LIPOVEI - 3CAM - DECOMANDAT - 2 BAI - CENTRALA PROPRIE - TERASA - BLOC NOU

149 900 EUR 2141 EUR/m2
Valabil din 11/12/2025 9:35:13 AM
Specificații
Clasa energetica
B
Suprafata utila
70 m2
Etaj
Compartimentare
decomandat
Confort
1
Anul constructiei
2015
Incalzire
centrala proprie
Numar niveluri
11
Numar bucatarii
1
Destinatie
Rezidential
Amenajare strazi
Asfaltate
Acces internet
Cablu
Usa intrare
Metal
Izolatii termice
Exterior
Podele
Gresie, Parchet
Usi interior
Lemn
Electrocasnice
Hota, Masina de spalat vase, Masina de spalat rufe, Frigider, Aragaz
Descriere
Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va propune spre vanzare un apartament decomandat, cu 3 camere, spatios, avand bucatarie inchisa, in LIPOVEI, in apropiere de Kaufland, Lidl, complexul BEGA, de institutii de invatamant, de magazine, de localuri, mijloc de transport in comun, etc.

Apartamentul se afla la etajul 8 din 11, bloc construit dupa 2015 si dotat cu 2 lifturi moderne, are o suprafata de 70 mp, beneficiaza de o terasa spatioasa, si este compartimentat in felul urmator:

1 living spatios;

1 bucatarie inchisa complet mobilata si utilata;

2 dormitoare dintre care unul cu baie proprie;

2 bai complete;

1 hol generos cu spatiu de depozitare;

1 terasa generoasa ideala pentru relaxare.

Apartamentul se vinde mobilat complet cu mobilier de calitate, cu baile si bucataria mobilate si utilate cu electrocasnice incorporate pentru un confort maxim, confortul termic atat iarna cat si vara este dat de centrala proprie cu incalzire in calorifere cat si de A C in dotare. Exista posibilitatea achizitionarii unui loc de parcare, avand CF separat.

Se accepta credit bancar! Ne angajam sa va oferim consultanta imobiliara si financiara pe toata durata procesului de tranzactie.

Detaliile cu caracter tehnic ne sunt furnizate de catre proprietar.
Pentru informatii suplimentare si o vizionare, nu ezitati sa ma contactati.

ID anunț: 1762933335

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.