Promovat
3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6
13
7

3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat la pret de 2 camere situat pe Calea Sagului la 5 min de Shopping City Mall confort 1 decomandat la etaj 6 din 10 al unui bloc izolat cu o suprafata de 58 mp utili, 1 balcon la camera mica si 1 baie cu geam. Apartamentul are termopane ...

1466 EUR/m2 | 58 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Industraial - FS 130 ML - Leroy Merlin - E 70
6

Teren Industraial - FS 130 ML - Leroy Merlin - E 70

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare teren industrial, situat in Calea Sagului vis a vis de Leroy Merlin, cu acces direct la drumul principal E70. Suprafata terenului este de 10.000 mp si are un FS de 130 ml. Pret: 1.1 mil. Euro + TVA. Contact: 0732 608 477.

10,000 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, terasa  22 mp, bloc nou cu lift, zona Sagului
10
2

Apartament cu 2 camere, terasa 22 mp, bloc nou cu lift, zona Sagului

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 3 al unui imobil nou din 2010 cu 3 etaje si lift are o suprafata de 43 mp . Compartimentare - Bucatarie open space - Living - Dormitor - Baie cu cada -Terasa ...

1977 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 Cam-Sagului-5 Min Centru-74 MP--Mobilat-Centrala--112.000 Euro Neg !
20
4

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1514 EUR/m2 | 74 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Sagului
20

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara in zona Sagului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje + mansarda. Anul constructiei este 1991, structura ...

1703 EUR/m2 | 91 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat complet - zona Sagului
9
1

Apartament cu 2 camere mobilat complet - zona Sagului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Sagului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1985, structura beton, material ...

1415 EUR/m2 | 53 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa cu 5 camere si service auto, teren total de 400 mp, zona Calea Sagului
20
8

Casa individuala cu 5 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Calea Sagului. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter, situata in Timisoara, zona Calea Sagului, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 125 mp si teren 400 mp. Anul constructiei ...

1640 EUR/m2 | 125 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Sagului - 2 camere. Mobilat si utilat.
9

Zona Sagului - 2 camere. Mobilat si utilat.

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului, aproape de Unicarmul de pe Muzicescu. Este situat la etaju 4 din 4 cu ACOPERIS din tigla; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare, vopsea ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren 1702 mp cu casa si garaj / pretabil dezvoltare imobiliara - ID V4657
8
5

ID intern: V4658 Teren de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT Imobiliare propune teren intravilan cu casa si garaj construite, in Timisoara, zona Sagului, intre Musicescu si Mures, avand o suprafata de 1702 mp si deschiderea de 66 ml, dispusa pe 2 fronturi stradale. Terenul se preteaza pentru ...

1,702 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Teren intravilan industrial 10.000 mp - zona Calea Sagului
6
1

Teren intravilan industrial 10.000 mp - zona Calea Sagului

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, Calea Sagului. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona calea Sagului, avand o suprafata de 10000 mp, numar fronturi 2 si deschiderea de 250 ml la strada. Caracteristici teren: POT 55%, CUT 1.50%. ...

10,000 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar, vindem casă in Timișoara
5
5

Proprietar, vindem casă in Timișoara

Casă modernă de vânzare în Timișoara ideală pentru locuință multifamilială sau firmă Strada Ulpia Traiană Nr 107 Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită situată în Timișoara, finalizată în anul 2025, construită pe un teren generos de 628 mp și având o suprafață construită de 213,4 mp. ...

2290 EUR/m2 | 214 m2

Șagului, Timisoara, Timis

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1
20
1

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1

Va propunem spre vanzare un apartament la casa tip vila, constructie din caramida (4 apartamente in total), Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, bucatarie, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa , 1 baie cu geam si cada. Totul este decomandat. La subsol sunt boxele, Apartamentul necesita ...

1533 EUR/m2 | 60 m2

sagului, Timisoara, Timis

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2,  CT, clima. et 3, boxa
17
2

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2, CT, clima. et 3, boxa

De vanzare apartament 3 camere , zona Sagului, Str Mures, linga Scoala Gimnaziala nr 2, la etajul 3, confort 2, semidecomandat, cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare, detine boxa trecuta in cf. Pretul apartamentului este de 78000 Euro.

1500 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului
12

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat,vedere pe doua parti, situat în zona Șagului, la etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift,suprafață utilă de 78 mp (fără balcoane) , totul nou,Instalație electrică complet schimbată, calorifere noi , finisaje moderne. Pret 145000 euro.

1859 EUR/m2 | 78 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Sagului la 5 min de Shopping City
13
6

3 camere decomandat Sagului la 5 min de Shopping City

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat situat pe Calea Sagului la 5 min de Shopping City Mall confort 1 decomandat la etaj 6 din 10 al unui bloc izolat cu o suprafata de 55 mp 1 balcon la camera mica si 1 baie cu geam. Apartamentul are termopane parchetul vechi dar foarte ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Casa de vanzare Timisaoara Rusu Sirianu
5
22

Casa de vanzare Timisaoara Rusu Sirianu

Vand Casa Timisoara, zona Sagului, casa parter modesta, 3.camere mari + 3 wc, s.ctr. 100mp, necesita renovare integrala, front stradal 22ml, apa, gaz, canal, asfalt, garaj, locuri de parcare, s.teren 500mp, curti constructii si arabil, intravilan, vecinatati locuite, un perete comun de calcan, PUZ nu ...

1590 EUR/m2 | 100 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere calea Sagului langa generala 2
12
10

Apartament cu 2 camere calea Sagului langa generala 2

De vanzare apartament cu 2 camere situat în cal Sagului,lânga sc.generala 2,cresa,gradinita,Carrefour,aproape de linia de tramvai 8 la 10min.de mers pe jos la Shopping City ,zona linistita cu loc de parcare în fata blocului. Este renovat recent ,instalatia electrica schimbata complet ,cu tot cu prize ...

1458 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
3

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului