Garsoniera   Mansarda   Ostroveni
5

Garsoniera Mansarda Ostroveni

Agentia Eurocasa va ofera spre vanzare o garsoniera aflata la mansarda in zona ostroveni mobilata utilata cu centrala pe gaze formata din : Baie - 4.16 mp Camera zi + hol - 19.94 mp Balcon - 2.12 mp Pentru vizionare si mai multe detalii Nicu Rebegel

1096 EUR/m2 | 26 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
 Casa   Zona Calimanesti   Valcea
9
3

Casa Zona Calimanesti Valcea

Agentia Eurocasa va ofera spre vanzare o casa in zona Calimanesti cu teren in suprafata de 1441 mp cu o deschidere la strada de 32 ml . Pe teren se afla o casa in suprafata de 97 mp cu trei camere , bucatarie, hol , camara si beci . O anexa cu o camera si bucatarie de iarna . O bucatarie de vara , ...

792 EUR/m2 | 120 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
Apartament 2 camere - Zona Centrala
9
4

Apartament 2 camere - Zona Centrala

COMISION 0% Apartament 2 camere - Zonă Centrală - Etaj 1; Suprafață utilă 45 mp - suprafață totală 48 mp; Vă prezint spre vânzare un apartament modern, situat la etajul 1 din 4, amplasat într-o zonă centrală, cu acces facil la toate punctele de interes ale orașului. Locuința a fost renovată integral, ...

1813 EUR/m2 | 48 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
Casa de vanzare in Golesti, Ramnicu Valcea
10
7

Casa de vanzare in Golesti, Ramnicu Valcea

Casă și teren la 15 km de orașul Rm. Vâlcea în comuna Golesti sat Gibesti. Suprafața totală de 2654 mp Casa are suprafața construită la sol de 94.12 mp. Utilități: - apă, - curent monofazat - canalizare ( este la poarta) - cablu și internet (RDS) Casa este compusă din 3 camere, dressing, bucătărie, ...

808 EUR/m2 | 94 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere – Zona Traian/Etaj 1
9

Apartament 3 camere – Zona Traian/Etaj 1

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în zona Traian, la etajul 1 din 4, într-un bloc solid construit din cărămidă. Locuința este semidecomandată, cu o suprafață totală de 63 mp și beneficiază de o orientare excelentă nord-sud, asigurând lumină naturală pe tot parcursul zilei. Apartamentul ...

1563 EUR/m2 | 63 m2

Traian, Ramnicu Valcea, Valcea

Casă individuală de vânzare/Goranu,/Confort Premium
10

Casă individuală de vânzare/Goranu,/Confort Premium

Vă propunem spre vânzare o casă modernă, complet individuală, situată în zona Goranu, la doar 1,3 km de centrul municipiului Râmnicu Vâlcea – o locație liniștită, dar foarte bine conectată la oraș. Proprietatea este amplasată pe un teren de 330 mp și este construită cu atenție la detalii și materiale ...

1808 EUR/m2 | 130 m2

Goranu, Ramnicu Valcea, Valcea

Casă individuală de vânzare/Goranu,/Confort Premium
10

Casă individuală de vânzare/Goranu,/Confort Premium

1808 EUR/m2 | 130 m2

Goranu, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 2 camere/Nord/Et 4/5
11

Apartament 2 camere/Nord/Et 4/5

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona nord a orașului, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința are o suprafață de 45 mp și este amplasată la etajul 4 din 5, într-un bloc reabilitat termic și mansardat. Dispune de încălzire pe orizontala [gigacalorimetru], ...

1511 EUR/m2 | 45 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

Garsoniera la mansardă/Ostroveni/26.000 €
5

Garsoniera la mansardă/Ostroveni/26.000 €

Vă propunem spre vânzare o garsoniera situata în zona Ostroveni, amplasat la etajul 5 al unui bloc mansardat. Locuința are o suprafață de 26 mp și este compartimentată practic, fiind compusă din camera, bucătărie, baie și balcon. Mansarda este realizată pe structură din lemn, oferind un ambient cald ...

1000 EUR/m2 | 26 m2

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 2 camere /Complet renovat 2025/Etaj 1/Ostroveni
14

Apartament 2 camere /Complet renovat 2025/Etaj 1/Ostroveni

Se oferă spre vânzare un apartament elegant și complet renovat, situat la etajul 1 al unui bloc tip ANL construit în 2012, cu doar o singură scară și regim redus de înălțime. Amenajat în 2025 cu atenție la detalii și finisaje moderne, apartamentul impresionează prin confort, lumină naturală și designul ...

1557 EUR/m2 | 61 m2

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

Livada de pruni, intravilan
2
5

Livada de pruni, intravilan

Livada de pruni situata în intravilanul comunei Prundeni, sat Călina, județul Vâlcea. Suprafața teren: 5000 mp.

Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 2 camere - Blvd Dem Radulescu - Tei Residence - Bloc NOU - Finalizat
5
2

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în complexul Tei Residence, într-o zonă liniștită și bine cotată din Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea. - suprafață totală: 69 mp - Compartimentare modernă: living cu bucătărie open space, dormitor, baie, hol - mobila bucatarie, dulap dormitor si mobilier ...

