Promovat
Apartament 2 camere Berceni cu rate la dezvoltator 0% comision
7
1

Ambiant Concept vă propune spre vânzare cu 0 % comision rate la dezvoltator avans 30000 , preț mp 2100 rate pe 36 luni apartamente 2,3 camere într-un complex situat la 5 minute de bulevardul Metalurgiei , stație stb în fața blocului , avem disponibil garsoniere , apartamente 2,3 camere construcție ...

2100 EUR/m2 | 52 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera Semidecomandata Aparatorii Patriei-Turnu Magurele
7
3

Garsoniera Aparatorii Patriei-Turnu Magurele, confort 1, semidecomandata, etaj 2 din 9, suprafata 31 mp, an constructie 1970. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta. Necesita renovare completa. Blocul are 2 lifturi si este reabilitat. Se accepta orice modalitate de plata. Caracteristici: Nr. ...

1563 EUR/m2 | 32 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Sector 4 apartament renovat gata de mutare
10
2

Sector 4 apartament renovat gata de mutare

Sector 4 apartament recent renovat gata de mutare, finisaje moderne, sector 4, zona Resita, Luica - Straja. Pretul este negociabil. Se acceptă achiziția prin credit. Oferim asistență completă pentru obținerea finanțării și suport în relația cu notariatul, până la finalizarea tranzacției.

1613 EUR/m2 | 40 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vila spatioasa
9
8

Vila spatioasa

Vila romantica cu farmec interbelic ndash; zona Palatului Parlamentului, Piata Unirii Intr-o oaza de liniste, pe o strada ferita de agitatia orasului, se afla aceasta vila cocheta, plina de personalitate si eleganta, ideala pentru sediu de firma, clinica, cabinet sau locuinta deosebita. Construita ...

1822 EUR/m2 | 219 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || boxa
18

Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || boxa

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Bucuresti, Sector 4, intr-un imobil modern finalizat in anul 2022. Locuinta este amplasata la etajul 1 din 7 si dispune de o suprafata utila totala de 53.6 mp, oferind un spatiu bine compartimentat si confortabil. Apartamentul se vinde mobilat ...

2093 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 camere langa metrou Aparatorii Patriei – doar 65.000€!
13
1

2 camere langa metrou Aparatorii Patriei – doar 65.000€!

2 camere langa metrou Aparatorii Patriei ndash; doar 65.000euro;! Oportunitate excelenta pentru locuit sau investitie! Apartament cu 2 camere situat la doar 7 minute de metrou Aparatorii Patriei, intr-o zona cu acces rapid la tot ce ai nevoie. Etaj 1 10 ndash; acces facil Suprafata: 36 mp Bloc ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

2 CAMERE + PARCARE + BOXA - MOBILAT UTILAT - GATA DE MUTAT
14

2 CAMERE + PARCARE + BOXA - MOBILAT UTILAT - GATA DE MUTAT

2 Camere - Parcare - boxa - Inclus in pret Mobilat Utilat, gata de mutat Etaj 1 din 6 cu lift Centrala + incalzire in pardoseala Pret 120.000eur 0729 - 233 - 211 disponiil si pe whatsapp

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Tineretului, Apartament 3 camere | 68 mp | Etaj 6
12

Tineretului, Apartament 3 camere | 68 mp | Etaj 6

Vand apartament cu 3 camere in Bucuresti, zona Tineretului. Se afla la etajul 6 din 10 intr-un imobil construit in anul 1978 . Dispune de o suprafata utila totala de 68 mp . Se vinde complet mobilat si utilat . Mijloace de transport in comun : Metrou Tineretului (700 m), STB 381, 68 (500 m). Pret ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Tineretului Apartament 3 Camere Mobilat Utilat
14
1

Tineretului Apartament 3 Camere Mobilat Utilat

Apartament 3 camere Tineretului ndash; mobilat complet, gata de mutare, ideal locuinta sau investitie 1. Introducere (hook comercial): Descopera un apartament primitor, situat intr-una dintre cele mai cautate zone ale capitalei ndash; Tineretului. O alegere excelenta atat pentru locuit, cat si pentru ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Brown Residence
14

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Brown Residence

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , 2 bai , situat in zona Metalurgiei . Locatie : Bulevardul Metalurgiei Facilitati in zona : * Lidl, Kaufland, Parcul Tudor Arghezi, Mall Grand Arena Suprafata utila : 81 mp An constructie : 2018 Etaj : 5 5 ( cu lift si pod ) Compartimentare : *living ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Exclusivitate Apartament 2 camere 74 mp Ghencea Parcare + Piscina
8

Apartament 2 camere de valanzare | 74 mp | Prelungirea Ghencea | Ansamblul Primavara Va propunem spre vanzare, in exclusivitate, un apartament de 2 camere decomandat situat in Ansamblul Primavara, Prelungirea Ghencea nr. 94-100, sector 6. Suprafata: 74 mp Etaj 1 Bloc 2008, cu lift Balcon inchis Loc ...

2029 EUR/m2 | 69 m2

ghencea, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare Sura Mare Metrou Giurgiului
18

Apartament 2 camere de vanzare Sura Mare Metrou Giurgiului

Va propunem spre inchiriere apartament cu 2 camere, , confort , situat in cartierul Giurgiului, intr-un imobil construit in anul 1961 , disponibil la etajul 4 din 7, cu o suprafata utila de 47 mp. ID intern: 1217.

