Comision 0%, Apartament 3 Camere, Decomandat, Etaj 1, Azuga, Girocului
13

Comision 0%, Apartament 3 Camere, Decomandat, Etaj 1, Azuga, Girocului

Sunt apartamente care se cumpara gata facute si sunt apartamente care se cumpara ca sa devina ale tale cu adevarat. Acesta este din a doua categorie. Spatios, decomandat, cu doua balcoane, dressing generos, debara in bucatarie si peste 50 de locuri de parcare amenajate chiar in fata blocului – o baza solida pe care o amenajezi exact dupa gustul tau. Parchetul din lemn masiv este impecabil pastrat dupa zeci de ani – un detaliu care spune mult despre grija cu care a fost locuit acest apartament. Usile si geamurile din lemn completeaza o atmosfera calda, clasica, pe care o renovare moderna o poate transforma intr-un spatiu cu adevarat deosebit. Etaj 1 din 4 – acces facil, confort termic natural, fara lift necesar. Incalzire prin Colterm in prezent, insa teava de gaz este deja pozitionata la usa apartamentului – centrala proprie se poate monta oricand. Strada Azuga, zona Girocului, la 2 minute de Calea Martirilor, langa Parcul Maresal Constantin Prezan. Profi la 3 minute, Lidl si Kaufland la 7 minute, farmacii si zone verzi in jur. Nu platesti comision. Zero. Pretul negociat este tot ce platesti. LOCALIZARE -Strada Azuga, zona Girocului, Timisoara - la 2 minute de Calea Martirilor si Maresal Constantin Prezan - Profi la 3 minute, - Lidl si Kaufland la 7 minute, - Farmacii si parcuri in apropiere imediata. -Statii de transport la 3 minute pe jos - Facultati, cu transport direct la 10 minute - Centrul Orasului 10 minute cu masina DETALII APARTAMENT - 3 camere complet decomandate - 63 mp utili + 2 balconae de 7 mp -Vedere pe 3 parti - Etaj 1 din 4 - Living spatios cu balcon de aprox. 4 mp - Bucatarie mare cu loc de luat masa si debara - 2 dormitoare decomandate – dormitorul matrimonial cu balcon de 3 mp - Dressing generos cu acces din holul principal - Baie cu cada si geam pentru aerisire naturala - Hol de intrare generos - Parchet din lemn masiv impecabil pastrat - Incalzire Colterm – teava gaz pozitionata la usa pentru montare centrala proprie - Peste 50 locuri de parcare amenajate in fata blocului - Necesita renovare – zugraveala, baie, bucatarie DE CE MERITA - Comision 0% pentru cumparator – platesti doar pretul apartamentului, nimic altceva - Compartimentare decomandata cu doua balcoane separate – spatiu real, confort real - Parchet din lemn masiv impecabil – baza pretioasa pentru orice renovare - Dressing pe hol si debara in bucatarie – spatiu de depozitare rar intalnit - Teava gaz la usa – centrala proprie se monteaza oricand, fara birocratie - Peste 50 locuri de parcare in fata blocului – stresul parcarii nu exista aici COMISION 0% – Pretul negociat este tot ce platesti. Pentru detalii si programare vizionare, contactati-ne!

63.0 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0%, Teren Intravilan, 651mp, 16 ml Front, Freidorf, Timisoara
3

COMISION 0%, Teren Intravilan, 651mp, 16 ml Front, Freidorf, Timisoara

Freidorf este o zona in continua dezvoltare, bine conectata la oras si cu un caracter linistit, rezidential. Un teren de 651 mp cu forma regulata si front stradal de 16 ml este exact ce ai nevoie pentru a construi o casa asa cum ti-ai dorit-o – cu spatiu in curte, cu lumina si cu loc pentru tot ce conteaza. Regimul de inaltime admis este P+1 cu mansarda pentru casa unifamiliala – suficient pentru o locuinta generoasa pe doua niveluri, cu pod amenajabil. Curentul si apa sunt disponibile la vecinii de peste drum, gazul este in apropiere. Pasii tehnici pentru racordare sunt simpli si previzibili. La doar 5 minute de mijloacele de transport in comun, cu acces rapid catre oras, intr-o zona cu case, linistita si asezata. Nu platesti comision. Zero. Pretul negociat este tot ce platesti. LOCALIZARE - Zona Freidorf, Timisoara - zona linistita, rezidentiala, bine conectata la oras. - Transport in comun la 5 minute. DETALII TEREN - Suprafata: 651 mp - Front stradal: 16 ml - Forma regulata – ideala pentru constructie - Regim inaltime admis: P+1+mansarda, casa unifamiliala - Curent si apa disponibile la vecini peste drum - Gaz in apropiere - Zona in dezvoltare DE CE MERITA - Comision 0% pentru cumparator – platesti doar pretul terenului, nimic altceva - Forma regulata si front bun – constructie simpla, fara pierderi de teren - Regim P+1+mansarda – spatiu generos pentru o casa cu adevarat confortabila - Utilitati accesibile – curent si apa la vecini, gaz in apropiere - Zona linistita cu case – vecini stabili, caracter rezidential - Acces rapid la oras – confortul linistii fara izolarea de facilitati COMISION 0% – Pretul negociat este tot ce platesti. Pentru detalii si programare vizionare, contactati-ne!

