Promovat
apartament cu 2 camere in zona Basarabia
8
57

apartament cu 2 camere in zona Basarabia

Oferim spre cumparare un apartament cu 2 camere in zona Basarabia.Imobilul beneficiaza de parcare inclusa si AC. Situata la etajul 5.In apropierea imobilului regasim multiple mijloace de transport in comun ce asigura un mijloc de transport facil.Anul de constructie este 1985 ,apartanentul are 58mp

1328 EUR/m2 | 58 m2

Basarabia, Sector 3, Bucuresti

Promovat
3 camere in Rate la Dezvoltator Berceni pe 3 ani - 1900 euro mp
12
1

Vanzare fara comision in rate pe 36 luni, direct la dezvoltator Berceni, sector 4, in bloc nou cu 2 lifturi : Plata numerar cu avans 80 % = 1500 euro mp, cu tva inclus = 105300 euro. Plata numerar cu avans 50 % = 1600 euro mp, cu tva inclus = 112320 euro. Rate la dezvoltator cu avans de 30000 euro = ...

1879 EUR/m2 | 71 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
19
9

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament deosebit spatios si luminos 93 mp utili
6
3

Apartament deosebit spatios si luminos 93 mp utili

Vând apartament primitor și bine compartimentat, potrivit pentru o familie care își dorește un spațiu generos și liniște, într-o zonă accesibilă din Sector 2. Locuința are o suprafață utilă de 93 mp (105 mp total) și este decomandată, oferind intimitate și confort în fiecare cameră. Dispune de 4 camere, ...

2022 EUR/m2 | 93 m2

Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Giurgiului,Berceni,in spate la Pta Progresul metrou,Proprietar ocazie si de rate
6
6

Apartament compus din 2 camere,in suprafata totala de 53 mp, confort 1,situat la etaj 7 din 8,apartamentul este liber,bloc anvelopat,lift nou,baie are cada si geam de aerisire,termopan,gresie,faianta,bloc cu oameni linistiti din 1967. Posibilitate montare centrala,teava de gaze este la usa. Piata Progresul ...

1415 EUR/m2 | 53 m2

Sector 4, Bucuresti

VAND TEREN Gura Calitei, Bucuresti, sector 3
10
6

VAND TEREN Gura Calitei, Bucuresti, sector 3

Terenul are o formă pătrată, este îngrădit, cu gard viu, pomi, flori și puț (făcut de noi). Acces la drum asfaltat si la 2 străzi (drum privat și drum public), cu utilități, case construite lângă teren. Aproape de Auchan, Ikea, Jumbo. Zona este în plină dezvoltare. Nu doresc colaborari cu agentii im ...

500 m2

Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Titan - Rasarit de Soare
5

Garsoniera Titan - Rasarit de Soare

Etaj 6 din 11, dec, mobilara, AC, bloc 2009 in complex Rasarit de Soare, termopan, parchet, usa metalica, acte compleye, ideala locuit sau investitie, agentie.

2278 EUR/m2 | 32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu o camera mare (53m2)
10

Apartament cu o camera mare (53m2)

Apartament cu o camera mare, hol, baie cu dus, bucătărie mobilată si utilată. Ideal pentru birou firma sau Airbnb Se afla in zona Cișmigiu- Palatul telefoanelor

2830 EUR/m2 | 53 m2

Sector 1, Bucuresti

Garsoniera zona Alba Iulia
5
5

Garsoniera zona Alba Iulia

Garsoniera de 28 mp, situata la etajul 4 din 8, in zona Alba Iulia. Locuinta este functionala, avand o camera spatioasa, bucatarie separata si baie, fiind ideala pentru o persoana sau un cuplu. Imobilul se afla intr-o zona bine conectata la transportul public, cu statii de metrou, autobuz si tramvai ...

1786 EUR/m2 | 28 m2

Piata Alba Iulia, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere – Confort modern, compartimentare eficientă
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -130.200 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -139.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -148.800 Euro + TVA pentru ...

1684 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate
5

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.400 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -131.050 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -138.700 Euro + TVA pentru ...

1613 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Propietar -3 camere, decomandat, mobilat si utilat, Metrou, Iancului, zona linistita
9
7

Apartament de 3 camere, decomandat, complet mobilat si utilat. Mobila si elecrocasnicele sunt incluse in pret. Este perfect pentru locuit sau pentru investitie. Blocul este situat intr-o zona centrala, linistita. Desi este foarte aproape de statia de metrou Iancului si de Soseaua Iancului, blocul ...

1866 EUR/m2 | 67 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
6

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 123.250 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 140.250 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1735 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -5 min N.Teclu/Credit ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 123.000 ...

1403 EUR/m2 | 88 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu
5

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.420 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -128.448 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 136.476 Euro + TVA pentru un ...

1782 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal pentru Familie | Zonă Liniștită + Parcare la Jumătate (avans 50%)
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -118.755 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -122.815 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1668 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -Finalizat/Mutare Rapida
14

Apartament 3 camere spatios -Finalizat/Mutare Rapida

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare 115.000 Euro + TVA pentru un avans de ...

1661 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Gradina
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Gradina

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract - 118.250 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 121.500 Euro + TVA pentru un avans de 15 % ...

2132 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita/Credit Ipotecar 15%
1

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita/Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% TVA GARANTAT 9% pentru antecontractele semnate pana la 31.07.2025! Proiect gata pana la 31.07.2026! Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon ...

1550 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita
1
1

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1503 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Calitate si Confort
10

2 Camere Gradina Calitate si Confort

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -109.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1689 EUR/m2 | 65 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium
5

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.680 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -110.490 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -114.300 Euro + TVA pentru ...

1542 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie
5

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.120 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -113.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -121.280 Euro + TVA pentru ...

1781 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie/Credit Ipotecar 15%
1
1

1550 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea