEUL REAL parcurs; in linie dreapta sunt mai putin de 600 metri de OMV Bucium). In apropiere sunt Family Market Bucium, Hotel Bellaria, ...

Visani, Iasi, Iasi

PROPRIETAR Vanzare 15_minute_LA_PAS (500metri) de parcul COPOU, util 250mp P+E+M, 615mp teren
7
4

Teren + Vila zona COPOU, pentru VANZARE, direct PROPRIETAR: - Parter+Etaj+Mansarda - vedere spre Est-Sud-Vest - amprenta la sol 107 mp + terasa larga pe toata lungimea casei - 322 mp suprafata construita - 248 mp suprafata utila - 615 mp teren din care 400mp teren liber - gradina frumos terasata + zona ...

2516 EUR/m2 | 250 m2

Copou, Iasi, Iasi

Teren de vânzare 450mp
4

Teren de vânzare 450mp

Se vine o parcela de 450mp intravilan în Dancu str via boiereasca. Toate utilitățile sunt la limita proprietății(electricitate, gaz, apa, canalizare) Dublă cale de acees. 80 euro mp

450 m2

Dancu, Iasi

Teren fe vinzare. 8

Teren fe vinzare.

Vind teren intravilan, 3551m in centrul localitatii BADENI, COM. SCOBINTI, JUD. IASI. Pret 4 euro m. p.. Contact Rosca. Iulian. Tel. . Aștept doritori. Se adaugă Apa curente a,gazul metan și curind canalizare.Terenul situat la 200 m de strada principals.

Iasi, Iasi

Vilă 100 mp, teren 400 mp, aproape de 5 drumuri, zona Valea Adâncă
10

BLITZ vă propune spre achiziție o proprietate deosebită, situată într-o zonă exclusivistă din Valea Adâncă, ce impresionează prin priveliștea panoramică superbă asupra zonei valea Adâncă, liniștea cadrului natural și standardul ridicat al construcției. Cu o suprafață utilă de 100 mp și amplasată pe un ...

2156 EUR/m2 | 109 m2

Valea Adanca, Iasi

Casă individuală cochetă | 75mp utili | 350 mp teren Horpaz
6

Casă individuală cochetă | 75mp utili | 350 mp teren Horpaz

BLITZ vă propune spre vânzare o casă individuală modernă, amplasată într-o zonă liniștită și în continuă dezvoltare din satul Horpaz, comuna Miroslava, într-un cadru natural deosebit, aproape de lac și departe de agitația orașului. Proprietatea se remarcă prin compartimentarea eficientă, suprafețele ...

1800 EUR/m2 | 75 m2

Horpaz, Iasi

Promovat
Ap. 2 camere bloc 2022, etajul 1, mobilat și utilat, 2 locuri de parcare
10
1

Apartament 2 camere Manta Roșie (la 1,8 km de Poitiers) Zonă liniștită, la doar 1,8 km de Poitiers Bloc nou construit în 2022 Etaj 1 Suprafață: -58 mp total -48 mp utili (fără cele 3 balcoane) Compartimentare: -2 camere; -3 balcoane; Se vinde complet mobilat și utilat (mai puțin televizoarele). Extra ...

1690 EUR/m2 | 58 m2

Frumoasa, Hlincea, Iasi

Promovat
Cameră cămin în spate la Jumbo, mobilată și utilată, 16mp, baie proprie
6
2

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în spate la Jumbo, lângă Silk District. Se vinde mobilată și utilată, ca în fotografii. Preț: 32.500 euro Contact: 0728 082 906

2031 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994
14
1

Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994

Agenția DHD Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 2 2 cu pod (acoperiș în 2 ape) într-un bloc construit în anul 1994, în Valea Lupului, în apropierea primăriei. Apartamentul are o suprafață totală de 78mp. Suprafață utilă: 68mp Preț: 110.000 ...

1410 EUR/m2 | 78 m2

Popas Pacurari, Valea Lupului, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam Evergreen, finalizat, loc parcare subteran+boxă, COMISION 0%
1

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus (21%) Detalii proprietate: Suprafață utilă: 50 mp Balcon: 5,3 mp Model: decomandat; Etaj: 12 (bloc finalizat); Priveliște superbă asupra orașului; Facilități incluse în preț: Loc de parcare ...

