Promovat
ID 3624 EXCLUSIVITATE   Apartament 3 camere   Strada Babadag
20

ID 3624 EXCLUSIVITATE Apartament 3 camere Strada Babadag

LUX IMOBILIARE vă prezintă, în exclusivitate, un apartament cu 3 camere, situat pe Strada Babadag, într-una dintre cele mai bine conectate și apreciate zone din Tulcea. Zona este ideală pentru familii sau investiție, fiind aproape de magazine, școli, stații de autobuz și alte puncte de interes. Apartamentul ...

1190 EUR/m2 | 71 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare
20
4

ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare

SUPER OFERTĂ PREȚ REDUS! Alege varianta care ți se potrivește: 128.000 EURO Mobilată și utilată complet (Gata de mutare!) 122.000 EURO Nemobilată COMISION 0% PENTRU CUMPĂRĂTOR! Vă doriți o locuinta care să asigure un mediu ideal pentru toată familia? Agentia LUX Imobiliare vă propune spre vanzare ...

968 EUR/m2 | 126 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere, suprafata generoasa , Tulcea
9

Apartament 3 camere, suprafata generoasa , Tulcea

Agentia Acord Imobiliar va propune un apartament 3 camere, decomandat cu o suprafata utila de 69 mp, la etajul 4/4 , fara probleme cu izolatia. Imobilul se vinde partial mobilat si utilat , cu centrala pe gaz. Este un apartament modest si necesita mici retusuri pentru a fi trasnformat intr-un camin primitor. Compartimentarea ...

1029 EUR/m2 | 68 m2

c5, Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7866 Teren pentru construcție bloc - Cartier Vest
1

ID 7866 Teren pentru construcție bloc - Cartier Vest

Lux Imobiliare vă prezintă spre vânzare un teren intravilan de 827 mp, situat pe Strada Isaccei, între blocuri, cu două fronturi stradale de 21 m și 13 m. Terenul are două construcții existente ce necesită demolare, oferind libertatea de a planifica și construi exact cum doriți. Datorită amplasamentului ...

827 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând casă în Ceamurlia de sus
10
5

Vând casă în Ceamurlia de sus

Vând casă în Cemurlia de Sus Comuna Baia jud Tulcea , teren aproximativ 5000 m,

9 EUR/m2 | 5,000 m2

Ceamurlia de Sus, Tulcea

Apartament 2 camere zona Gavrilov Corneliu
9

Apartament 2 camere zona Gavrilov Corneliu

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Gavrilov Corneliu, ,etaj3 ,decomandat,mobilat utilat,renovat,suprafata totala 54 mp,living cu bucatarie open space,gaz la usa,pret 70000 euro,tel.07 arata numarul

1296 EUR/m2 | 54 m2

Tulcea, Tulcea

Vand teren intravilan 3

Vand teren intravilan

Vand teren intravilan de 1000 mp în Ceamurlia de Jos. Terenul are deschidere la strada asfaltata, cu posibilitate de racordare la canalizare. Deschiderea la strada este de 20 ml. Prețul este negociabil.

Ceamurlia de Jos, Tulcea

Spatiu de vanzare zona centrala -Tulcea
8

Spatiu de vanzare zona centrala -Tulcea

EXCLUSIVITATE AGENTIA IMOBILIARA EUROPA va propune spre achizitie  Spatiu comercial modern, situat intr-o zona centrala si intens circulata din Tulcea, ideal pentru dezvoltarea unei afaceri cu vizibilitate ridicata. Proprietatea are o suprafata de 100 mp si beneficiaza de vitrina generoasa la strada, ...

2550 EUR/m2 | 100 m2

central, Tulcea, Tulcea

17900 euro, NEGOCIABIL, teren intravilan I.C. Bratianu (23 August)
3

17900 euro, NEGOCIABIL, teren intravilan I.C. Bratianu (23 August), jud. Tulcea. Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un teren intravilan in localitatea I.C. Bratianu (23 August), jud. Tulcea cu suprafata totala de 911 mp., amplasat la drum asfalat cu o deschidere de 22,84 ml. Ca utilitati ...

911 m2

I.C. Bratianu, Tulcea

Belvedere | Apartament 2 camere, 60,5 mp
8

Belvedere | Apartament 2 camere, 60,5 mp

Apartament 2 camere, 60,5 mp Etaj 1 4 Strada Frumoasă, Tulcea vedere către Piața Civică Se vinde apartament spațios de 2 camere, cu suprafața de 60,5 mp, situat la etajul 1 al unui bloc cu 4 etaje, pe Strada Frumoasă, într-o zonă centrală, cu vedere către Piața Civică. Apartamentul este fără ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

Piata Noua, Tulcea, Tulcea

GARSONIERA , ETAJ 3,  BAIE PROPRIE  ,SUPRAFATA 11 MP .
6

GARSONIERA , ETAJ 3, BAIE PROPRIE ,SUPRAFATA 11 MP .

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare o garsoniera confort 3, cu baie proprie in zona Vest. Situata la etajul 3, suprafata totala 11 mp. Renovata recent Mobilata si utilata Izolata termic Va așteptam la vizionare! Ne puteți vizita la sediul nostru situat pe str. Pacii, nr. 6 (la parterul hotelului ...

1409 EUR/m2 | 11 m2

Tulcea, Tulcea

Vând apartament Tulcea 3

Vând apartament Tulcea

Vând apartament 2 camere cu balcon și logie. Apartamentul este izolat termic și are centrala proprie pe gaz. Este situat la etajul 3 din 4 în zona Gavrilov Corneliu (lânga Serviciul Taxe și Impozite), relații la telefon .

1200 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere de vanzare zona Spitalului -Tulcea
6
1

Apartament 3 camere de vanzare zona Spitalului -Tulcea

Agentia Imobiliara Europa VIZIONARE RAPIDA-CHEIA LA AGENTIE-MUTARE IMEDIATA-PRET REDUS DE LA 63.000euro-la 60.000euro Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 din 4, in zona Spitalului-Tulcea intr-o zona linistita si bine pozitionata, avand suprafata totala de 42.44 mp. Compartimentarea ...

1429 EUR/m2 | 42 m2

spitalului, Tulcea, Tulcea

Teren intravilan 2090 mp in Slava Rusa
10
1

Teren intravilan 2090 mp in Slava Rusa

Teren 2093 mp in Slava Rusa Terenul este intravilan de forma dreptunghiulara cu dimeniunile aproximative : 28 x 72 m Apa este pe teren Energia electrica a fost debransata intrucat acolo nu mai locuieste nimeni de o perioada lunga de timp Terenul are 2 intrari: una pe strada Veterani, nr 155 si una la ...

275 EUR/m2 | 80 m2

Slava Rusa, Tulcea

Teren Delta, Razim-Sinoe 6

Teren Delta, Razim-Sinoe

Teren extravilan construibil, cadastru, itabulare, acces la lac Golovita, lac Ceamurlia, complexul lagunar Razim-Sinoe; Doua drumuri de acces neamenajate, Utilitati in apropiere, sat Lunca, Ceamurlia, jud. Tulcea. 9.5ha Google maps , poze goo.gl/SLuUmD , suprafata totala: 9,5, Front stradal: 480

10 m2

Ceamurlia de Jos, Tulcea

Teren de vânzare  1300 m2
1

Teren de vânzare 1300 m2

Terenul se afla pe strada mare Zona atractivă Preț în privat

1,200 m2

Slava Rusa, Tulcea

Cerna-Vand casa batraneasca 18 000 Euro negociabil - la 15 km de Dunare
11
4

Vand casa  batraneasca cu 2 camere, beci + dependinte , fantana proprie cu hidrofor pozitionata in centrul comunei Cerna (100 m pana la DN22D-Drumul spre Delta si Mare). Imobilul se afla intr-o zona in plina dezvoltare, cu potential turistic si in apropierea Casei Memoriale Panait Cerna(300 m), Lacului ...

39 EUR/m2 | 466 m2

Cerna, Tulcea

vand teren extravilan 2