651.0 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0%, APARTAMENT 2 CAMERE, 77 MP, ETAJ 7 DIN 9, TORONTALULUI
7

COMISION 0%, APARTAMENT 2 CAMERE, 77 MP, ETAJ 7 DIN 9, TORONTALULUI

Zona Torontal îți oferă liniște fără să te izoleze. Ești la 5 minute de Iulius Mall, la 3 minute de Lidl și Vox, la 10 minute de centrul orașului – totul la îndemână, fără aglomerația din interior. E o zonă în creștere, cu cerere bună și prețuri stabile. Apartamentul are 77 mp totali, din care 70 mp suprafață utilă și 7 mp balcon. Deschiderea spre sud îți aduce lumină naturală tot timpul zilei – geamuri mari, spațiu aerian, vizibilitate bună de la etajul 7. Bucătăria și sufrageria în open space creează un loc de locuit generos, fără pereți în plus care consumă din spațiu. Blocul a fost construit în 2011, din cărămidă poroterm, cu izolație exterioară – ceea ce înseamnă temperaturi constante și facturi mai mici. Centrala termică proprie a fost montată în 2025 – nu mai ai ce schimba, nu mai ai ce investi. Apartamentul este al primului și singuarului proprietar din 2011. Nicio tranzacție intermediară, nicio poveste ascunsă – istoricul e curat și simplu. COMISION 0% – Prețul apartamentului este tot ce plătești. LOCALIZARE - Zona Torontal, Timișoara - Iulius Mall la 5 minute cu mașina - Lidl la 3 minute - Vox la 3 minute pe jos - Centrul orașului la 10 minute DETALII APARTAMENT - Suprafață utilă: 70 mp + 7 mp balcon (77 mp total) - 2 camere – sufragerie + bucătărie open space, dormitor - 1 baie, balcon - Etaj 7 din 9, lift - Orientat spre Sud – luminos, geamuri mari - Construcție 2011, cărămidă poroterm - Bloc izolat exterior - Centrală termică proprie, montată 2025 - Unic proprietar din 2011 - Locuri de parcare în fața blocului (parcare comună, fără loc propriu) DE CE MERITĂ - Centrală nouă 2025 – zero bătăi de cap, zero investiții suplimentare - Etaj 7 din 9 – vedere liberă, liniște, fără zgomot de la stradă - Orientat Sud – apartament luminos tot anul, lumină naturală din belșug - Cărămidă poroterm + izolație exterioară – confort termic și costuri reduse - Unic proprietar din 2011 – apartament cu istoric curat - Zonă Torontal – acces rapid la tot ce contează, fără aglomerație - Comision 0% pentru cumpărător – plătești doar prețul apartamentului COMISION 0% – Prețul apartamentului este tot ce plătești. Pentru detalii și programare vizionare, contactați-ne!

70.0 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0%, Duplex Neobisnuit, 4 Camere,Spatiu Verde in Casa, SACALAZ
12

COMISION 0%, Duplex Neobisnuit, 4 Camere,Spatiu Verde in Casa, SACALAZ

Vă prezentăm o locuință care redefinește standardele de construcție, îmbinând arhitectura modernă cu o execuție tehnică impecabilă. Situată într-o zonă liniștită, aceast duplex cu 4 camere se remarcă prin curtea interioară de 12 mp, un spațiu zen care inundă interiorul cu lumină naturală, și un sistem de izolații rar întâlnit pe piață. DATE TEHNICE ȘI COMPARTIMENTARE Casa este concepută pentru a oferi confort maxim și costuri minime de întreținere: -Suprafață Utilă: 100 mp bine optimizați. -Teren: 330 mp (orientare ideală: Răsărit în față / Apus în spate). -Camere: 3 dormitoare versatile (pot fi configurate ca birou sau dressing) + Living luminos. -Băi: 2 băi spațioase. -Terase: Curte interioară (12 mp) + Terasă exterioară generoasă (27 mp). CALITATEA CONSTRUCȚIEI – O CASĂ FĂRĂ COMPROMISURI 1. ACOPERIȘ TERASĂ ULTRAPERFORMANT: Sistem multi-strat pentru siguranță absolută: hidroizolație cu smoală, 25 cm de polistiren (10+10+5 EPS 100), membrană specială și strat de piatră pentru drenaj. Dotat cu 2 scurgeri și sistem separat pentru ape pluviale. 2. IZOLAȚIE TERMICĂ ȘI FONICĂ SUPERIOARĂ: -Exterior: Polistiren de 15 cm pentru un confort termic excelent. -Fonic (Interior): Liniște totală garantată de membrana fonoabsorbantă de 5 cm combinată cu polistiren de 3 cm între plăcile de rigips. -Geamuri: Tâmplărie Tripan (3 rânduri de sticlă) pentru izolare optimă. 3. STRUCTURĂ ȘI DOTĂRI: -S-au utilizat 200 kg de fier în plus față de proiectul standard pentru o rezistență sporită. -Instalație electrică realizată cu cablu de 2.5 lițat. -Foraj propriu la 12 metri și fosă de 2500 litri cu sistem de drenaj eficient. -Utilități viitoare: Rețeaua de apă și canalizare se află la 50m, cu proiect de aducere în fața porții în 2027. PUNCTUL FORTE: CURTEA INTERIOARĂ (PATIO) Inima casei este terasa interioară de 12 mp, accesibilă direct din dormitor și hol. Este un spațiu protejat, dotat cu pompă de scurgere și membrană bituminoasă, perfect pentru o grădină japoneză sau un spațiu de relaxare privat, indiferent de anotimp. AVANTAJE CUMPĂRĂTOR -COMISION 0%: Achiziție directă, fără costuri suplimentare de intermediere. -Eficiență energetică: Datorită stratului masiv de izolație, facturile vor fi minime. -Conectivitate: Fibra optică este deja disponibilă. CONTACT Nu ratați ocazia de a viziona o casă construită după standarde tehnice riguroase. Pentru detalii suplimentare și vizionări, vă stăm la dispoziție!

100.0 m2

Sacalaz, Timis

Apartament 2 camere Torontal Pet friendly Campeador City
7

Apartament 2 camere Torontal Pet friendly Campeador City

Apartament 2 camere | 55 mp | Parcare subterană lângă lift | Campeador City | Str. Ioan Anton Vă propunem spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, pe strada Ioan Anton. Locuința are o suprafață utilă de 55 mp + balcon de 4 mp și se închiriază complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare imediată. Compartimentare • Living luminos cu acces la balcon • Bucătărie inchisa complet echipată • Dormitor spațios • Baie modernă • Balcon 4 mp Dotări • Mobilier complet • Mașină de spălat • Plită + hotă • Aer condiționat • Finisaje moderne Parcare • 1 loc de parcare subteran • Poziționat chiar lângă lift (acces facil și rapid) Locație Situat într-un complex rezidențial apreciat, cu acces rapid către principalele puncte de interes din Timișoara, magazine, restaurante și mijloace de transport. Pet friendly ! Apartamentul este ideal pentru un cuplu sau o persoană care își dorește confort, siguranță și accesibilitate. Pentru detalii suplimentare și programarea unei vizionări, vă stau la dispoziție.

55.0 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 3 Camere cu Garaj | Mobilat | Zona Medicina
9

COMISION 0% | Apartament 3 Camere cu Garaj | Mobilat | Zona Medicina

Vă propun spre închiriere un apartament spațios cu 3 camere, decomandat, situat în zona Medicinei / Puncte Cardinale, în spatele Blocului Turn, într-o zonă foarte bine poziționată, cu acces rapid către centru, Iulius Mall, Facultatea de Medicină, mijloace de transport în comun, magazine, școli și grădinițe. Apartamentul are o suprafață utilă de 85 mp și se află la prima închiriere după renovare. A fost complet renovat în 2025, are instalație electrică nouă, mobilier nou și este pregătit pentru locuire imediată. Un avantaj important este garajul propriu de 25 mp, inclus în preț, ideal pentru parcare sigură și fără cost suplimentar. Apartamentul beneficiază și de boxă proprie de 7 mp, potrivită pentru depozitare. Compartimentare: *living generos, complet mobilat, cu TV și acces către balcon; 2 dormitoare mobilate complet; bucătărie închisă, utilată, cu debara și acces către al doilea balcon; baie principală cu cadă; baie de serviciu; hol; 2 balcoane; garaj propriu de 25 mp; boxă de 7 mp. Dotări și beneficii: complet renovat în 2025; instalație electrică nouă; centrală termică proprie; aer condiționat; mobilier nou; mașină de spălat rufe; uscător de haine; cuptor; frigider; TV; mobilat și utilat complet; prima închiriere după renovare; garaj propriu inclus în preț; boxă pentru depozitare. Apartamentul este ideal pentru o familie, studenti dar si pentru subinchiriere regim hotelier Condiții: * fumatul nu este permis în interior; * nu se acceptă animale de companie; * comision chiriaș: 0%. Pentru mai multe detalii sau pentru programarea unei vizionări, ne poți contacta.

85.0 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0%, CASA INDIVIDUALA, 5 CAMERE, 170MP, 1000 MP TEREN, SACALAZ
12

COMISION 0%, CASA INDIVIDUALA, 5 CAMERE, 170MP, 1000 MP TEREN, SACALAZ

Cand o casa este construita in 2026, gandita in fiecare detaliu si finisata cu materiale de top, nu mai ai nimic de facut dupa cumparare. Intri, asezi ce este al tau si traiesti. Atat. Aceasta casa din Sacalaz, la 6 km de Iulius Town, este exact acel tip de proprietate. Zidarie din caramida Porotherm izolata cu vata bazaltica de 15 cm, pod izolat cu spuma poliuretanica de 20 cm, acoperis din tigla ceramica. O constructie care nu face compromisuri – nici la structura, nici la materiale, nici la finisaje. Incalzirea prin pardoseala vine cu termostat individual pe fiecare camera – controlezi temperatura exact acolo unde ai nevoie, fara sa incalzesti spatii goale. Centrala Mitsubishi Zubadan cu pompa de caldura aer-apa este una dintre cele mai eficiente solutii de pe piata. Tamplarie Qfort cu geamuri tripan, obiecte sanitare Grohe, blat de bucatarie si bai din quartz, sistem de tratare a apei. Nu sunt alegeri facute la intamplare – sunt alegeri facute de cineva care a construit pentru a locui bine. 170 mp utili plus terasa acoperita de 25 mp, pe un teren de 1.038 mp cu front stradal de 33 ml. Patru dormitoare, doua dressing-uri, trei bai, toaleta de serviciu, living, bucatarie, holuri, camera tehnica si pod amenajabil. Curte cu gazon, sistem de supraveghere video, curent trifazic, fibra optica. Se vinde complet mobilata si utilata, exact ca in imagini. Ocupabila imediat. Nu platesti comision. Zero. Pretul afisat este tot ce platesti. LOCALIZARE Sacalaz, zona Exterior Sud – la 6 km de Iulius Town, cateva minute de Timisoara, zona linistita. DETALII PROPRIETATE - Tip imobil: Casa individuala parter - Suprafata utila: 170 mp + terasa acoperita 25 mp - Suprafata teren: 1.038 mp - Front stradal: 33 ml - An constructie: 2026 - Structura: beton, zidarie caramida Porotherm 25 cm - Izolatie: vata bazaltica 15 cm exterior, spuma poliuretanica 20 cm la pod - Acoperis: tigla ceramica - Curte amenajata cu gazon - Sistem de supraveghere video -Aspresoare automatizate COMPARTIMENTARE -Hol, -Living, -Bucatarie, - 4 dormitoare, - 2 dressing-uri, - 3 bai, - Hol intermediar, - Camera tehnica, - Terasa acoperita 25 mp, - Pod amenajabil DOTARI PREMIUM - Incalzire prin pardoseala cu termostat individual pe fiecare camera - Centrala Mitsubishi Zubadan – pompa de caldura aer-apa - Tamplarie Qfort cu geamuri tripan - Suprafete vitrate generoase - Obiecte sanitare Grohe - Blat bucatarie si bai din quartz - Sistem de tratare a apei - Se vinde complet mobilata si utilata – exact ca in imagini, ocupabila imediat UTILITATI Curent electric trifazic, put propriu, fosa septica, CATV, internet fibra optica PRET: 328.990 euro – COMISION 0%, direct de la proprietar. Pentru detalii si programare vizionare, contactati-ne!

170.0 m2

Sacalaz, Timis

COMISION 0% | Studio de Vanzare | Rebreanu Towers | Etaj 11 | LUX
12

COMISION 0% | Studio de Vanzare | Rebreanu Towers | Etaj 11 | LUX

Vă propun spre vânzare un studio modern, complet mobilat și utilat, situat în Rebreanu Towers, în zona Soarelui, lângă sensul de la AEM, într-un bloc nou, finalizat în 2022. Apartamentul are o suprafață utilă de 34 mp și se află la etajul 11/11, într-un imobil dotat cu două lifturi. Datorită poziționării la ultimul etaj, beneficiază de vedere panoramică asupra orașului, oferind o atmosferă deschisă și luminoasă. Proprietatea se vinde complet mobilată și utilată, cu mobilier și finisaje premium, fiind pregătită atât pentru locuire imediată, cât și pentru investiție. Este o opțiune foarte bună pentru Airbnb sau închiriere pe termen lung, datorită poziționării excelente față de Spitalul Județean, Casa Austria, Complexul Studențesc și viitorul stadion din zona Calea Buziașului. Poate fi potrivită pentru medici, rezidenți, asistente, studenți sau persoane care vor acces rapid către punctele importante din zonă. Dotări: * mobilier și finisaje premium; * bucătărie utilată; * cuptor; * frigider; * aer condiționat; * centrală proprie; * două lifturi în bloc; * vedere panoramică asupra orașului. Localizare și puncte de interes: * Rebreanu Towers, zona Soarelui / AEM; * aproape de Spitalul Județean și Casa Austria; * acces rapid către Complexul Studențesc; * aproximativ 10 minute cu transportul în comun până în Complexul Studențesc; * aproximativ 20 de minute de mers pe jos până în Complexul Studențesc; * stație de tramvai la aproximativ 3 minute de mers pe jos; * stație de troleibuz la aproximativ 3 minute de mers pe jos; * Lidl, Auchan și Jysk la aproximativ 2 minute de mers pe jos; * grădiniță și școală primară privată în apropiere; * acces facil către viitorul stadion de pe Calea Buziașului. Ideal si pentru achizitie AIRBNB, venituri lunare pot fi aproximatvi 4000-5000 lei Potential inchiriere pe termen lung: 450 euro Pentru mai multe detalii sau pentru programarea unei vizionări, ma puteti contacta.

35.0 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% | Duplex Mobilat Cu 4 Camere | Giroc | 90 mp | Teren 200mp
11

COMISION 0% | Duplex Mobilat Cu 4 Camere | Giroc | 90 mp | Teren 200mp

COMISION 0% – De vânzare fără comision pentru cumpărător Duplex cu 4 camere, complet mobilat și utilat, situat în Giroc, zona Sat Bătrân, într-o locație liniștită, cu acces facil și drum asfaltat. Imobilul este construit în anul 2020, cu regim de înălțime Parter + Etaj, având o suprafață utilă de 90 mp utili, la care se adaugă o terasă de 15 mp. Terenul aferent are o suprafață totală de 200 mp, cu front stradal de 12 ml și acces auto în curte. Compartimentare: Parter: - living spațios - bucătărie - baie cu duș Etaj: - 2 dormitoare - dressing / birou - baie cu cadă pe colț Proprietatea beneficiază de o terasă de 15 mp, pe care este amenajată o debara de aproximativ 5 mp, ideală pentru depozitare. În curte se regăsește și zonă de grătar, precum și spații suplimentare pentru depozitare. Se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare imediată. Utilități: - apă - gaz - curent - fosă septică Preț: 160.000 euro Pentru mai multe informații sau programarea unei vizionări, nu ezitați să ne contactați.

90.0 m2

Giroc, Timis

COMISION 0% | Apartament 3 Camere | Giroc-Lidl  | Lift | Mobilat Lux
18

COMISION 0% | Apartament 3 Camere | Giroc-Lidl | Lift | Mobilat Lux

Penthouse cu 2 terase | 3 Camere | Smart Home | Etaj 5 din 5 cu Lift | Complex Timflex - Giroc COMISION 0% - pentru cumparator Spațiu gândit până în cel mai mic detaliu 68 de metri pătrați utili la ultimul etaj, cu o terasă de 16.6 mp, accesibilă direct din living Trei camere cu o compartimentare inteligenta. Mobilierul a fost realizat pe comandă, gândit special pentru acest spațiu, cu piese proiectate să se potrivească exact. Confort la un nivel de la care nu mai revii Apartamentul e integrat într-un sistem smart home ce ofera un control real al locuinței: Fiecare cameră are termostat propriu. Aspiraorul montat în perete e unul dintre ;ucrurile care fac diferenta. Liftul cu acces din parcarea subterană și urcă direct la etajul 5. Locație cu acces la tot ce contează zilnic Complexul Timflex, lângă Future Residence, e într-o zonă rezidențială care are deja tot ce îți trebuie, inclusiv asfalt: • Lidl — 1 minut cu mașina • Penny — 5 minute pe jos, pentru cumpărăturile rapide de zi cu zi • Farmacie — la câteva minute pe jos • Stații de transport în comun — 2–3 minute pe jos • Parc de joacă — 2 minute pe jos, pentru familiile cu copii Zona e liniștită fără să fie izolată. Cu acces rapid la oraș, dar fara a simți orașul în fereastră. Ce e inclus în preț: Mobilier complet pe comandă Electrocasnice ( fara uscator, masina de spalat rufe si TV ) Sistem smart home integrat Termostate individuale pe fiecare cameră Aspirator central montat în perete Extra pentru 10.000 euro: Loc de parcare subteran propriu de 14.9mp Potential de inchiriere: 700 euro Comision 0% pentru cumpărător.

68.0 m2

Giroc, Timis

COMISION 0%, Duplex 4 Camere, 116 mp, P+1+Pod, Moșnița Noua, LIDL
9

COMISION 0%, Duplex 4 Camere, 116 mp, P+1+Pod, Moșnița Noua, LIDL

Locuința ideală pentru familia ta, unde spațiul generos întâlnește confortul modern și accesibilitatea maximă! COMISION 0% pentru tine !!! Vă propunem spre vânzare o unitate de duplex cu regim de înălțime P + 1 + POD, 4 camere, 116 mp, 280 teren, situată în Moșnița Veche, cu strada asfaltată, la 2 pasi de Lidl. LOCAȚIE TOP: - Mosnita Noua -Acces rapid catre centura Timisoara -Strada asfaltata -Lidl la 2 pasi -Acces rapid la transport in comun ,stația M22. PUNCTE FORTE: -Personalizare: Alegi finisajele (gresie, faianță, parchet, uși). -Spațiu: Dormitoare imense (peste 20 mp la etaj). -Izolație: Polistiren 15 cm + izolare fonică la dormitoare. -Comision 0%. -Locuri de parcare in fata COMPARTIMENTARE: -PARTER: Living + Bucătărie open-space (28 mp), Dormitor, Baie. -ETAJ: 2 Dormitoare generoase (22 mp & 20 mp), Baie mare (8 mp). -EXTERIOR: Teren 290 mp + Pod pentru depozitare. DETALII TEHNICE: -Regim: P + 1 + Pod. -Suprafață utilă: 116 mp. -Incalzire : Centrala proprie pe gaz cu incalzire in pardoseala -Predare: La cheie. Pret: 157000 euro cu TVA inclus sau (135000 euru + TVA) Sună acum pentru detalii și vizionare!

116.0 m2

Mosnita Noua, Timis

COMISION 0, TEREN INTRAVILAN, 5.876 MP, 200 ml Front, RONAT, TIMISOARA
6

COMISION 0, TEREN INTRAVILAN, 5.876 MP, 200 ml Front, RONAT, TIMISOARA

Terenurile de aproape 6.000 mp in intravilanul Timisoarei, cu utilitati la strada si doua fronturi generoase, nu apar des pe piata. Cand apar, se misca rapid – pentru ca oricine a lucrat in dezvoltare imobiliara stie ce inseamna un astfel de teren la un pret de 41 euro pe metru patrat. Terenul este intabulat, actele sunt la zi , fara sarcini, fara servituti. Transparenta totala: Certificatul de Urbanism si extrasul de Carte Funciara sunt disponibile la cerere. Nu platesti comision. Zero. Pretul negociat este tot ce platesti. LOCALIZARE -Zona Ronat, Timisoara – strada Pastorilor. -Utilitati disponibile la strada: curent, apa, gaz, asfalt. DETALII TEREN - Suprafata: 5.876 mp - Tip: Teren intravilan - Front stradal 1: 45 ml - Front stradal 2: 156 ml - Utilitati: curent, apa, gaz, asfalt - Intabulat, acte la zi, fara sarcini sau servituti REGLEMENTARI URBANISTICE – conform PUG HCL 457/2023 Incadrare: UTR ULi/c – Zona de urbanizare, locuinte cu regim redus de inaltime, individuale si colective mici POT maxim: - 35% pentru locuinte - 25% pentru institutii de invatamant (crese, gradinite, scoli) CUT maxim: - 0,9 pentru locuinte - 0,5 pentru institutii de invatamant Regim de inaltime admis: - Locuinte individuale: (S)+P+1+M sau (S)+P+1+ER – inaltime maxima la coama 9 metri - Locuinte colective mici (max. 6 apartamente/parcela): (S)+P+2+M sau (S)+P+2+R – inaltime maxima la atic/coama 12 metri -Spatii verzi obligatorii: minimum 40% pe sol natural -Autorizarea constructiilor se face in baza unui Plan Urbanistic Zonal (PUZ). -Certificatul de Urbanism emis are valabilitate 36 de luni. UTILIZARI ADMISE - Locuinte individuale: izolate, cuplate, insirate, covor - Locuinte colective mici: vile cu maximum 6 apartamente pe parcela - Institutii de invatamant: crese, gradinite, scoli private sau publice DE CE MERITA - Comision 0% pentru cumparator – platesti doar pretul terenului, nimic altceva - 41 euro/mp pentru teren intravilan cu utilitati in Timisoara – marja de profit substantiala pentru dezvoltator - Doua fronturi stradale imense – parcelare eficienta, pierderi minime de teren - Certificat de Urbanism deja emis, valabil 36 luni – procedura deja pornita - Flexibilitate maxima – case individuale, vile cu apartamente sau mix rezidential - Siguranta juridica totala – intabulat, acte clare, fara sarcini PRET: 240.000 euro – COMISION 0%, direct de la proprietar. Pentru detalii, documente si programare vizionare, contactati-ne!

5876.0 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0%, Teren 642mp, PUZ NOU, Utilitati in zona, Uranus, SACALAZ
5

COMISION 0%, Teren 642mp, PUZ NOU, Utilitati in zona, Uranus, SACALAZ

Te afli în fața unei oportunități excelente de achiziție într-o zonă în plină dezvoltare! Vorbim despre un PUZ nou, generos, de 28.634 mp, aflat în etapa finală de obținere a documentelor de parcelare. Achiziția în această fază îți garantează cel mai bun preț de pornire și un potențial uriaș de apreciere a valorii în viitorul apropiat. CARACTERISTICILE PARCELELOR DISPONIBILE Ambele parcele sunt situate pe Strada Uranus și oferă flexibilitate maximă în funcție de planurile tale: OPȚIUNEA 1: PARCELA PREMIUM (PE COLȚ) -Suprafață: 642 mp -Fronturi stradale: 2 fronturi, de 33 si 19 -De ce este specială: Fiind situată pe colț și având două deschideri generoase, oferă o libertate arhitecturală deosebită, acces dublu și intimitate sporită. Este ideală pentru o casă spectaculoasă. OPȚIUNEA 2: PARCELA INDIVIDUALĂ (CLASICĂ) -Suprafață: 612 mp -Front stradal: 18 m -De ce este specială: Are proporțiile perfecte pentru o casă unifamilială cu o curte generoasă. Configurația terenului permite o poziționare optimă a casei în raport cu soarele, maximizând spațiul verde rămas. BENEFICII MAJORE PENTRU CUMPĂRĂTOR -COMISION 0%: Cumperi direct, fără costuri ascunse sau comisioane de intermediere. -PUZ Nou: Infrastructură gândită modern, drumuri de acces corect dimensionate și perspective clare de dezvoltare urbanistică. -Proces în derulare: Acum se obține parcelarea, ceea ce îți oferă timp să îți pregătești proiectul de casă în paralel cu finalizarea actelor. -Utilitati in zona, ( sunt cateva case construite ) RECOMANDAREA NOASTRĂ DE MARKETING -Sfat : Terenurile cu două fronturi stradale (cum este cel de 642 mp) sunt primele care se vând într-un PUZ nou datorită rarității lor. Dacă vrei flexibilitate maximă sau te gândești la o investiție pe termen mediu, parcela de colț este alegerea ideală. Dacă vrei un cămin intim și eficient din punct de vedere al costurilor, parcela de 612 mp îți va satisface toate nevoile. DETALII ȘI VIZIONĂRI Nu rata ocazia de a achiziționa un teren într-o zonă de viitor, la preț de lansare și cu 0% comision! -- Locație: Strada Uranus (Contactează-ne pentru coordonate exacte sau pentru a programa o vizită la fața locului).

642.0 m2

Sacalaz, Timis

COMISION 0%, Apartament 4 Camere, 82 mp, Etaj 3 din 8, Simion Barnutiu
12

COMISION 0%, Apartament 4 Camere, 82 mp, Etaj 3 din 8, Simion Barnutiu

Un apartament de 82 mp, decomandat, cu lift, vedere pe trei parti si doua balcoane tip loja inchise – in una dintre zonele linistite si bine conectate ale Timisoarei. Este tipul de spatiu in care o familie se simte cu adevarat acasa, nu inghesuita. Etaj 3 dintr-un bloc cu 8 nivele construit in 1988 – o structura solida, cu lift, intr-o zona usor accesibila. Trei dormitoare separate, living, bucatarie separata, doua bai ambele cu geam, doua balcoane loja inchise. Compartimentare decomandata reala – fiecare camera la locul ei, fara compromisuri. Se vinde complet mobilat si utilat, gata de ocupat imediat. Incalzire prin termoficare, simplu si fara griji. In plus, teava de gaz este trasa pana la usa apartamentului si exista proiect deja facut – daca vrei sa montezi centrala proprie in viitor, pasul cel mai complicat este deja rezolvat. Nu platesti comision. Zero. Pretul negociat este tot ce platesti. LOCALIZARE - Zona Simion Barnutiu, Timisoara – zona linistita, usor accesibila. - Multiple mijloace de transport in comun in apropiere. Supermarketuri, magazine, farmacii, scoli, gradinite si parcuri la cateva minute distanta. DETALII APARTAMENT - Suprafata utila: 82 mp (inclusiv balcoanele) - 4 camere decomandate – living, 3 dormitoare, bucatarie open space - 2 bai, ambele cu geam - 2 balcoane tip loja inchise - Hol de acces - Etaj 3 din 8 – bloc 1988, cu lift nou - Vedere pe 3 parti - Incalzire prin termoficare - Posibilitate racordare gaz – teava trasa la usa, proiect disponibil - Complet mobilat si utilat – ocupabil imediat -Instalatia electrica si sanitara schimbata - Izolarea blocului este in dicutii la administrare DE CE MERITA - Comision 0% pentru cumparator – platesti doar pretul apartamentului, nimic altceva - 82 mp decomandat cu lift – spatiu real pentru familie, fara compromisuri - Complet mobilat si utilat – zero investitii dupa cumparare - Doua bai cu geam – confort zilnic superior - Doua balcoane loja inchise – spatiu suplimentar util tot timpul anului - Teava gaz trasa si proiect facut – flexibilitate pentru viitor, fara birocratie - Vedere pe trei parti – luminozitate excelenta in toata locuinta COMISION 0% – Pretul negociat este tot ce platesti. Pentru detalii si programare vizionare, contactati-ne!

81.6 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0, Apartament 4 Camere, 101MP, P+E+Pod, Primaverii, SACALAZ
11

COMISION 0, Apartament 4 Camere, 101MP, P+E+Pod, Primaverii, SACALAZ

Vă propunem spre vânzare, FARA COMISION, un apartament in casa insiruita, in cartierul Primaverii in SACALAZ, regim de înălțime P+1, situat într-o zonă liniștită, aerisită și complet urbanizată. Această locuință nu este doar o casă, ci un refugiu echilibrat pentru o familie care își dorește confortul de la oraș fără zgomotul și aglomerația acestuia. Construcția este realizată cu o atenție deosebită la detalii: integral din cărămidă, cu ziduri duble și izolație fonică/termică între unități, garantând intimitate totală față de vecini. Proprietatea beneficiază de Carte Funciară individuală. Apartamentul are toate utilitatile, apa de la retea, canalizare, gaz si curent. DETALII TEHNICE ȘI SUPRAFEȚE -Suprafață utilă: 101 mp (Suprafață totală desfășurată: 145 mp) -Teren: 288 mp -Configurație: 4 camere, 2 băi, terasă generoasă și balcon -Parcare: Platformă din beton amprentat pentru 3 mașini -Bonus: Pod spațios pentru depozitare sau amenajare ulterioară -Acoperis de tigla COMPARTIMENTARE INTELIGENTĂ PARTER (Zona de zi): -Hol acces (6.61 mp) și terasă de primire; -Bucătărie separată (11.65 mp) dotată cu cămară (2.65 mp) – un plus imens pentru organizare; -Living spațios și luminos (21.45 mp); -Baie (5.22 mp); -Terasă exterioară (11.60 mp) pentru momente de relaxare. ETAJ (Zona de odihnă): -3 Dormitoare generoase (16.31 mp, 15.01 mp, respectiv 11.16 mp); -Baie principală mare (7.05 mp); -Balcon (5.87 mp) și hol de distribuție. UTILITĂȚI ȘI INFRASTRUCTURĂ COMPLETĂ Spre deosebire de alte zone noi, aici beneficiați de tot confortul urban încă din prima zi: Rețele: - Apă (Aquatim), - Canalizare (menajeră și pluvială), - Gaz, - Energie electrică (subterană), - Internet prin fibră optică. -Infrastructură: Străzi asfaltate cu lățime de 12 m, trotuare amenajate, iluminat stradal și spații verzi. DE CE SĂ ALEGI ACEASTĂ PROPRIETATE? -LOCALIZARE: Acces fulger către Timișoara (doar 8 km) pe drum asfaltat. -CALITATE: Ziduri duble între unități – liniștea ta este garantată. -SPAȚIU: Teren de 288 mp, ideal pentru grădină și parcare multiplă. -ECONOMIE: COMISION 0% PENTRU CUMPĂRĂTOR! Achiziționați direct de la proprietar. Preț: 199.990 Euro COMISION 0%