2685 EUR/m2 | 53 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Ap. 2 cam bloc nou, loc de parcare+boxă intabulate, 60mp, 2 balcoane
9
1

DHD Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un complex rezidențial nou, într-un imobil cu regim de înălțime D+P+3E, la 500m de Hanul 3 Sarmale. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, la care se adaugă două balcoane însumând 10 mp, perfecte pentru relaxare sau ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam, bloc nou, Tătărași, etaj intermediar, COMISION 0%
1
2

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus Bloc finalizat Detalii apartament: Suprafață utilă: 54 mp Balcon: 7 mp Model: decomandat Etaj: 7 8 Situat într-un complex de blocuri noi, zonă liniștită și acces facil Preț: 127.660 (TVA ...

2093 EUR/m2 | 61 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Garsonieră mobilată și utilată - zonă centrală - Moldova Mall 1

Garsonieră mobilată și utilată - zonă centrală - Moldova Mall

Se oferă spre vanzare o garsonieră mobilată și utilată, situată în zona centrală, în apropiere de Moldova Mall. Garsoniera are o suprafață de 31mp și este situată la etajul 4 4. Preț: 61.500 euro Detalii la: 0728 082 906

1984 EUR/m2 | 31 m2

Central, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986
4
3

Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc construit in anul 1986, în zona Tomești. Dispune de: -CT; -Gresie, faianta, parchet; -tamplarie PVC. Se vinde semimobilat pentru pretul de 91.000 euro. Mai multe detalii la ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Tomesti, Tomesti, Iasi

Promovat
Cameră de cămin - Bularga, renovată
6
3

Cameră de cămin - Bularga, renovată

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în zona Bularga. Camera a fost renovată în totalitate și se poate vinde și mobilată, la cerere, la prețul de 33.000 euro. Preț pentru cameră nemobilată: 29.000 euro Contact: 0728 082 906

1813 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Ap. 3 cam decomandat Păcurari-Moara de Foc, mobilat și utilat, CT
9
1

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, cu suprafața de 78 mp, situat la etajul 6 (cu lift) al unui bloc fără risc seismic din zona Pacurari-Moara de Foc. Imobilul se vinde conform fotografiilor, a fost renovat și dispune de următoarele dotări și îmbunătățiri: -Centrală termică ...

2039 EUR/m2 | 76 m2

Moara de foc, Iasi, Iasi

PF Vand Casa Duplex
10
1

PF Vand Casa Duplex

PF Vand casa tip duplex pe etaj Valea Lupului, 96 mp, doua balcoane mari, incalzire prin pardoseala, placa de beton peste etaj, scara placata cu lemn, 303 mp teren, priveliste deosebita, 2 x aer conditionat, curte amenajata pentru petrecerea timpului liber, finisaje de calitate, vecini linistiti si prietenosi, ...

Iasi, Iasi

Ap. 1 cam decomandat, bloc nou, mobilat si utilat, terasă 14mp
1
3

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu o camera, situat în Hlincea, în proximitatea mănăstirii Cetățuia. Dispune de o suprafață utilă de 33 mp și de o terasa de 14 mp. Se vinde complet mobilat si utilat. Se accepta credit. Preț: 61900 euro. Mai multe detalii la 0728 082 906

1876 EUR/m2 | 33 m2

Frumoasa, Iasi, Iasi

Promovat
Casă de vânzare, 271mp, teren 750mp, mobilată, utilată
8
1

Casă de vânzare, 271mp, teren 750mp, mobilată, utilată

Scoatem la vanzare o casa deosebita, un loc special in care am trait frumos cu familia timp de 11 ani. Nu e un proiect imobiliar. Ci un loc construit de noi pentru noi. Este o casă matură, așezată, echilibrată. Un spațiu care oferă confort, liniște și stabilitate. O vindem unei familii care înțelege ...