2188 EUR/m2 | 69 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Vand casa langa Shopping City Mall din Rm.Valcea
10

Vand casa langa Shopping City Mall din Rm.Valcea

Vând casă P+M în oraș Ramnicu Valcea, jud Valcea, pozitionata in zona A- Shopping City Mall, compusă din 3 dormitoare, hol, baie, bucătărie, beci. Casa are o suprafață totală de 148 mp, fiind amplasata pe un teren de 207 mp, amenajat tip curte cu gradina (flori, cires, visin, par).Constructia este anvelopata ...

1014 EUR/m2 | 148 m2

CPL, Ramnicu Valcea, Valcea

TRAIAN | 2 CAMERE | 65 MP | ETAJUL 2
15
1

TRAIAN | 2 CAMERE | 65 MP | ETAJUL 2

TRAIAN | 2 CAMERE | 65 MP | ETAJUL 2 Rm. Valcea, Str. Iancu Pop, Bl. 64 Pret - 71.000 Euro FARA COMISION LA CUMPARATOR! Apartament de 2 camere, situat in cartierul Traian, zona cu acces rapid la magazine, mijloace de transport si puncte de interes zilnic. Are o suprafata de 65 mp si este ...

Ramnicu Valcea, Valcea

Vand teren intravilan
5
21

Vand teren intravilan

Teren intravilan 5000mp, deschidere 14 m, se afla in Comuna Bunesti( treime). Zona retrasa, linistita, aproape de padure Utililati apa, curent, canalizare 5 /mp

Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 3 camere de vanzare
6

Apartament 3 camere de vanzare

Vă oferim spre vânzare un apartament spațios, ideal pentru o familie cu copii sau pentru închiriere, situat la etajul 4, bloc cu 2 lifturi. Apartamentul are un living generos open space 31.45 metrii și două dormitoare. Apartamentul are un balcon de 11.57 metrii, este inchis si dispune de debara pentru ...

1394 EUR/m2 | 71 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
OCAZIE !SUPER PRET! Vând Apartament  în Râmnicu Vâlcea
10
5

OCAZIE !SUPER PRET! Vând Apartament în Râmnicu Vâlcea

Apartament 2 camere,2 balcoane, zona centrala, mobilat,utilat,încălzire centralizată,etaju 4 din 5

1522 EUR/m2 | 46 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament doua camere, zona Nord-Matei Basarab
9
4

Apartament doua camere, zona Nord-Matei Basarab

Agentia Imobiliara Egal intermediaza vanzarea unui apartament compus din doua camere de locuit si dependinte cu structura din releveul atasat anuntului in zona Nord, str Matei Basarab. Apartamentul este situat la partaer decomandat, in bloc de tip P. Nu are centrala si necesita renovare Zona este liniștită, ...

1327 EUR/m2 | 49 m2

Traian, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament doua camere si garaj, zona Nord
15

Apartament doua camere si garaj, zona Nord

Agentia Imobiliara Egal intermediaza vanzarea unui apartament cu doua camere, bucatarie, baie si balcon intr-un bloc construit in anul 2009, zona Nord Situat la etajul 5, decomandat, mobilt si utilat ca in fotografii, incalzirea cu centrala tremica pe gaz, in suprafata totala de 56 mp, respectiv 51 ...

1922 EUR/m2 | 51 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
Super oferta!Teren zona deosebita, Rm Valcea.
1
5

Super oferta!Teren zona deosebita, Rm Valcea.

Vand teren intravilan -500 mp-in Rm Valcea,in spatele blocurilor sociale de langa Clinica Sofianu. Gradinita cu program prelungit in apropiere, Strand cu apa sarata in apropiere, Padure in apropiere Barajul Ostroveni,zona de pescuit, in imediata apropiere Detin certificat de urbanism.

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

Spatiu comercial sau birouri sau locuinte
6
1

Spatiu comercial sau birouri sau locuinte

MV Auto Sport (Calea lui Traian, nr.241) vinde doua etaje, spatii pentru birouri, impreuna sau separat, cu acces separat: etaj 1 - 170mp, etaj 2 - 222mp. Pretul este 1000euro + TVA mp! Sau, intreaga cladire 764 mp -550.000 euro+ TVA FARA HALA DE SERVICE !!!!! Avand acces separat, se pot transforma dupa ...

720 EUR/m2 | 764 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament cu 2 camere in zona centrala, et 3 4
6
5

Apartament cu 2 camere in zona centrala, et 3 4

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, hol generos, balcon spatios, foarte bine impartit, 55mp, zona centrala, in spatele statiei de pe Ana Ipatescu, et 3 4. Pret 77000 eur usor negociabil

1400 EUR/m2 | 55 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Vand apartament 2 camere in Cartier Traian, zona Spitalului Vechi 1

Vand apartament 2 camere in Cartier Traian, zona Spitalului Vechi

Vand apartament 2 camere. Apartamentul are o suptafata totala de 51 mp, este situat intr-o zona foarte linistita si detine sistem individual de incalzire, asigurand conditii bune la costuri rezonabile de intretiinere. Imobilul se vinde mobilat.

1394 EUR/m2 | 51 m2

Traian, Ramnicu Valcea, Valcea

Garsoniera de vânzare
10
14

Garsoniera de vânzare

Garsoniera, zona Dovali, str. Grigore Procopiu, 26 mp, etaj 3, mobilată și utilată, blocul urmează a fi anvelopat, cheltuieli întreținere mici. Preț 42000 euro, telefon

1615 EUR/m2 | 26 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Salvează căutarea