101.0 m2

Sacalaz, Timis

COMISION 0%, Duplex 2 Unitati, 230 Mp, Rate direct Proprietar, UTVIN
15

COMISION 0%, Duplex 2 Unitati, 230 Mp, Rate direct Proprietar, UTVIN

Utvin este la cateva minute de Timisoara, iar pretul pe metru patrat reflecta inca aceasta distanta – in avantajul tau. Doua unitati, fiecare cu 115 mp utili, curte proprie, utilitati trase, acoperis hidroizolat. La rosu, tencuit exterior, gata sa fie finisate dupa gustul fiecarui proprietar. Este o oportunitate dubla: cumperi ambele unitati si alegi cum le folosesti. Locuiesti intr-una si inchiriezi cealalta. Le finisezi diferit si le vinzi separat. Le pastrezi pentru familie. Sau finisezi ambele si obtii doua proprietati moderne la pretul uneia singure dintr-o zona mai centrala. Fiecare unitate are trei dormitoare, living, dining, bucatarie, doua bai si doua spatii tehnice. Curent trifazic, apa si canalizare trase. Gazul este pe strada, racordarea este simpla. Un avantaj rar: proprietarul accepta plata in rate direct, fara banca, pe maximum 30 de ani – in euro cu dobanda anuala de 10%, sau in Bitcoin cu dobanda 0%. Nu platesti comision. Zero. Pretul negociat este tot ce platesti. LOCALIZARE - Utvin – foarte aproape de Timisoara. - Gaz disponibil pe strada pentru racordare. DETALII PROPRIETATE - Tip imobil: Duplex – doua unitati independente - Suprafata utila: 115 mp / unitate - Suprafata teren 400 mp - Stadiu: la rosu, tencuit exterior, acoperis hidroizolat - Garduri montate - Curte proprie pentru fiecare unitate - Utilitati trase: curent trifazic, apa, canalizare - Gaz disponibil pe strada COMPARTIMENTARE – fiecare unitate -3 dormitoare, living, dining, bucatarie, 2 bai, 2 spatii tehnice, curte proprie MODALITATI DE PLATA Proprietarul accepta rate direct, fara intermediar bancar, pe maximum 30 de ani: - In euro – cu dobanda anuala de 10% - In Bitcoin – cu dobanda 0% DE CE MERITA - Comision 0% pentru cumparator – platesti doar pretul proprietatii, nimic altceva - Doua unitati independente – flexibilitate maxima: locuiesti, inchiriezi sau vinzi separat - Utilitati complete trase – cel mai mare pas deja facut - Acoperis hidroizolat, tencuit exterior – protejat si pregatit pentru finisaje - Rate direct la proprietar – fara banca, fara comisioane bancare - Utvin la portile Timisoarei – liniste si pret corect PRET: 142.000 euro pentru ambele unitati – COMISION 0%. Pentru detalii si programare vizionare, contactati-ne!

230.0 m2

Utvin, Timis

COMISION 0, DUPLEX PREMIUM, 5 Camere, 116mp, 301mp TEREN, MOȘNIȚA NOUĂ
9

COMISION 0, DUPLEX PREMIUM, 5 Camere, 116mp, 301mp TEREN, MOȘNIȚA NOUĂ

Vând unitate în duplex cu regim de înălțime P+E, construită la standarde înalte de calitate, situată în Moșnița Nouă, zona stației de combustibil Esso. O locuință spațioasă, ideală pentru o familie care dorește proximitate față de toate facilitățile urbane. COMISION 0% la cumparare!!! DATE TEHNICE & SUPRAFEȚE -Suprafață utilă: 116 mp -Suprafață teren: 301 mp -Nr. Camere: 4 (Living + 3 Dormitoare) -Nr. Băi: 2 (una pe fiecare nivel) COMPARTIMENTARE INTELIGENTĂ -Parter: Hol acces, living generos cu bucătărie open-space, un dormitor/birou și baie. -Etaj: 3 Dormitoare spațioase, baie principală și hol. -Exterior: Terasă în spate (16.35 mp) și grădină dotată cu sistem de irigare. CALITATEA CONSTRUCȚIEI & DOTĂRI -Structură: Cărămidă de 25 cm, armătură cu fier de 16 mm, fundație turnată în pământ la 2 metri adâncime. -Placă de beton: Atât peste parter, cât și peste etaj. -Tâmplărie: Geamuri Salamander cu rulouri electrice. -Utilități: Canalizare, foraj separat pentru fiecare unitate, poartă electrică cu motor. -Personalizare: Se predă la cheie (termen mai-iunie), cu finisaje la alegerea cumpărătorului. LOCAȚIE & FACILITĂȚI (DISTANȚE PIETONALE) -Transport: 3 minute până la stațiile M22, M23, M24. -Shopping: 5 minute până la centrele comerciale, 7 minute până la Lidl. -Recreere: 2 minute până la Parcul Copiilor. PREȚ: 240.000 Euro (TVA inclus) Vrei să vezi duplexul și să alegi finisajele? Programează o vizionare acum!