2362 EUR/m2 | 271 m2

Visan, Iasi

Categorii

Județe

Iasi

Localități

Iasi (1249) Valea Lupului (76) Pascani (56) Miroslava (42) Rediu (40) Valea Adanca (38) Barnova (36) Lunca Cetatuii (31) Visan (30) Tomesti (29) Horpaz (21) Targu Frumos (20) Podu Iloaiei (19) Breazu (18) Ciurea (17) Hlincea (17) Chicerea (14) Letcani (14) Holboca (13) Valea Ursului (11) Vladiceni (11) Mogosesti (9) Paun (9) Schitu Duca (9) Ciurbesti (8) Dancu (8) Goruni (8) Harlau (8) Horlesti (8) Sorogari (8) Vorovesti (8) Aroneanu (7) Comarna (7) Dorobant (7) Tutora (7) Voinesti (7) Balciu (6) Bogdanesti (6) Bogonos (6) Cotnari (6) Dobrovat (6) Scobinti (6) Tiganasi (6) Vladeni (6) Vulturi (6) Belcesti (5) Cercu (5) Golaiesti (5) Halaucesti (5) Popricani (5) Proselnici (5) Razboieni (5) Uricani (5) Cornesti (4) Cozia (4) Erbiceni (4) Gaureni (4) Grajduri (4) Harmanestii Vechi (4) Pietraria (4) Sculeni (4) Vanatori (4) Baltati (3) Bivolari (3) Cogeasca (3) Costuleni (3) Dumesti (3) Mogosesti-Iasi (3) Moreni (3) Poieni (3) Rediu Aldei (3) Ruginoasa (3) Stolniceni-Prajescu (3) Trifesti (3) Alexandru cel Bun (2) Balteni (2) Boureni (Targu Frumos) (2) Braesti (2) Bratuleni (2) Carniceni (2) Cristesti (2) Cristesti (Holboca) (2) Curaturi (2) Cuza Voda (Popricani) (2) Deleni (2) Dumbrava (Ciurea) (2) Habasesti (2) Harmanestii Noi (2) Hermeziu (2) Horlesti (Rediu) (2) Lespezi (2) Miroslovesti (2) Mosna (2) Motca (2) Prisacani (2) Probota (2) Raducaneni (2) Roscani (2) Rusenii Vechi (2) Scanteia (2) Scobalteni (2) Tansa (2) Tatarusi (2) Valea Lunga (2) Valea Satului (2) Vanatori (Popricani) (2) Andrieseni (1) Avantu (1) Bacu (1) Baiceni (Cucuteni) (1) Bals (1) Blagesti (1) Bohotin (1) Bosia (1) Budai (1) Buhaeni (1) Carlig (1) Chiperesti (1) Ciohorani (1) Ciortesti (1) Costesti (1) Cotu Morii (1) Cozmesti (Stolniceni-Prajescu) (1) Crivesti (Vanatori) (1) Cuza Voda (Ipatele) (1) Dagata (1) Fantanele (1) Focuri (1) Gorban (1) Hartoape (1) Helesteni (1) Hilita (1) Hoisesti (1) Iazu Nou (1) Iepureni (Movileni) (1) Izvoarele (1) Jigoreni (1) Luceni (1) Macaresti (1) Madarjac (1) Madarjesti (1) Manzatesti (1) Mircesti (1) Mironeasa (1) Mogosesti-Siret (1) Movileni (1) Orzeni (1) Osoi (Comarna) (1) Pausesti (1) Perieni (1) Pocreaca (1) Poiana Marului (1) Poiana cu Cetate (1) Popesti (1) Potangeni (1) Rachiteni (1) Rediu (Braesti) (1) Rosu (1) Rusenii Noi (1) Schitu Hadambului (1) Sipote (1) Slobozia (Schitu Duca) (1) Spinoasa (1) Stornesti (1) Strunga (1) Tibanesti (1) Totoesti (1) Tudor Vladimirescu (1) Tungujei (1) Ursoaia (1) Valea Oilor (1) Valea Racului (1) Valea Seaca (1) Victoria (1) Vocotesti (1) Zagavia (1)