Promovat
Apartament cu 3 camere pe Aleea Padin !
13

Apartament cu 3 camere pe Aleea Padin !

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, localizat in Cluj-Napoca, cartierul Manastur, zona strazii Aleea Padin. Imobilul este amplasat intr-o zona bine conectata, in apropiere de scoli, gradinite, parcuri, centre comerciale si mijloace de transport in comun. In imediata apropiere regasim: -Piața ...

2803 EUR/m2 | 66 m2

manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament superfinisat cu 2 terase in Grand Park, zona Gheorgheni!
12

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, localizat in Cluj-Napoca, cartierul Gheorgheni, in complexul Grand Park Residence, in apropiere de Baza Sportiva Gheorgheni. Imobilul este amplasat intr-o zona moderna si foarte cautata, oferind acces facil catre numeroase puncte de interes si facilitati ...

3402 EUR/m2 | 82 m2

gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament cu 2 camere la cheie de vanzare cu garaj si boxa Buna Ziua
6

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 59 mp, zona Buna-Ziua, Cluj-Napoca.     Avantaje majore ale acestui apartament:         - garaj inclus in pret; - boxa de depozitare inclusa in pret; TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, ...

3814 EUR/m2 | 59 m2

Buna Ziua, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Garsonieră spațioasă cu balcon, zona Burebista – etaj intermediar
7
2

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 1 camera , localizat in Cluj-Napoca , zona strazii Burebista. Zona si imprejurimile Imobilul este amplasat intr-o zona bine conectata, in apropiere de scoli, gradinite, parcuri, centre comerciale si mijloace de transport in comun. In imediata apropiere regasim: -Universitatea ...

3649 EUR/m2 | 37 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

imobiliare
16
2

imobiliare

PF vând casă la curte comună 1 cam buc 36 m + beci11 m teren 47 m + pod. Ideal pt birou sau spațiu comercial sau locuit cu vedere la cameră pe str Paris. preț 115000 euro negociabil

3194 EUR/m2 | 36 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Vand casa in Luna de Jos
10
33

Vand casa in Luna de Jos

Vand casa 2 camere cu bucatarie de vara, camara, veranda, pod, grajd folosit pentru depozitare. Casa este din caramida pe fundatie de beton. Suprafata constructiei si a curtii este de 191mp. Suprafata teren este 416mp din care arabil 225 mp.

650 EUR/m2 | 100 m2

Luna de Jos, Cluj

Teren intravilan de vânzare
6
1

Teren intravilan de vânzare

Teren intravilan de vânzare zonă frumoasă și liniștită Vând teren intravilan în suprafață de 800 mp, situat într-o zonă frumoasă, ideală pentru construcția unei case sau pentru investiție. Deschidere la drum: 12 metri Stâlp de curent la poartă Acces facil la drum Zonă liniștită, cu peisaj ...

800 m2

Centru, Borzesti, Cluj

Comision 0 %! Teren intravilan 2700 mp, front 15 ml, la DN, Gilau
1

Teren de vânzare în localitatea Gilău, cu suprafață totală de 2.700 mp și front generos de aproximativ 15 ml la drum național, oferind acces facil și vizibilitate excelentă. Proprietatea este ideală atât pentru construcția unei case, cât și pentru dezvoltarea unor activități comerciale sau de servicii. Din ...

2,700 m2

Gilau, Cluj

Garsoniera micro 3 27.72 metri pătrați
5

Garsoniera micro 3 27.72 metri pătrați

Persoană fizică vând garsoniera 27,72 metri pătrați zona micro 3 in spate la Materna. Garsoniera este situata la parter si este compusă din cameră, bucătărie, hol,debara, baie.

1429 EUR/m2 | 28 m2

Turda, Cluj

Vand garsoniera

Vand garsoniera

Vand garsoniera conf3 in cart Gheorgheni str Albac aproape de mijloacele de transport mobilat si utilat clasic

3636 EUR/m2 | 11 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

          Vind srl    3

Vind srl

Vind srl compus din 463mp hale industriale 176mp birouri, 5732mp curte împrejmuite partial betonata. Lungime la str. Oasului 124 ml toate facilitatile. Preț. Diferențe variante. Vizavi de noi sunt blocuri nou construite

5,320 m2

Cluj-Napoca, Cluj

C0MISION 0% ! 3 camere, 2 bai, terasa, casa tip vila, curte comuna
4

Capital Imobiliare propune spre vanzare un apartament la casa, cu regim de inaltime S+ P+Pod, curte comuna cu un alt apartament, stuat in zona Piata Cipariu. Proprietatea dispune de o suprafata utila 83,29mp, compartimentare semidecomandata: nol intrare, 2 bai, 3 camere, bucatarie, terasa, pivnita. Exista ...

2869 EUR/m2 | 83 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vand teren in Tureni
3
13

Vand teren in Tureni

Vand teren in Tureni.Terenul este intabulat,cadastrat,cu unic propietar.Situat pe o strada asfaltata,cu o panorama deosebita,dispune de utilitati in apropiere si o deschidere la strada de 31ml.Suprafata terenului este de 40de ari.Pret 35euro/m2,usor negociabil. Terenul se poate defalcaInf.latelefon ...

Tureni, Cluj

Vanzare teren de investiție în Cluj Napoca,  Zorilor
1
1

Vanzare teren de investiție în Cluj Napoca, Zorilor

De vanzare teren pentru investiție, in Cluj Napoca, cartierul Zorilor, partea catre strada Campului, suprafata de 900mp, front de 18m, situat la aproximativ 100 m de ultima casă.. Terenul este în zona ULiu, necesita PUZ

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament zona Piața Abator, Cluj Napoca
5
3

Vând apartament zona Piața Abator, Cluj Napoca

Vand ap. 48,60mp, complet utilat în zona Piața Abator. Apartamentul este compus din doua holuri, doua camere decomandate, baie, bucătărie mobilata, debara și Logie. Apartamentul arecentrala termica achiziționată recent, aer condiționat. Pretul este de 155.000 euro, ușor negociabil. Telefon

3163 EUR/m2 | 49 m2

Centrala, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo
7

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo

De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj, zona Vivo, etaj 1, suprafata utila de 44 mp, mobilat si utilat, 2 parcari proprii, ocupabil imediat, pret vanzare apartament: 105 000 euro.

2386 EUR/m2 | 44 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere, 57mp, bloc nou, zona Corneliu Coposu
3

Apartament 2 camere, 57mp, bloc nou, zona Corneliu Coposu

Blitz ofera spre vanzare un apartament de 2 camere in cartierul Dambu Rotund. In imediata apropiere aveti acces la multiple facilitati precum supermarket, statie de autobuz, sala de sport. Apartamentul are o compartimentare moderna, fiind compus din living cu bucatarie open space, dormitor, baie si un ...

2130 EUR/m2 | 57 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Garsoniera, 32 mp, etajul 2, la cheie, cu garaj, Mărăști
8

Garsoniera, 32 mp, etajul 2, la cheie, cu garaj, Mărăști

BLITZ ofera spre vanzare o garsoniere confort 1, cu suprafața utilă de 32 mp în cartierul Mărăști, zona Expo Transilvania. Situată la etajul 2 al unui imobil structurat pe 4 niveluri, garsoniera este compartimentată astfel: hol la intrare, baie cu cadă, cameră de zi spațioasă, bucătărie decomandată ...

3438 EUR/m2 | 32 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Vand teren intravilan cu CF in Borsa, Cluj
3
15

Vand teren intravilan cu CF in Borsa, Cluj

Vand teren intravilan cu CF, in comuna Borsa, Cluj, suprafata 1500 mp cu front la strada principala si drum secundar, loc bun pentru constructie casa, utilitati apa si curent electric.

1,500 m2

Borsa, Cluj

Casa de vanzare cluj
7
3

Casa de vanzare cluj

Vand casa cu teren de 700m2 cu doa imobile unul de68m2 si74m2 P+M cu acte la zi. (In curte suntem doi si cealalta este de vinzare are350 m2 pretul este separat). Nu colaborez cu agentii !!!!

643 EUR/m2 | 1,050 m2

Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca
8
1

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca

De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca, cartierul Manastur, bloc din 2012, aproape de statie de autobuz, mobilat si utilat, ocupabil imediat, pret: 148 000 euro neg.

3217 EUR/m2 | 46 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

vand teren extravilan 13996 mp 4 ron mp
3
5

vand teren extravilan 13996 mp 4 ron mp

Pers fiz vand teren extravilan 13996 mp in loc Rascruci , comuna Bontida , la 20 km de Cluj . Sunt 3 parcele : 2874 mp, 2670 mp si 8452 mp , total 13996 mp . Pret 4 ron mp negociabil. Teren intabulat, cadastrat , impozite achitate la zi , fara probleme juridice . Tel

Rascruci, Cluj

Vand garsoniera 11 mp Manastur
4
6

Vand garsoniera 11 mp Manastur

Vand garsoniera confort 3 Manastur Str Garbau parter mobilata si utilata complet, usa, geamuri, electrocasnice, canapea cumparate de 5 ani toate, disponibila imediat, pret 40.000 euro.Nu colaborez cu agentii imobiliare sau alti intermediari.Rog wats up la numarul afisat.

3636 EUR/m2 | 11 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Comision 0! Casa de vanzare in zona Valea Capriorii, Feleacu!
10

Capital Imobiliare va propune spre vanzare o casa individula in zona Valea Capriorii in localitatea Feleacu. Casa este construita din caramida, pe fundatie din beton, avand o suprafata utila de 159 mp, la care se adauga 30 mp destinati unui spatiu de relaxare sau depozitare. Suprafata terenului este ...

2516 EUR/m2 | 159 m2

Feleacu, Cluj

Categorii

Județe

Cluj

Localități

Cluj-Napoca (3382) Floresti (1042) Turda (233) Dej (192) Apahida (142) Baciu (117) Dezmir (109) Chinteni (107) Campia Turzii (90) Gherla (84) Gilau (54) Feleacu (52) Salicea (40) Belis (34) Mihai Viteazu (28) Jucu de Sus (27) Popesti (26) Huedin (22) Campenesti (21) Jucu de Mijloc (20) Tureni (20) Baisoara (18) Sannicoara (17) Luna de Sus (16) Marisel (16) Muntele Baisorii (16) Aiton (15) Bontida (14) Corusu (14) Suceagu (13) Gheorghieni (12) Iclod (12) Maguri-Racatau (12) Rasca (12) Sandulesti (12) Valcele (12) Calatele (11) Cojocna (11) Maguri (11) Rediu (11) Borsa (10) Rascruci (10) Fundatura (9) Mociu (9) Poiana Horea (9) Tauti (9) Viisoara (9) Deusu (8) Mera (8) Somesu Rece (8) Bucea (7) Ciucea (7) Copaceni (7) Geaca (7) Jucu (7) Sanpaul (7) Valea Draganului (7) Valea Ierii (7) Visagu (7) Aghiresu (6) Capusu Mare (6) Cuzdrioara (6) Feiurdeni (6) Gadalin (6) Luna (6) Moldovenesti (6) Cara (5) Ciurila (5) Corpadea (5) Dabaca (5) Dangau Mare (5) Marcesti (5) Micesti (5) Petrestii de Jos (5) Poieni (5) Radaia (5) Taga (5) Vechea (5) Bogata (4) Buru (4) Caianu (4) Calarasi (4) Ceanu Mare (4) Ghirisu Roman (4) Iara (4) Lujerdiu (4) Luna de Jos (4) Manastireni (4) Martinesti (4) Nicula (4) Nima (4) Pata (4) Sic (4) Tioltiur (4) Urisor (4) Aghiresu-Fabrici (3) Alunisu (3) Aschileu Mare (3) Badeni (3) Balcesti (Belis) (3) Bobalna (3) Boian (3) Buza (3) Cacova Ierii (3) Caianu-Vama (3) Camarasu (3) Catina (3) Ceanu Mic (3) Chidea (3) Ciumafaia (3) Comsesti (3) Cornesti (Mihai Viteazu) (3) Dealu Negru (3) Giurcuta de Sus (3) Livada (Iclod) (3) Livada (Petrestii de Jos) (3) Lunca Visagului (3) Margau (3) Mihaiesti (3) Moristi (3) Muntele Rece (3) Negreni (3) Ocna Dejului (3) Pietroasa (3) Plopi (3) Recea-Cristur (3) Rogojel (3) Sacalaia (3) Sacuieu (3) Salistea Noua (3) Samboleni (3) Santejude-Vale (3) Santioana (3) Sub Coasta (3) Vanatori (3) Vlaha (3) Vultureni (3) Alunis (2) Ardeova (2) Bagara (2) Boju (2) Bont (2) Bunesti (2) Caianu Mic (2) Capusu Mic (2) Cornesti (2) Dealu Mare (2) Faureni (2) Finisel (2) Fizesu Gherlii (2) Ghirolt (2) Giula (2) Jichisu de Jos (2) Masca (2) Mintiu Gherlii (2) Paniceni (2) Petea (2) Plaiesti (2) Pustuta (2) Sanmarghita (2) Sanmartin (2) Saradis (2) Sardu (2) Scrind-Frasinet (2) Smida (2) Soporu de Campie (2) Stejeris (2) Stolna (2) Sucutard (2) Tiocu de Jos (2) Tritenii de Jos (2) Vad (2) Babutiu (1) Badesti (1) Baita (1) Barlea (1) Bociu (1) Bodrog (1) Bogata de Jos (1) Bologa (1) Borsa-Catun (1) Borzesti (1) Buteni (1) Calarasi-Gara (1) Calata (1) Calna (1) Caseiu (1) Catcau (1) Cetan (1) Coasta (1) Coplean (1) Cornesti (Garbau) (1) Craesti (1) Cristorel (1) Cutca (1) Dangau Mic (1) Deleni (1) Diviciorii Mari (1) Diviciorii Mici (1) Dretea (1)