Promovat
ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare
20
4

ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare

SUPER OFERTĂ PREȚ REDUS! Alege varianta care ți se potrivește: 128.000 EURO Mobilată și utilată complet (Gata de mutare!) 122.000 EURO Nemobilată COMISION 0% PENTRU CUMPĂRĂTOR! Vă doriți o locuinta care să asigure un mediu ideal pentru toată familia? Agentia LUX Imobiliare vă propune spre vanzare ...

968 EUR/m2 | 126 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,zona Eden
10
1

Apartament 2 camere,zona Eden

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat , situat la etajul 4 , pe str.Viitorului,zona Eden . Suprafata totala 54 mp . Se vinde mobilat si utilat . Incalzire : debransat . Gaz la usa. Ocupabil imediat ! PRET 53000 EURO Va asteptam la vizionare !

1060 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7903 Teren în Murighiol - DE VÂNZARE
2
2

ID 7903 Teren în Murighiol - DE VÂNZARE

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan în Murighiol cu suprafața de 520 mp. Terenul este INTRAVILAN, îngrădit, cu 2 FRONTURI STRADALE de 14 ml, respectiv 32,11 ml, și utilități în zonă: apă și curent electric pe stradă. Localizare excelentă: - La doar 35 km de Tulcea (32 min cu mașina) - ...

520 m2

Murighiol, Tulcea

Promovat
ID 6711 Vila modernă D+P+E+M în Zona Alexandru cel Bun
20
6

ID 6711 Vila modernă D+P+E+M în Zona Alexandru cel Bun

LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare o vilă impresionantă, situată în zona Alexandru cel Bun, unde confortul, relaxarea și funcționalitatea se îmbină perfect. Construită în 2019, din cărămidă, cu izolație exterioară de 10 cm și placare cu piatră naturală, acoperiș din țiglă și finisaje de calitate, ...

782 EUR/m2 | 275 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 Teren de vanzare Tulcea - 70000 euro
1
1

Teren de vanzare Tulcea - 70000 euro

Teren de vanzare situat pe strada Dianei, langa Complex, suprafata 458 mp si deschidere 19.67 m. Terenul este pregatit pt construire, este finalizata demolarea vechilor corpuri de casa, actualizat cadastrul. Este obtinuta anul acesta autorizatia de constructie pt casa P+1, in stil nordic (locuinta, garaj ...

Tulcea, Tulcea

Vand Teren 1000mp Tulcea
5
1

Vand Teren 1000mp Tulcea

Vand teren cu suprafata de 1000mp in Tulcea Terenul este intravilan cu toate utilitatile la limita de proprietate (canalizare,apa,gaze) Terenul se afla la strada principala Issaciei( vis a vis de Petrom

1,000 m2

Tulcea, Tulcea

Vand Apartament cu 2 camere in Tulcea pret 57000 euro negociabil
9
1

Vand apartament 2 camere semidecomandat, cu suprafata utila de 34 m2, zona Neptun , etaj 2 din 4,Apartamentul este dotat cu boiler, calorifere din aluminiu, aer conditionat,usa metalica securizata, ,geamuri termopan, jalujele verticale, frigider, televizor, usile sunt din termopan ,mobilat, proaspat ...

1676 EUR/m2 | 34 m2

Central, Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere,str.Marasesti,Central
12

Apartament 4 camere,str.Marasesti,Central

Oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere , decomandat , situat Ultracentral , str.Marasesti , la etajul 4 , cu hidroizolatie . Suprafata totala 77 mp . Detine boxa in proprietate in suprafata totala de 30 mp . Dispune de 1 balcon generos si 2 bai . Apartamentul este liber , debransat de la caldura ...

1104 EUR/m2 | 77 m2

Tulcea, Tulcea

Gospodarie cu Livada, 2900 mp,Com.IZVOARELE
15
1

Gospodarie cu Livada, 2900 mp,Com.IZVOARELE

Oferim spre vanzare o frumoasa gospodarie situata in satul Iulia, Com. Izvoarele, jud. Tulcea la 30 de km distanta de oras. Proprietatea are o suprafata totala de teren de 2900 mp, o suprafata construita de 90 mp si o deschidere de 40 de mL. Este racordata la reteaua de apa potabila, detine fantana ...

467 EUR/m2 | 90 m2

Iulia, Tulcea

Apartament 4 camere,zona Ultracentrala
12

Apartament 4 camere,zona Ultracentrala

Oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere , decomandat , cu o compartimentare frumoasa , situat Ultracentrala, la etajul 4 cu pod. Suprafata totala 85 mp . Incalzire : centrala proprie pe gaz. Dispune de vedere stradala . Detine 2 bai . Nu prezinta imbunatatiri . PRET 73000 EURO Va asteptam la ...

859 EUR/m2 | 85 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere,str.Podgoriilor,63mp
7

Apartament 2 camere,str.Podgoriilor,63mp

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , compartimentat frumos , situat pe str.Podgoriilor , zona Restaurant Corsar , la etajul 4 . Suprafata totala 63 mp . Incalzire proprie , centrala pe gaz . Apartamentul este izolat exterior si se vinde mobilat +utilat . Dispune de 2 balcoane . PRET 65000 ...

1161 EUR/m2 | 56 m2

Tulcea, Tulcea

Casa zona E3,219 mp
11

Casa zona E3,219 mp

Oferim spre vanzare casa batraneasca din chiripic tencuita si izolata exterior situata in zona E3. Suprafata totala 219 mp , suprafata construita 100 mp , deschidere 5 ml . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Este compusa din 3 camere, baie , bucatarie , hol . PRET 70000 EURO , NEG. Va asteptam la ...

700 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere,zona Ultracentrala
9

Apartament 2 camere,zona Ultracentrala

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , nedecomandat , situat Ultracentral , la etajul 3 din 4 . Suprafata totala 50 mp , cu balcon . Detine izolatie exterioara . Incalzire proprie,centrala pe gaz . Se vinde mobilat si utilat! Ocupabil imediat ! Pret 68000 Euro Va asteptam la vizionare !

1360 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Casa BCA P+E,zona Victoriei 355 mp
10

Casa BCA P+E,zona Victoriei 355 mp

Oferim spre vanzare Casa P+E , situata intr-o zona buna, zona Victoriei . = Suprafata totala teren 355 mp , deschidere 18 ml , amprenta la sol 100 mp . = Constructie BCA 2001 , izolata exterior , acoperis tigla ceramica . = Parterul este compus din living+bucatarie open space , baie , hol, casa ...

1420 EUR/m2 | 176 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere,Str.Babadag,parter
12

Apartament 3 camere,Str.Babadag,parter

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere , decomandat , pozitionat stradal , pe str.Babadag , la parter cu 2 balcoane . Suprafata utila 76 mp , suprafata totala 88 mp . Incalzire proprie: centrala pe gaz . Se vinde mobilat si utilat . Detine 3 balcoane si 2 bai . Pretabil cabinet medical sau sediu ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Tulcea, Tulcea

Casa P+1 Malcoci
18

Casa P+1 Malcoci

EXCLUSIVITATE'' Oferim spre vanzare o frumoasa proprietate P+1, in loc. Malcoci jud. Tulcea. Detine o suprafata de teren de 2000 mp. Casa este finalizata in anul 2018, este construita cu autorizatie de constructie si proiect receptionat finalizat. Ca structura de constructie avem fundatie beton armat, ...

1053 EUR/m2 | 170 m2

Malcoci, Tulcea

Vând casă bătrânească
9
5

Vând casă bătrânească

Vând casă bătrânească în Sălcioara pretul este negociabil. Suprafață totală 2566 Mp

13 EUR/m2 | 2,566 m2

Salcioara, Tulcea

Imobilele(constructii si terenuri) 2

Imobilele(constructii si terenuri)

PUBLICATIE VÂNZARE NR.1350 19.06.2025 C.I.I.Ianuşi Mariana, în calitate de lichidator judiciar al S.C.SIAJ S.A.-în faliment, in bankruptcy, en faillite - cu sediul în localitatea Tulcea, str.Portului, nr.42, judeţul Tulcea, C.U.I.2367390, J36 119 1991, desemnat prin Sentinţa civilă nr.122 23.01.2015, ...

Tulcea, Tulcea

vand casa teren 1853mp Sarichioi, Tulcea
10
1

vand casa teren 1853mp Sarichioi, Tulcea

Se vinde casa in comuna Sarichioi 1853mp (93mp locuibil, 102mp anexa) Strada Bursucului 24, Sarichioi 850m de lacul Razim zona linistita casa mobilata equipata de intrat a locui pozele cu flori sunt de acu cativa ani era gospodarie cu plantatie de lucerna, capre, pasari, etc video recent

355 EUR/m2 | 93 m2

Sarichioi, Tulcea

Vând proprietate, ideală pentru locuință proprie sau casă de vacanță.
1
2

Proprietatea este situata în zonă centrală, poziționată strategic vis-a vis de Hotel Delta Palace. Suprafață teren 330 mp cu ieșire la Dunăre (ideal pentru ponton, pescuit sau plimbări cu barca),complet racordată (apă, electricitate, canalizare). Terenul și construcția permit reamenajari diverse

330 m2

Sulina, Tulcea

teren arabil 10 ha extravilan

teren arabil 10 ha extravilan

de vânzare teren arabil 10 ha extravilan în loc. Mihail Kogălniceanu Jud. Tulcea

100,000 m2

Tulcea, Tulcea

vind casa10camere,tip pensiune
5
1

vind casa10camere,tip pensiune

casa 10 camere ,tip pensiune cu bai in camera ,2 bucatarii cu gaz ,doua centrale pe gaz,incalzire prin calorifereapa calda preparata pe gaz si solar boilere de 500l,barbechiu,beci,garaj.suprafata construita200mp,teren 300mp.

1000 EUR/m2 | 200 m2

Tulcea, Tulcea

Teren de vanzare Sarichioi Tulcea Delta Dunarii
6
5

Teren de vanzare Sarichioi Tulcea Delta Dunarii

TEREN DE VÂNZARE ÎN SARICHIOI, JUDEȚUL TULCEA - 1.779MP Preț propus de vânzare: 15 euro MP. Descriere: De vânzare teren intravilan ,cu o suprafață totală de 1.800 de metri pătrați, situat în localitatea Sarichioi, județul Tulcea. Caracteristici principale: Suprafață totală: 1.800mp Ideal ...

Sarichioi, Tulcea

Vand apartament cu 3 camere in Sfantu Gheorghe-Tulcea
10
1

Vand apartament cu 3 camere in Sfantu Gheorghe-Tulcea

Vand apartament cu 3 camere decomandate , compus din sufragerie, 2 dormitoare, bucatarie+camara , 2 bai, 2 balcoane si hol generos. Suprafata utila este de 72,71 mp. Este situat la etajul 1 intr-un bloc cu doua etaje din localitatea Sfantu Gheorghe -Tulcea. Apartamentul este bine intretinut si poate ...

1027 EUR/m2 | 73 m2

Sfantu Gheorghe, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea
Salvează căutarea