Comision 0
Teren ( cu casa si spatiu alimentatie publica construite) pretabil pentru:
- imobil locuinte
- spatiu mixt : comercial + locuinta
- spatiu comercial
-restaurant
-clinica medicala
- clinica veterinara
- catering
- after school
- bazin pentru activitati de recuperare
Deschideri:
-strada Istriei 20m
-strada Plut Ion Nedelcu 17.43m
-strada Satelitului 13.13m
In prezent exista o locuinta S+P+1+M cu o curte generoasa, foisor si piscina. Locuinta poate fi filosita de 3 familii, existand cate un apartament pe nivle.
Tot pe acest teren, cu deschidere la Str Plut Ion Nedelcu 90 exista un spatiu cu destinatie alimentatie publica - bar cu terasa cu toate dotarile.
Deschidere la strazile: Istriei 31, Plut. Ion Nedelcu 90 si Satelitului.
Pentru detalii si vizionari sunati la telefon 0750481305
COMISION 0!
Va propunem spre inchiriere un spatiu comercial cu adevarat remarcabil, situat intr-una dintre cele mai prestigioase si dinamice zone ale Capitalei-in proximitatea imediata a Pietei Romane si a Bulevardului Magheru, pe strada Jules Michelet nr 7.
Proprietatea este amplasata la parterul inalt al unei vile elegante, datand din anul 1938, ce pastreaza farmecul arhitecturii interbelice, imbinat armonios cu functionalitatea contemporana. Imobilul beneficiaza de o pozitie privilegiata pe o strada discreta, cu acces securizat prin bariere si paza permanenta la cele doua intrai, oferind un plus de intimitate si exclusivitate, fiind situat vis-a-vis de Ambasada Marii Britanii.
Spatiul beneficiaza de o suprafata generoasa de 170 mp impartita in 7 incaperi luminoase ce pot fi configurate in functie de necesitati, 2 bai, 2 spatii depozitare si un garaj ce poate fi transformat in spatiu de lucru.
Proprietatea dispune si de acces la curtea interioara ideal pentru momente de relaxare sau activitati auxiliare.
In prezent, spatiul este amenajat si complet echipat pentru desfasurarea unei academii de make-up, oferind un cadru profesional gata de utilizare. Totodata, acesta poate fi predat si nemobilat, adaptandu-se astfel unei game variate de destinatii: birouri premium, clinica sau cabinet, showroom, salon de remodelare ori alte activitati ce necesita un cadru reprezentativ.
Aceasta proprietate reprezinta o oportunitate rara de a va desfasura activitatea intr-un spatiu cu personalitate, intr-o locatie top, ce imbina vizibilitatea excelenta cu rafinamentul si discretia.
Vilă modernă în complex rezidențial - FINALIZATA - Finisata complet – zona Metro Voluntari
Vilă elegantă, situată într-un ansamblu rezidențial nou din Voluntari, realizată de un dezvoltator cu experiență, ce îmbină construcția solidă cu tehnologia modernă și un stil de viață confortabil, aproape de București.
Proprietatea este dispusă pe P+1+M și oferă 145 mp utili, compartimentați eficient în 5 camere:
living generos cu dining și acces către terasă și curte privată
3 dormitoare spațioase
Hobby room la mansarda/ ce poate fi folosit ca un dormitor suplimentar
4 băi finisate premium
Beneficiază de curte proprie, acces securizat în complex și 2 locuri de parcare chiar în fața casei.
Construcția este realizată pe structură din beton armat (stâlpi, grinzi și plăci de 20 cm), cu pereți din cărămidă Porotherm (25 cm exterior / 20 cm interior) și termoizolație exterioară cu polistiren de 10 cm. Acoperișul este izolat cu 30 cm vată minerală, iar soclul este protejat cu hidroizolație și XPS, pentru eficiență energetică și durabilitate.
Dotări și avantaje:
încălzire în pardoseală TECE
pompă de căldură Viessmann (încălzire, răcire și apă caldă, boiler 200L)
tâmplărie PVC Rehau cu geam performant
izolație fonică între unități (vată minerală + gips-carton)
costuri reduse de întreținere
Poziționarea oferă acces rapid către Pipera, Băneasa și centrul Capitalei, într-un cadru liniștit, ideal pentru o familie modernă sau ca investiție sigură.
