Promovat
ID 6711 Vila modernă D+P+E+M în Zona Alexandru cel Bun
20
6

ID 6711 Vila modernă D+P+E+M în Zona Alexandru cel Bun

LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare o vilă impresionantă, situată în zona Alexandru cel Bun, unde confortul, relaxarea și funcționalitatea se îmbină perfect. Construită în 2019, din cărămidă, cu izolație exterioară de 10 cm și placare cu piatră naturală, acoperiș din țiglă și finisaje de calitate, ...

782 EUR/m2 | 275 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
PENINSULA RESORT-RESORT IN DELTA DUNARII | 39 UNITATI |AQUAPARK  SPA
20

PENINSULA RESORT-RESORT IN DELTA DUNARII | 39 UNITATI |AQUAPARK SPA

În una dintre cele mai spectaculoase destinații naturale din Europa, în localitatea Murighiol – una dintre principalele porți de acces către Delta Dunării – este disponibil spre vânzare Peninsula Resort, un complex turistic complet integrat, dezvoltat pentru operare hotelieră și investiție pe termen ...

1175 EUR/m2 | 2,979 m2

Murighiol, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Gradinarilor
8

Apartament 2 camere,str.Gradinarilor

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat , situat pe str.Gradinarilor , la etajul 4 . Suprafata total 52 mp . Apartamentul este liber, si necesita renovare totala . PRET 43000 EURO, negociabil Va asteptam la vizionare !

878 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,zona Eden
10
1

Apartament 2 camere,zona Eden

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat , situat la etajul 4 , pe str.Viitorului,zona Eden . Suprafata totala 54 mp . Se vinde mobilat si utilat . Incalzire : debransat . Gaz la usa. Ocupabil imediat ! PRET 53000 EURO Va asteptam la vizionare !

1060 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere,str.Isaccei,mobilat gaze
8

Apartament 2 camere,str.Isaccei,mobilat gaze

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , imbunatatit , decomandat , situat Ultracentral , la etajul 3 . Suprafata totala 53 mp . Incalzire proprie , centrala pe gaz . Apartamentul este renovat si se vinde mobilat +utilat conform pozelor . PRET 77000 EURO Va asteptam la vizionare !

1604 EUR/m2 | 48 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan de vânzare   5.000 m2 , Mineri - posibilitate parcelare lot
4
2

Teren intravilan de vânzare 5.000 m2 , Mineri - posibilitate parcelare lot

Locație: Mineri Suprafață: 5.000 m Categorie: Teren intravilan Utilități: Apă și curent electric în apropiere Front stradal : 50m liniari Ideal pentru: Construcție casă de vacanță sau rezidențială Investiție pe termen lung pentru parcelare si constructie cartier Activitate agricolă Activitate ...

5,000 m2

Mineri, Tulcea

Promovat
ID 1260 Garsoniera confort 1 - Zona KAUFLAND
8
2

ID 1260 Garsoniera confort 1 - Zona KAUFLAND

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră modernă, confort 1, spațioasă și luminoasă, amplasată într-o zonă liniștită, în apropiere de Kaufland una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Tulcea, la un ETAJ INFERIOR acces facil și confort sporit! Suprafață totală: 42 mp Compartimentare: ...

1464 EUR/m2 | 42 m2

Tulcea, Tulcea

Teren 2093 mp in Slava Rusa
9
9

Teren 2093 mp in Slava Rusa

Teren 2093 mp in Slava Rusa Terenul este intravilan de forma dreptunghiulara cu dimeniunile aproximative : 28 x 72 m Apa este pe teren Energia electrica a fost debransata intrucat acolo nu mai locuieste nimeni de o perioada lunga de timp Terenul este situat pe strada Veterani, nr 155 si are iesire si ...

275 EUR/m2 | 80 m2

Slava Rusa, Tulcea

Promovat
ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA
9

ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA

Lux Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Piața Nouă o locație centrală și foarte bine conectată la toate facilitățile. Apartamentul este poziționat la etajul 2, într-un bloc solid, cu acces rapid către mijloace de transport în comun, Piața Nouă, școli, ...

1364 EUR/m2 | 55 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa zona Pacii
14
3

Casa zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa zona Pacii,suprafata totala 230 mp,suprafata utila 100 mp,deschidere 9 ml,loc parcare in curte ,2 intrari ,2 corpuri,un corp mobilat utilat complet,un corp necesita renovare,centrala gaz pe butelii,gaz la poarta ,pret 85000 euro,tel.0747698898

850 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3
10

ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3

Nu mai căuta! Ai găsit! O locuință doar a ta! Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona E3, lângă Hypermarket-ul Kaufland, la un ETAJ INFERIOR ideal pentru confort și acces facil! Poziționarea blocului este foarte accesibilă, aproape de mijloacele de transport ...

1414 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

De vânzare teren + casă 3200mp
2
1

De vânzare teren + casă 3200mp

Terenul se afla la intrarea în Com. Murighiol lângă Pensiunea Cristiana.

3,200 m2

Murighiol, Tulcea

Casa si teren Murighiol
7
1

Casa si teren Murighiol

Vând teren intravilan în suprafață de 715 mp., în "zona 0" a com. Murighiol, jud. Tulcea. Terenul cuprinde o casă și o anexă și sunt situate în centrul comunei, la 50 m. de primărie și la 300 m. de lacul Murighiol. Terenul este pretabil pentru reconstruirea unei vile de vacanță sau pentru construirea ...

84 EUR/m2 | 715 m2

Murighiol, Tulcea

ID 3621 Apartament 3 camere   Strada ISACCEI
10

ID 3621 Apartament 3 camere Strada ISACCEI

Agentia Lux Imobiliare va propune spre VANZARE un apartament cu 3 camere, situat pe Strada Isaccei, intr-o zona bine cotata pe piata imobiliara, avand la indemana tot ce este necesar pentru un stil de viata relaxat (magazine, Piata Veche, Parcul Personalitatilor, Parcul Ciuperca, Lacul Ciuperca, Scoala ...

1141 EUR/m2 | 64 m2

Tulcea, Tulcea

Casa batraneasca de vanzare
10
3

Casa batraneasca de vanzare

Sunt doua corpuri de case in truna 2 camera Baie bucatarie hol still balcon si cel deal doilea corp de casa 2 camera bucatarie si SE plate sa SE mai faca o camera sau Baie la alegere

65 EUR/m2 | 230 m2

Tulcea, Tulcea

Casa la tara , Ciucurova jud Tulcea 3

Casa la tara , Ciucurova jud Tulcea

Vând casă la țară Comuna Ciucurova, Tulcea Vând casă situată în comuna Ciucurova, județul Tulcea. 3 camere + bucătărie Teren generos: 3.000 mp Ideală pentru cei care caută liniște, aer curat și spațiu verde Locuința este perfectă pentru o familie, casă de vacanță sau chiar investiție în agroturism. ...

90 EUR/m2 | 500 m2

Ciucurova, Tulcea

Crisan, Delta Dunarii
2
3

Crisan, Delta Dunarii

De vânzare casă bătrânească cu teren - 1941 m2, Comuna Crișan, județul Tulcea. Amplasare pe drumul principal, deschidere la Dunăre aproximativ 23 m, lungime teren aprox. 80 m, racordată la curent electric. Preț 37 euro m2.

1,941 m2

Crisan, Tulcea

Teren + casa batraneasca

Teren + casa batraneasca

Se vinde casa batraneasca cu teren 4000 m2 in sat Telita, jud. Tulcea

Telita, Tulcea

Id 20025 apartament 2 camere | centrul orașului | mobilat & utilat
20

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare (sau închiriere) un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă de maxim interes, chiar în inima orașului Tulcea. Proprietatea beneficiază de o poziționare strategică, oferind un stil de viață relaxat, cu toate facilitățile urbane la doar câțiva pași distanță. LOCALIZARE ...

1453 EUR/m2 | 53 m2

Tulcea, Tulcea

Casa cu teren Ceamurlia de jos
1
2

Casa cu teren Ceamurlia de jos

Casa bătrânească in centrul Ceamurliei de jos ,cu 5 camere si Bucătărie si teren aferent în suprafață de 2907 m.p..Casa este veche nu poate fi locuita,necesita investiții ,anul trecut am turnat centura și am ridicat mansarda se mai pot face încă atâtea camere sus ,acoperiș țigla metalică și tâmplărie ...

11 EUR/m2 | 2,907 m2

Ceamurlia de Jos, Tulcea

Promovat
ID 6712 Vilă P+M - Mineri
20
1

ID 6712 Vilă P+M - Mineri

Lux Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate situată în Mineri, la doar 5,6 km de Tulcea (7 minute cu mașina) și la 100 m de Str. Brăilei DN22-E87. Detalii proprietate: Teren: 2.564 mp, cu front stradal de 20 ml la drum asfaltat Casă P+M (la roșu), structură din BCA, acoperită cu țiglă, cu ...

597 EUR/m2 | 335 m2

Mineri, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total
10

Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , modern , decomandat , situat pe str. Isaccei , central , la etajul 4 . Suprafata totala 50 mp . Incalzire proprie centrala pe gaz . Apartamentul se vinde mobilat si utilat complet , conform pozelor . PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1500 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan Chilia Veche, Delta Dunarii
3
5

Teren intravilan Chilia Veche, Delta Dunarii

Vand teren intravilan in Chilia Veche, judetul Tulcea, suprafata 2396 mp,situat la 300 m de Dunare, acces la 2 strazi, front stradal 37 m si 39 m. Terenul este impartit (dezlipit) in 2 loturi de 1198 mp fiecare, acestea putand fi cumparate separat.Utilitatile sunt pe strada. Cadastru si intabulare, ...

Chilia Veche, Tulcea

Promovat
ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag
20
4

ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag

SUPER PREȚ - 83.000 EURO - 108 MP LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament tip duplex, amplasat ultracentral, pe Strada Babadag o zonă de top, ideală pentru cei care apreciază confortul, spațiul și accesul rapid la toate punctele de interes din oraș. Suprafață totală: 108 mp Etaje: 4 și ...

769 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea
Salvează căutarea