116.0 m2

Mosnita Noua, Timis

COMISION 0%, Duplex 5 Camere, Despartit Camera Tehnica, 125mp, SACALAZ
15

COMISION 0%, Duplex 5 Camere, Despartit Camera Tehnica, 125mp, SACALAZ

Un duplex despartit prin camera tehnica, finisat cu materiale premium, gata de mutat, cu incalzire prin pardoseala si curte cu sistem de irigatie automat – in Sacalaz, la 5 minute de Primarie, Lidl si toate facilitatile. Este tipul de proprietate pe care o cauti multa vreme si, cand o gasesti, stii ca nu mai trebuie sa cauti mai departe. Constructia nu face compromisuri. Izolatie cu vata minerala de 15 cm la exterior, tamplarie Cortizo din aluminiu cu geam tripan, parchet din lemn, centrala Buderus cu incalzire prin pardoseala termostata – fiecare camera la temperatura ei. Materiale alese cu grija, nu la intamplare. 121 mp utili pe doua niveluri, compartimentati inteligent: un dormitor la parter pentru oaspeti sau birou, trei dormitoare la etaj, trei bai complet utilate, living spatios cu bucatarie open-space, camera tehnica si spatiu de depozitare sub scara. Balcon deschis catre curte. Doua locuri de parcare incluse. Curtea cu gazon cu sistem de irigatie automat – nu mai ai nimic de facut afara. Nu platesti comision. Zero. Pretul negociat este tot ce platesti. LOCALIZARE Sacalaz – zona linistita, la 5 minute de Primarie, Lidl si principalele facilitati. Toate utilitatile trase: curent, gaz, apa, canalizare. DETALII PROPRIETATE - Tip imobil: Duplex P+1 - Suprafata construita: 158 mp - Suprafata utila: 121 mp - Suprafata teren: 330 mp - 2 locuri de parcare incluse COMPARTIMENTARE Parter: dormitor, living spatios cu bucatarie open-space, baie, camera tehnica, spatiu depozitare sub scara Etaj: 3 dormitoare, 2 bai, balcon deschis catre curte DOTARI SI FINISAJE - Incalzire prin pardoseala termostata – termostat individual pe fiecare camera - Centrala pe gaz Buderus - Tamplarie Cortizo – aluminiu cu geam tripan - Parchet din lemn - Izolatie vata minerala 15 cm exterior - Curte pregatita pentru gazon cu sistem de irigatie automat - Utilitati complete: curent, gaz, apa DE CE MERITA - Despartir prin Camera Tehnica, fara pereti comuni cu vecinul - Comision 0% pentru cumparator – platesti doar pretul proprietatii, nimic altceva - Move-in ready – nu mai investesti nimic dupa cumparare - Centrala Buderus cu incalzire prin pardoseala – eficienta si confort superior - Tamplarie Cortizo tripan si vata minerala 15 cm – izolatie de top, facturi reduse - Curte cu irigatie automata – confort exterior fara efort - Sacalaz la 5 minute de oras – liniste si acces, fara compromisuri PRET 235000 Euro TVA INCLUS COMISION 0% – Pretul negociat este tot ce platesti. Pentru detalii si programare vizionare, contactati-ne!

125.0 m2

Sacalaz, Timis

COMISION 0%, Apartament 3 Camere,  Etaj 2, Centrala, Boxa, 50mp, Dacia
6

COMISION 0%, Apartament 3 Camere, Etaj 2, Centrala, Boxa, 50mp, Dacia

Exista putine combinatii mai cautate intr-un apartament decat orientarea spre sud, vederea spre parc si linistea toata ziua. De obicei alegi doua din trei. Aici le ai pe toate. Bulevardul Cetatii, etaj 2 din 4, orientat spre sud – luminos din dimineata pana seara, cu verdeatã in fata si fara zgomotul strazii. Statia de tramvai este vis-a-vis, langa Rolling – esti conectat la tot orasul fara sa depui vreun efort. Apartamentul este semidecomandat, cu geamuri termopan, parchet si centrala termica proprie. Vine cu o boxa la demisol, trecuta in CF-ul apartamentului – spatiu de depozitare real, nu improvizat, cu acte in regula. Nu platesti comision. Zero. Pretul negociat este tot ce platesti. LOCALIZARE - Bulevardul Cetatii, Timisoara – vis-a-vis de Rolling - Statie de tramvai la usa. - Vedere spre parc, orientare sud, zona linistita si verde. DETALII APARTAMENT - 3 camere semidecomandate - 50 mp utili + Balcon - Etaj 2 din 4 - Orientare sud – luminos, vedere spre parc - Geamuri termopan - Parchet - Centrala termica proprie - Boxa la demisol, trecuta in CF DE CE MERITA - Comision 0% pentru cumparator – platesti doar pretul apartamentului, nimic altceva - Orientare sud cu vedere spre parc – luminozitate si liniste toata ziua - Statie de tramvai vis-a-vis – acces rapid in tot orasul - Boxa in CF – spatiu de depozitare cu acte, nu improvizat - Etaj intermediar – confortabil, fara urcus, fara zgomot de la parter - Zona verde si linistita pe unul dintre cele mai apreciate bulevarde din Timisoara COMISION 0% – Pretul negociat este tot ce platesti. Pentru detalii si programare vizionare, contactati-ne!

50.0 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0%, Duplex 4 Camere, La Cheie, P+E, 102MP, 335 Teren, SACALAZ
16

COMISION 0%, Duplex 4 Camere, La Cheie, P+E, 102MP, 335 Teren, SACALAZ

De vanzare, Duplex, FARA COMISION, 4 Camere, 102 mp Utili, cu teren de 335 mp, in Săcălaz, vatra satului. Acest duplex cu regim de înălțime Parter + Etaj se remarcă printr-o arhitectură contemporană cu acoperiș tip terasă și o compartimentare extrem de funcțională, oferind intimitate maximă: cele două unități locative sunt despărțite prin zona băilor, eliminând peretele comun între zonele de locuit. DETALII CONSTRUCȚIE ȘI IZOLAȚIE PREMIUM -Zidărie: Cărămidă Porotherm (atât pereții exteriori, cât și cei interiori). -Izolație: Polistiren de 15 cm (peste media pieței), asigurând costuri minime de întreținere. -Acoperiș: Tip terasă, realizat cu straturi profesionale: geotextil, membrană hidroizolantă și piatră pentru drenaj. -Tâmplărie: PVC Salamander cu geam Tripan (3 foi de sticlă), pentru o izolare fonică și termică superioară. SUPRAFEȚE ȘI COMPARTIMENTARE INTELIGENTĂ Cu o suprafață utilă de 102 mp și un teren generos de 335 mp, casa este organizată astfel: PARTER: -Hol acces. -Bucătărie spațioasă cu zonă de luat masa (Dining). -Cameră de zi (Living) luminoasă, cu acces pe terasă. -Dormitor/Birou la parter (ideal pentru oaspeți sau muncă de acasă). -Baie modernă. -Terasă exterioară de 15 mp, perfectă pentru relaxare. ETAJ: -Hol de distribuție. -2 Dormitoare matrimoniale. -Baie principală (zona de legătură între unități). FINISAJE ȘI UTILITĂȚI -Locuința se predă cu dotări complete, gata pentru personalizare: -Interior: Parchet laminat de calitate, gresie și faianță modernă. -Utilități complete: Racordare la rețeaua de apă, canalizare, gaz și curent electric. -Teren: 335 mp pentru fiecare unitate, oferind spațiu suficient pentru grădină sau zonă de grătar. PREȚ ȘI AVANTAJE CUMPĂRĂTOR PREȚ: 185.000 EURO COMISION 0% PENTRU CUMPĂRĂTOR! Termen de finalizare: Iulie 2026. Se vinde pe Persoana Fizica

102.0 m2

Sacalaz, Timis