Confort, eficiență și intimitate – într-o locuință construită corect, pregătită pentru viitor.
lA PRET SE ADAUGA TVA IN CONDITIILE LEGII
COMISION 0%
Spațiu comercial de închiriat – situat la parterul unui bloc din zona Colentina – Maior Băcilă, cu o suprafață de 48 mp.
Spațiul este open-space, luminos și ușor adaptabil pentru diverse activități comerciale sau de birou.
Dispune de acces direct din stradă, vizibilitate bună și vad pietonal intens, potrivit pentru:
• notariat, agenție de turism, cabinet avocatură sau contabilitate,
• frizerie, salon de înfrumusețare sau alte servicii,
• mic magazin, showroom sau birou de reprezentanță.
Chiria este de 600 euro/lună, iar spațiul se poate amenaja în funcție de nevoile chiriașului.
Pentru detalii si vizionari va stau la dispozitie la numarul: 0722977509
O sa va fac o descriere succinta si coerenta a acestui frumos, elegant si modern spatiu de birouri.
Ca agent imobiliar vezi constant proprietati frumoase, iar uneori spectaculoase. Insa unele iti "intra pe sub piele" si te "contamineaza". Asa ca inainte de orice, am sa imi descarc sufletul si o sa scriu ca sunt in egala masura incantat sa fiu cel care se ocupa de vanzarea acestui birou, dar si ofticat ca nu este al meu!
Daca esti notar si aici ar fi biroul tau unde as veni sa semnez, as fi impresionat!
Daca esti avocat si aici ar fi biroul tau unde as veni sa discutam o speta, as fi impresionat!
Daca aici ar fi o firma de resurse umane, o firma de contabilitate sau un birou de consultanta si v-as calca pragul, as fi impresionat!
Si da, indiferent ce "mi-ati vinde", as fi tentat sa cumpar!
De locatie, pentru ca nu suntem oricunde, ci pe Maresal Averescu, locatie cu prestigiu, in "buricul targului" si unde este impresionant sa ai biroul.Si suntem la etajul 3 al unei cladiri de 3 etaje, nu suntem in bloc.
Apoi, n-ai cum sa nu fii impresionat de spatiu. De dimensiune. De cele 6 camere, de cei 158 mp utili(utili, atentie!), de faptul ca exista o bucatarie si o chicineta in spatiu + alta bucatarie pe terasa si 3 grupuri sanitare si un aspect foarte important, faptul ca apartamentul este singur pe etaj. Se vinde un apartament cat un etaj.
Iar daca pentru unii, marimea nu conteaza, atunci cu siguranta conteaza aspectul! Iar imobilul acesta exceleza in aspect.
Este bine impartit, bine finisat, ideal compartimentat pentru orice afacere, birou, care se respecta si are standarde de calitate.
Si pentru ca imaginea incepi sa ti-o creezi "de la prima vedere", cladirea noastra este reabilitata termic si fatada refacuta.
Daca in periplul tau printre multitudinea de fotografii, sau prin turul virtual, te-ai ratacit, da-mi voie sa reiau ce vindem.
Asadar, se vinde un ...etaj....un apartament cu 6 camere, un total de 3 birouri de lucru, 2 birouri director, sala de intalniri, loc de asteptare, 3 bai, 2 bucatarii (o bucatarie generoasa, o chicineta pe etaj si acces la inca o bucatarie de vara pe terasa imobilului), acces la o terasa superba deasupra apartamentului si 3 boxe in subsol.
Anul constructiei este 1937, iar imobilul se afla incadrat pe clasa 2 de risc seismic.
Si da, invidiosi vor fi toti cei care vor calca pragul locatiei premium in care poti acum sa iti muti biroul, afacerea, serviciile.
Locul unde vei putea dezvolta catre urmatorul nivel, mostenirea ta. Visul tau. Viata ta. Dar, dincolo de invidie, voi aprecia mereu acea persoana care stie sa faca o alegere constienta, asumata, bazata pe respectul pentru propria lui persoana in primul rand. Apoi, pe respectul pentru cei care ii sunt angajati, clienti, colaboratori.
Imaginea conteaza, imaginea vinde. Insa confortul, eleganta, rafinamentul-ele sunt cele care determina atitudinea. Si atitudinea face diferenta. In orice. Asa ca bun venit in locul creat special pentru a creste vise!
Vă propunem un lot intravilan de 673 mp, cu o deschidere generoasă de 16.90 ml, situat într-una dintre cele mai liniștite și căutate zone din localitatea Mihail Kogălniceanu. Spre deosebire de alte oferte, acest teren este liber de construcții, oferindu-vă un "tablou alb" pentru viitoarea locuință.
Principalele avantaje:
• Terenul are ieșire la drum betonat și acces facil către DN 2A.
• Toate utilitățile (apă, curent electric, gaze și canalizare) sunt disponibile exact la limita lotului, asigurând un proces de construcție fără bătăi de cap.
• Terenul este liber de orice construcție, ceea ce elimină costurile și timpul necesar pentru demolare.
Detalii Urbanistice:
• Regim înălțime: P+1.
• POT: 20%
• CUT: 0.4.
Ideal pentru o familie care dorește un regim de viață liniștit sau pentru un investitor care caută un activ cu lichiditate ridicată.
Sună acum pentru detalii!
Căutați un teren generos pentru o reședință de familie cu grădină mare? Acest lot de 701 mp din Mihail Kogălniceanu îmbină suprafața optimă cu o poziționare strategică.
Atuurile proprietății:
• 701 mp care permit o amprentă la sol a casei de până la 140 mp, lăsând spațiu amplu pentru curte, foișor sau piscină.
• Deschidere 16.96 ml la drum betonat, ideală pentru un proiect arhitectural modern cu garaj dublu.
• Branșarea la apă, curent, gaze și canalizare se face imediat, rețelele fiind poziționate la limita proprietății.
• Cartier format exclusiv din locuințe individuale, cu trafic redus și comunitate primitoare.
Teren liber de construcții, intravilan, cu indicatori urbanistici P+1 (POT 20%, CUT 0.4).
Fie că ești la prima casă sau cauți o oportunitate de investiție într-o zonă în plină dezvoltare, acest teren reprezintă o alegere sigură.
Programează o vizionare chiar astăzi!
Comision 0% pentru chiriaș
Vă propunem spre închiriere o vilă spațioasă, complet mobilată și utilată, situată pe un teren generos, ideală atât pentru rezidență, cât și pentru desfășurarea unor activități comerciale.
Proprietatea este amplasată stradal, pe Șoseaua Andronache, în imediata apropiere a magazinelor Kaufland și Hornbach și la aproximativ 6 minute de mers pe jos de complexul comercial Carrefour Colentina.
Zona beneficiază de acces facil la mijloacele de transport în comun: stația de autobuz se află la doar 3 minute de mers, iar stația de tramvai (linia 21) la aproximativ 5 minute. De asemenea, poziționarea oferă acces rapid către zona de nord a orașului, datorită proximității față de autostrada A3.
Suprafața utilă totală de aproximativ 295 mp, împreună cu terenul de 600 mp, oferă flexibilitate în configurarea spațiului și o versatilitate ridicată, fiind potrivită atât pentru locuire, cât și pentru diverse activități comerciale.
Compartimentare:
Parter: hol central, casa scării, living generos, bucătărie închisă cu acces direct către terasă, baie, acces către demisol
Etaj: 3 dormitoare, baie, balcon și terasă de aproximativ 20 mp, cu acces din dormitor
Mansardă: spațiu open-space (zonă de zi/dormitor/birou), baie, spații de depozitare
Date tehnice:
Suprafață utilă: 250 mp
Suprafață totală utilă (inclusiv terase): ~295 mp
Terasă parter: 20 mp
Terase etaj: 25 mp
Suprafață teren: 600 mp
Curte liberă: aproximativ 480 mp
Curte amenajată, cu spații verzi generoase și vegetație matură
Zonă de recreere (grătar și loc de joacă)
Parcare în incintă
Încălzire: centrală termică proprie
Aer condiționat: aparate tip split montate pe perete
Proprietatea se închiriază complet mobilată și utilată
Vila a fost construită în anul 2004 și a beneficiat de întreținere periodică, aflându-se într-o stare tehnică foarte bună.
Datorită amplasării și configurației, proprietatea este ideală pentru:
Locuință
Unități de învățământ privat / afterschool
Activități de cosmetică și estetică
Centru de servicii medicale
Birouri (agenții, brokeraj etc.)
Diverse servicii de proximitate
Se acceptă desfășurarea de activități comerciale, în anumite condiții.
Vă invităm la vizionare pentru a descoperi potențialul acestei proprietăți.
Pentru informații complete și vizionari: 0723 301 487
Oportunitate de Construcție/Investiție – Teren Intravilan cu toate utilitățile
Vă prezentăm spre achiziție un teren intravilan generos în suprafață de 710 mp, situat într-o zonă de case liniștită din localitatea Mihail Kogălniceanu (Str. Kara-Murat nr. 27). Este locația ideală pentru cei care își doresc o locuință individuală departe de agitație, dar cu acces rapid către DN 2A.
De ce să alegi acest teren?
1. Terenul dispune deja de branșamente pentru apă și curent electric. Rețelele de gaze și canalizare se află exact la limita proprietății, reducând semnificativ costurile și timpul de așteptare pentru viitoarea construcție.
2. Deschiderea de 16.90 ml este la un drum betonat, oferind un acces auto facil și curat.
3. Vecinătăți formate din case locuite, într-un cartier aerisit și liniștit.
Parametri Urbanistici (Conform Certificatului de Urbanism):
• Regim înălțime: P+1 (ideal pentru vilă modernă);
• POT maxim: 20%;
• CUT maxim: 0.4;
Pe teren există o construcție demolabilă, oferind avantajul unor autorizații de demolare/reconstrucție mai rapide.
Proprietatea se pretează excelent pentru o reședință permanentă sau pentru investiție, având în vedere cererea în creștere din zonă.
Nu rata ocazia! Sună ACUM pentru a programa o vizionare și a face primul pas către noua ta casă!
Oportunitate de Investiție: Teren intravilan 2.084 mp – Ideal pentru Mini-Ansamblu Rezidențial
Vă propunem spre achiziție un activ imobiliar cu potențial ridicat de dezvoltare, situat în localitatea Mihail Kogălniceanu, pe strada Kara-Murat nr. 27. Proprietatea este compusă din 3 loturi alăturate, însumând o suprafață totală de 2.084 mp, oferind o deschidere cumulată de peste 50 de metri liniari la drum betonat.
Configurația Proiectului:
• Lot 1: 710 mp (include construcție demolabilă, utilități branșate: apă, curent).
• Lot 2: 673 mp (teren liber, utilități la limită).
• Lot 3: 701 mp (teren liber, utilități la limită).
De ce este aceasta o investiție strategică?
1. Infrastructură Completă: Accesul se face pe drum betonat, cu conexiune facilă și rapidă către DN 2A. Toate utilitățile necesare (apă, curent, gaze, canalizare) sunt prezente pe proprietate sau la limita acesteia.
2. Eficiență în Construcție: Cele 3 loturi permit dezvoltarea simultană a 3 sau chiar 4 unități locative (în funcție de PUZ/PUD), optimizând costurile de șantier și logistica.
3. Parametri Urbanistici Favorabili: Regim P+1, POT 20%, CUT 0.4.
4. Cerere în Creștere: Zona Mihail Kogălniceanu cunoaște o expansiune constantă, fiind o locație strategică pentru personalul din zonă și familiile care caută liniște aproape de Constanța.
Proprietăți intravilane, fără sarcini, gata pentru tranzacționare imediată. Se pot vinde la pachet pentru un preț negociat sau individual.
Acest teren reprezintă "pânza albă" perfectă pentru un dezvoltator care dorește să livreze case individuale de calitate într-o comunitate sigură și liniștită.
Contactați-ne pentru a discuta detaliile financiare și pentru a programa o vizionare a întregului amplasament!
Va propun spre vanzare un apartament la casa cu curte comuna cu inca doua apartamente situat intr-o zona linistita si inverzita. Apartamentul dispune pe langa cei 96 mp utili si de un beci mare si pod.
Pozitionat in zona Dambovita, apartamentul are ca sivecinatati imediate zona Iosefin si Sagului, iar in apropiere regasim benzinaria OMV, Banca ING, Hotel Ambassador, Parcul Clabucet etc.
Caracteristici:
- Suprafata utila 92.8 mp
- Suprafata construita 119.1 mp
- Teren 1035mp ( cota proprie 48% )
- An constructie 1930
- Constructie caramida
- Utilitati: gaz, curent, apa si canalizare
Compartimentare:
- Veranda intrare
- 2 Dormitoare
- Camera de zi
- Bucatarie
- 2 Bai
- Camera depozitare
- Beci
- Pod
Pentru mai multe detalii, poze si vizionari, nu ezitati sa ma contactati !
Proprietatea se vinde cu COMISION 0% pentru cumparator !
Ofer spre inchiriere apartament 3 camere,ultracentral situat pe soseua Panduri nr 5 ,bine utilat,luminos o impartire a camerelor excelenta an 1989.Ca puncte de intres: Hotel Marriott,cartier Cotroceni,Catredala Neamului,Casa Popurului,Mall ,statie RATB. ,Paercul Cotroceni,Piata Agroalimentara Cotroceni.
Comision 0% pentru cumparator!
Va prezint spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in complexul Avangarden Bartolomeu faza 3,la etajul 1 a unui bloc de 9 etaje, cu orientare spre Sud-Vest ceea ce ofera lumina naturala pe tot parcursul zilei.
In acest cartier, beneficiezi de complexuri comerciale chiar in imediata apropiere: Penny, cofetarie, farmacii si banci si la perterul blocului o gradinita privata.În incinta cartierului ai acces facil către o arie largă de servicii: medic de familie, cabinet stomatologic, sau cabinet dentar, mijloace de transport in comun. Locurile de joaca, parcurile, zonele de recreere si spatiile verzi reprezinta 60% din suprafata cartierului.
Structura semidecomandata a celor 55 mp utili, si 4 de balcon, este srtucturata astfel;
- hol intrare;
-bucatarie deschisa;
-living;
-balcon;
-baie;
-dormitor;
DOTARILE PROPRIETATII;
-centrala proprie;
-parcare;
-boxa pentru depozitare;
Apartamentul se vinde exact ca in poze si nu a fost locuit niciodata!
Pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare, vă stau la dispoziție la numarul de telefon 0745 835 835!
Se oferă spre vânzare o clădire comercială versatilă, situată în Centrul Civic al Brașovului, pe strada 13 Decembrie nr. 17 – o zonă cu vizibilitate excelentă și acces facil către principalele artere ale orașului.
Proprietatea este pretabilă pentru o gamă largă de activități: sediu companie, clinică medicală, centru educațional, call center sau alte activități de birouri.
Comision 0%
PRET + TVA 21%
Caracteristici generale:
-suprafață utilă totală: 612 mp
-regim de înălțime: D + P + 2E
-suprafată totala teren; 475 mp
-amprenta clădirii la sol: 284 mp
-destinație clădire: construcții administrative si scoial culturale
Demisol (41 mp):
-spațiu tehnic / depozitare
Parter (224 mp):
-spații de birouri
-grup sanitar
-cameră tehnică
-zonă recepție / open space (adaptabil)
Etaj 1 (169 mp):
-multiple birouri
-2 grupuri sanitare
Etaj 2 (178 mp):
-birouri + sală de ședințe
-grupuri sanitare
!!! Toate nivelurile permit recompartimentare, oferind flexibilitate totală pentru configurarea spațiului în funcție de activitate.
Dotări și facilități
-putere totala instalata: 75 kw
-panou electric pe fiecare etaj
-sistem de supraveghere video + alarmă
-sistem de ventilație (etajele 1 și 2)
-aer condiționat (parter și etaje)
-centrală termică pe gaz + boiler
-grup electrogen (funcționare independentă în caz de pană de curent)
-autorizație ISU
Proprietatea este ideală pentru companii care își doresc un sediu reprezentativ, cu suprafață generoasă și posibilitate de personalizare completă a spațiului.
Pentru detalii suplimentare, planuri sau programarea unei vizionări. aștept să mă contactezi la: 0722 863 004
Spațiu comercial stradal de închiriat, situat central în Brașov, pe strada Iuliu Maniu nr. 15, într-o zonă cu vad comercial foarte bun și trafic intens pietonal și auto.
Poziționarea stradală oferă foarte bună expunere comercială și acces facil, fiind o alegere potrivită pentru business-uri care pun accent pe vizibilitate, accesibilitate și prezență într-o zonă centrală activă.
Spațiul are o suprafață utilă totală de 72 mp, compartimentată astfel:
• 57 mp parter
• 15 mp subsol
Compartimentarea este de tip vagon, oferind posibilitatea unor reamenajări și adaptări în funcție de specificul activității desfășurate.
Câteva activități pretabile pentru acest spațiu:
-Showroom si prezentare de produse/cabinet servicii medicale/ sediu firma/ agenție imobiliara sau turism/ salon de înfrumusețare/ cabinet notarial, dar si multe altele. Te aștept la o vizionare pentru a discuta mai detaliat.
Aspecte Importante!!!
-Comision 0% Chirias
-Disponibilitate imediata
-Închiriere pe o perioadă de minim 2 ani
-Mobilierul din fotografii nu este inclus!!!
Suna-ma la: 0722 863 004
Comision 0% pentru Cumparator!
Te invit să îți prezint spre vânzare o cameră de cămin de tip garsonieră, situată în cartierul Tractorul, pe Aleea Constructorilor nr. 20, la parterul unui bloc cu P+4 etaje, construit în jurul anului 1975 și anvelopat termic.
Proprietatea are o suprafață utilă de 21 mp și este compartimentată eficient in raport cu suprafața acesteia, respectiv în dormitor, hol și baie. În hol există posibilitatea amenajării unei chicinete, ceea ce permite transformarea spațiului într-o locuință complet funcțională.
Garsoniera este parțial mobilată și utilată, însă necesită renovare aproape completă, fiind ideală pentru cei care doresc să își amenajeze locuința după propriul gust sau pentru investiție (închiriere ulterioară).
Dormitorul beneficiază de fereastră cu geam termopan, iar încălzirea se realizează prin convector pe gaz, existând racord de gaz în interior.
Apa caldă este furnizată din rețeaua orașului, iar proprietatea dispune de contorizare separată pentru toate utilitățile. Racordare gaz existenta.
Un avantaj suplimentar îl reprezintă accesul la bucătăria comună de pe palier.
Zona este una foarte bine dezvoltată, cu acces rapid către puncte de interes precum Coresi Shopping Resort, Parcul Tractorul și Piața Tractorul. De asemenea, există acces facil către Centrul Civic Brașov, mijloace de transport în comun, supermarketuri, școli și grădinițe.
Pentru detalii si vizionari, va rog sa mă sunați la: 0722 863 004
COMISION 0% pentru Chiriaș !
Va propun spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Victoriei, situat la intersectia dintre Bulevardul Ion Mihalache si Strada Turda, intr-o pozitie de top din zona de nord a Bucurestiului.
In proximitate se regasesc foarte multe puncte de interes precum: Parcul Herastrau, Parcul Kiseleff, Piata Victoriei, Primaria Sectorului 1, Arcul de Triumf, Colegiul National Tudor Vianu, Guvernul Romaniei si multe alte institutii de stat si private, spitale, scoli, licee.
Apartamentul este complet mobilat si utilat, dotat cu obiecte de foarte buna calitate. Desi proprietatea a mai fost locuita, a fost igienizata complet si poate fi considerata ca si prima inchiriere.
Imobilul este foarte spatios, avand aproximativ 60mp cu tot cu balcon. Exista o incapere speciala pentru masina de spalat rufe, care este prevazuta si cu uscator. Pe holul de intrare exista un dressing pe tot peretele, ce deserveste foarte bine ca spatiu de depozitare. Apartamentul este decomandat, ceea ce ofera privacy fiecarei camere. Este perfect pentru o familie cu sau fara copil, plus ca in sufragerie exista si un pat individual de o persoana in cazul in care exista oaspeti ce stau peste noapte, sau pentru copil.
Apartamentul nu este dotat cu centrala termica proprie, dar nu are probleme de incalzire sau apa calda, pentru ca este foarte apropiat de punctul termic, iar faptul ca este situat la etajul 2 ajuta mult pentru traseul apei calde din tevi.
Contractul se face pe o perioada de 1 an. Nu acceptam animale.
Pentru orice alte detalii, va rog sa ma contactati telefonic.
Ofer spre inchiriere apartament 3 camere,ultracentral situat pe soseua Panduri nr 5 ,bine utilat,luminos o impartire a camerelor excelenta an 1989.Ca puncte de intres: Hotel Marriott,cartier Cotroceni,Catredala Neamului,Casa Popurului,Mall ,statie RATB. ,Paercul Cotroceni,Piata Agroalimentara Cotroceni.
Ansamblu 3 proprietăți de locuință / investiție / mixt | ~1.200 mp construiți - 676 mp teren | Dorobanți – Romană – Victoriei
Vă prezentăm un ansamblu imobiliar cu potențial investițional ridicat, amplasat pe Strada Grigore Alexandrescu nr. 81–83, în proximitatea zonelor Dorobanți, Piața Romană și Piața Victoriei.
Proprietatea este amplasată pe un teren de 676 mp, cu deschidere de aproximativ 18 ml, amprentă construită totală de 437 mp și curte liberă, cu posibilitate de amenajare a mai multor locuri de parcare în incintă.
Ansamblul este compus din 3 corpuri de clădire independente, având o suprafață utilă totală de aproximativ 1.000 mp și o suprafață construită desfășurată estimată de aproximativ 1.200 mp, la care se adaugă terasă circulabilă de 33 mp.
Configurație:
C1 – Imobil principal P+3E – compus din 4 apartamente, câte unul pe fiecare nivel, cu posibilitate de compartimentare și exploatare flexibilă.
C2 – Clădire independentă S+P+1+Pod – potrivită pentru funcțiuni administrative, office, clinică sau utilizare mixtă.
C3 – Clădire independentă P+Pod+Beci – ideală ca spațiu complementar, administrativ sau anexă.
Utilizare și potențial:
Proprietatea oferă multiple scenarii de utilizare: rezidențial premium, clinică medicală, aparthotel boutique, office sau utilizare mixtă, beneficiind de poziționare ultracentrală și configurație rar întâlnită în zonă.
În funcție de strategia de investiție, proprietatea poate fi exploatată unitar sau, în anumite condiții, poate permite vânzarea separată a corpurilor de clădire, oferind flexibilitate suplimentară de exit.
Vecinătăți importante:
Piața Victoriei, Piața Romană, Dorobanți, Calea Victoriei, Kiseleff și zona de business Victoriei.
Ansamblu 3 proprietăți de locuință / investiție / mixt | ~1.200 mp construiți - 676 mp teren | Dorobanți – Romană – Victoriei
Vă prezentăm un ansamblu imobiliar cu potențial investițional ridicat, amplasat pe Strada Grigore Alexandrescu nr. 81–83, în proximitatea zonelor Dorobanți, Piața Romană și Piața Victoriei.
Proprietatea este amplasată pe un teren de 676 mp, cu deschidere de aproximativ 18 ml, amprentă construită totală de 437 mp și curte liberă, cu posibilitate de amenajare a mai multor locuri de parcare în incintă.
Ansamblul este compus din 3 corpuri de clădire independente, având o suprafață utilă totală de aproximativ 1.000 mp și o suprafață construită desfășurată estimată de aproximativ 1.200 mp, la care se adaugă terasă circulabilă de 33 mp.
Configurație:
C1 – Imobil principal P+3E – compus din 4 apartamente, câte unul pe fiecare nivel, cu posibilitate de compartimentare și exploatare flexibilă.
C2 – Clădire independentă S+P+1+Pod – potrivită pentru funcțiuni administrative, office, clinică sau utilizare mixtă.
C3 – Clădire independentă P+Pod+Beci – ideală ca spațiu complementar, administrativ sau anexă.
Utilizare și potențial:
Proprietatea oferă multiple scenarii de utilizare: rezidențial premium, clinică medicală, aparthotel boutique, office sau utilizare mixtă, beneficiind de poziționare ultracentrală și configurație rar întâlnită în zonă.
În funcție de strategia de investiție, proprietatea poate fi exploatată unitar sau, în anumite condiții, poate permite vânzarea separată a corpurilor de clădire, oferind flexibilitate suplimentară de exit.
Vecinătăți importante:
Piața Victoriei, Piața Romană, Dorobanți, Calea Victoriei, Kiseleff și zona de business Victoriei.