2447 EUR/m2 | 47 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere
8

Apartament 2 camere

Ofer spre vanzare un studio modern, ideal atat pentru locuire proprie, cat si pentru investitie imobiliara, situat intr-un imobil nou, finalizat recent, intr-o zona linistita din Sector 4. Locuinta este complet finisata si pregatita pentru mutare imediata, fiind amenajata intr-un stil contemporan, cu ...

1976 EUR/m2 | 51 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei
11

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei

Apartament 2 camere de vanzare, total decomandat, la aproximativ 20 minute de metrou Aparatorii Patriei Finalizat, gata de mutare Incalzire in pardoseala Finisaje premium Etaj 1 9 cu lift Suprafata 53 mp Terasa 26 mp Loc de parcare contra cost Pret 125.000 euro tva inclus, comision 0

1582 EUR/m2 | 79 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere
20

Apartament 3 camere

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, spatios si bine compartimentat, cu o suprafata totala de 68 mp, situat la etajul 4 din 4 al unui imobil construit in anul 1967. Blocul are terasa recent refacuta, fara infiltratii, oferind un plus de confort si siguranta. Apartamentul a fost renovat ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Eroii Revolutiei I Metrou I Renovata
11

Garsoniera Eroii Revolutiei I Metrou I Renovata

Garsoniera decomandata | Eroii Revolutiei | Renovata | Mutare imediata Str. Magurei ndash; Sector 5 Pret: 59.900 euro; 30 mp utili Decomandata Etaj 8 9 Bloc 1965 2 lifturi Complet renovata Bucatarie mobilata si utilata Disponibila imediat Ideala pentru locuit sau investitie Zona cu acces ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

5 Min Metrou Aparatorii Patriei Apartament 3 camere decomandat
11

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere, complet decomandat, ideal pentru locuire sau investitie imobiliara Proprietate situata intr-un bloc reabilitat termic, amplasat intr-una dintre cele mai cautate zone din sudul Capitalei Acces rapid catre statia de metrou Aparatorii Patriei si multiple mijloace ...

1959 EUR/m2 | 74 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Aparatorii Patriei 15 minute
8
1

Garsoniera Aparatorii Patriei 15 minute

De vanzare garsoniera - Aparatorii Patriei - 15 minute - gata de mutare in iulie 2026 . Se preda la cheie, complet finisata, cu obiecte sanitare montate . Suprafata totala 36.13 mp . Etaj Parter inalt ( parcare la demisol ) . An 2026 . Bucatarie inchisa . Incalzire in pardoseala . Finisaje la alegere . Balcon ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

3 camere Titan | 73 mp | Mobilat | 15 min Metrou
15

3 camere Titan | 73 mp | Mobilat | 15 min Metrou

Apartament 3 camere de vanzare ndash; zona Titan, Aleea Barajul Bistritei Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat pe Aleea Barajul Bistritei, intr-o zona verde si linistita, ideala pentru familii sau pentru cei care isi doresc confort si acces rapid catre oras. Locuinta are o suprafata ...

1750 EUR/m2 | 74 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

 Apartament 2 camere decomandat – Sector 4 || la 15 min de Metrou Ap Patriei 
5

Apartament 2 camere decomandat ndash; Sector 4, la 15 minute de Metrou Aparatorii Patriei Va propun spre vanzare un apartament modern, decomandat, situat in Sector 4, la aproximativ 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei ndash; acces rapid catre orice zona a orasului. ...

1631 EUR/m2 | 65 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere
17

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere de vanzare Imobilul este construit in anul 1964, fara risc seismic, si beneficiaza de interfon. Apartamentul are o suprafata utila de 73.58 mp, oferind un spatiu generos si bine compartimentat, ideal pentru o familie. Locuinta se vinde mobilata si utilata, cu exceptia dormitorului ...

1804 EUR/m2 | 74 m2

liviu rebreanu, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere
9
3

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere Imobilul este construit inainte de anul 1969, iar apartamentul are o suprafata de 38 mp, fiind eficient compartimentat si potrivit atat pentru locuire, cat si pentru investitie. Locuinta se vinde asa cum este prezentata, cu exceptia frigiderului, masinii de spalat si televizoarelor. Pozitionarea ...

1500 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 3 camere
15

Apartament cu 3 camere

Apartament 3 camere de vanzare Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere,Imobilul este amplasat la etajul 5 din 5, cu placa si pod. Suprafata si compartimentarea apartamentului sunt potrivite pentru confortul unei familii, oferind spatii luminoase si bine organizate. Proprietatea se vinde exact ...

2153 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

5 MINUTE METROU DRISTOR - 3 CAMERE - SECTOR 3
11
1

5 MINUTE METROU DRISTOR - 3 CAMERE - SECTOR 3

5 MINUTE METROU DRISTOR - 3 CAMERE - SECTOR 3 Situat pe strada Eufrosina Popescu 65mp Etaj 4 din 10 Bloc reabilitat termic , constructie 1970 Se vinde Mobilat Utilat Pret 134.000euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

2062 EUR/m2 | 65 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea