Promovat
URGENT ! Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , et.3 , 22.500 euro negociabil
7

Va oferim spre vanzare , garsoniera pe Ostrovului , la etajul 3 din 4 , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : 1 camera Bucatarie Baie Garsoniera are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta , parchet . Ca si incalzire are incalzitor pe curent ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Oituz M15 , parter , 65.900 euro neg.
11
2

Agentia Imobiliara Dalmata , va ofera spre vanzare apartament 3+1 (camere) , decomandat , la parterul unui bloc cu 4 etaje , pe Aleea Oituz in Micro 15 . Imobilul este format din : hol , bucatarie , baie , si 3 camere decomandate . Incalzirea se face cu centrala pe gaz iar blocul este din caramida . ...

969 EUR/m2 | 68 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Reducere Pret! Vila de vanzare /Mobilata Utilata/Carter Rezidential
17

Agentia Imobiliara Noua Casa va propune spre vanzare o casă moderna situata in Satu Mare in cartierul rezidential Marcus, Casa are o suprafață utilă de 126 mp+terasa si un teren in suprafata totala de 507MP Compartimentare: Etaj – două dormitoare, fiecare cu baie proprie și dressing, plus un balcon ...

1307 EUR/m2 | 145 m2

sud-vest, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ipotesti , Solidaritatii , parter , 47.900 euro neg.
24
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Ipotesti in Cartietul Solidaritatii , la parterul unui bloc de caramida , avand o suprafata de 49 metri patrati utili . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari : usa metalica si ...

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
6

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare   Liniste, Natura Si Confort Premium
20

Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare Liniste, Natura Si Confort Premium

Vă propunem spre vânzare un duplex P+1 modern, finalizat în anul 2023, situat în localitatea Cionchești, la aproximativ 13 km de centrul municipiului Satu Mare. Proprietatea este amplasată într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc confortul unei locuințe noi, departe de agitația urbană, ...

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

De vânzare: Apartament spațios cu 3 camere pe Drumul Botizului
10

Vă oferim un apartament primitor, situat pe Drumul Botizului, la etajul 4, ideal pentru familii sau pentru cei care caută confort și spațiu. Suprafața apartamentului este de aproximativ 70 mp și cuprinde: - Bucătărie generoasă. - Sufragerie luminoasă și spațioasă. - Două dormitoare confortabile. ...

950 EUR/m2 | 70 m2

Botizului, Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan,17 ari, zona Luna, Negresti-Oas
2
8

Teren intravilan,17 ari, zona Luna, Negresti-Oas

De vanzare este: o parcela la 1700 m2 sau 17 ari ca.18 m la strada x 95m adancime, la 20 euro m2, pret negociabil Acces deocamdata pe drum pietruit, din 2 parti, din DN - Str Victoriei, str. Talna ca. 800m - 3 min sau din str. Luna ca.400m - 1min Utilitatile sunt la ca. 80m de parcela. Pentru ...

Negresti-Oas, Satu Mare

Apartament 3 camere, 90 mp, zona Ultracentral (si schimb cu teren)
14
1

Blitz va propune un apartament cu poveste, amplasat chiar în inima orașului, în Piața Libertății — într-o clădire istorică ce impresionează prin arhitectura sa elegantă și aerul de epocă, complet împletit cu confortul modern. Proprietarul ar accepta si schimb cu un teren de 1,5-2 ha plus diferenta! Localizare: ...

1489 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament spațios 3 camere, 93 mp, etaj 3 – zona Strada Botizului
12

Blitz va prezinta un apartament generos și bine compartimentat, situat într-o zonă liniștită și accesibilă a orașului, pe strada Botizului. Proprietatea oferă confort, spațiu și funcționalitate – ideală pentru o familie care își dorește o locuință completă. Detalii proprietate: Etaj: 3 / 4 Suprafață ...

968 EUR/m2 | 93 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Carpati 2 , Str. Ganea , et. 4 , 67.900 euro neg.
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , la etajul 4 din 4 cu acopris in stare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ca dotari : geamuri termopan ...

1132 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Teren pentru construcții
1

Teren pentru construcții

Vând teren extravilan în localitatea Lazuri, pe drumul principal, către Nisipeni, pentru parcelare. Suprafața terenului este 21700mp cu un drum.forestier lângă teren. Apa potabila trece prin teren , canalizarea este în proiectul PUG al comunei care urmează să fie executate lucrările în viitorul foarte ...

Dorolt, Satu Mare

Imobil de vanzare
4

Imobil de vanzare

Imobil de vanzare , casa +teren aferent in suprafata construita 300mp+1400mp

353 EUR/m2 | 180 m2

Vama, Satu Mare

casa de vinzare in Satu Mare 3

casa de vinzare in Satu Mare

pe str Iuliu Coroianu cu toate dotările camere băii bucătării singur în curte întrare și cu masina teren .mare 522 m2

1200 EUR/m2 | 100 m2

Centrul Nou, Satu Mare, Satu Mare

casa de vanzare
3

casa de vanzare

Casa de vanzare 505 m2 Casa cu etaj 5 camere + 1 camera mica 1 baie 1 bucatarie 2 terase,cu o debara mica 1 pivnita spatioasa 1 debara camara 1 living antreu Centrala pe gaz Calorifere in 2 camere ,baie si bucatarie In 2 camere sunt termopane Suprafata construita la sol 142 mp fara terasa Suprafata ...

941 EUR/m2 | 170 m2

Central, Carei, Satu Mare

Teren intravilan  Vetis Satu Mare
1

Teren intravilan Vetis Satu Mare

Vând 2,8ha teren intravilan în localitatea Vetis, situat pe strada principală între case. Terenul dispune de utilități, apă, gaz,curent.Pretul este de 9 euro m2

Vetis, Satu Mare

Apartament 3 camere, 223.40 mp, zona Titulescu
20